21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları 21 Ağustos 2013
21.08.2013 Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları 21.08.2013
21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları 21.08.2013 burçlar 21 Ağustos 2013 akrep burcu yorumu 21 Ağustos 2013 aslan burcu yorumu 21 Ağustos 2013 aralık burcu yorumu Forumzirvenet 21 Ağustos 2013 başak burcu yorumu 21 Ağustos 2013 boğa burcu yorumu 21 Ağustos 2013 ikizler burcu yorumu 21 Ağustos 2013 koç burcu yorumu 21 Ağustos 2013 kova burcu yorumu 21 Ağustos 2013 oğlak burcu yorumu 21 Ağustos 2013 terazi burcu yorumu 21 Ağustos 2013 yay burcu yorumu

21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
21 Ağustos 2013 Koç Burcu Yorumu
Sevgili Koç
Hem özgür hem de paylaşımcı bir atmosfer yaratıyorsunuz. Ortak çalışmalarda yeni hedefler belirlemek ve gruplar içinde yeni planlar yapmak mümkün olacak. Sosyal hayatın getirdiği keyifler açısından ise canlı bir gün. Yeni aktiviteler bir araya geleceğiniz arkadaşlıklar öne çıkacak. İşle ilgili parasal konuları daha yakından takip etmeye çalışın.Kısa süreli rahatsızlıklara neden olabilecek problemleri görmezden gelmelisiniz. Belli konularda uyarı sinyalleri çalmış olsa da alevlenmiş konuların üzerine gitmek yerine su serpmeye çalışmak daha doğru olacaktır.

21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
21 Ağustos 2013 Boğa Burcu Yorumu
Sevgili Boğa
Daha esnek olmanız iş hayatından sorumluluklar açısından önemli olacak. Hedeflerinizde değişiklik yapacağınız bu dönem işle ilgili beklentileriniz artıyor. Ortaklaşa bir işin organize edilmesi destek arayışınız ön plana geçmekte. Ev ve iş hayatının getirdiği sorumluluklar karşısında somut planlar yapmalısınız. Enerjinizi yapıcı kullanın.İnsanların sadece göz boyamak için iş yapmaları asıl halledilmesi gereken işlerin ihmal edilmesine neden olarak üretkenliği düşürebilir.

21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
21 Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu
Sevgili İkizler
Yenilikçi ve değişime açık etkilerle öne çıkıyorsunuz. Aradığınız heyecan yeni bir eğitim dalı olabilir kendinizi yenileyeceğiniz konularda harekete geçebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı bilgi alışverişi iletişim ve yolculuklar ön planda görünmekte. Deneyimlerinizi artırdığınız iş hayatına yatırım yaptığınız bu dönem ilerisi için önemli hazırlıklar yapabileceksiniz.Bazı konularda ilerlemek ya da istediğinizi elde etmek için başkalarının sizi davet etmesini beklemek ya da olan biteni izlemek yerine daha katılımcı ya da girişimci olmanız gerekiyor.

21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
21 Ağustos 2013 yengeç Burcu Yorumu
Sevgili Yengeç
Paylaşmak yakın beraberliklerin sorumluluğunu almak sizi yıpratabilir. Beklentilerinizi en aza indirmeli eşin duygusal sorunlarına kayıtsız kalmamalısınız. Ortak harcamalar başkalarından gelecek parasal beklentiler kaynaklarınızı zorlayabilir. Her şeye rağmen kişisel konularınız hayatınıza giren şanslı etkilerle moraliniz yükselecek.Son zamanlarda ilginizi çeken kişileri ya da şeyleri gözden geçirebilir ve yeniden gündeme taşıyabilirsiniz. Hoşlandığınız bir kişiyle tekrar buluşmak başvurduğunuz bir pozisyon için tekrar konuşmak ya da gidilen bir yere tekrar rezervasyon yaptırmak v.b

21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
21 Ağustos 2013 Aslan Burcu Yorumu
Sevgili Aslan
Ortaklıklar ve yakın ilişkilere daha fazla odaklanıyorsunuz. Olumlu sonuçların devreye girmesi ile çok daha objektif adımlar atacaksınız. Beklemediğiniz yeni öneriler ise var olan çatışma ortamını yumuşatacaktır. Beklediğiniz anlaşmaların akıcı ilerlemesi ile gelişmeler hızlanabilir. Yakın çevre ile artan iletişim yanında kardeşlerle ilişkilere yönelebileceksiniz.Belli konularda işleri uygulayan taraf olmak tasarlayan kadar cazip olmayabilir. Dolayısıyla bazı konularda yenilikler yapmalı ya da sizin için yapabilecek kişiler bulmalısınız.

21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
21 Ağustos 2013 Başak Burcu Yorumu
Sevgili Başak
Çalışma sisteminiz ve stiliniz yenileniyor. Uzun zamandır yeni beceriler edinmekte olup daha etkin çalışmalar yapmakta ustalaştınız. Başkaları ile ortak sorumlulukları almalı eldeki işleri düzene sokmalısınız. Hizmet ve yardım içeren yeni konular öne çıkabilir. Çok fazla çalışmanın getirdiği huzursuzlukları yenmeye özen gösterin.İnisiyatif kullanmaktan ya da sorumluluk almaktan kaçınmamanız durumunda her şey yolunda gidecektir. Aksi takdirde(diğerlerini beklemeniz diğerlerinin izinden gitmeniz v.b) işler istediğiniz gibi gitmeyebilir ya da yavaş ilerleyebilir.

21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
21 Ağustos 2013 Terazi Burcu Yorumu
Sevgili Terazi
Size keyif veren konulara yenilerini ekliyorsunuz. Daha orijinal ve farklı konulardan zevk alacaksınız. Yaratıcı konularda yeni arayışlar size yeni hobiler kazandırabilir. Aşkta dışadönük olacak ancak bir yandan da bağlayıcı olmayan ilişkilere yol alacaksınız. Eğlence hayatı çocuklarla ilgili konular güne farklı heyecanlar katacak.İniş çıkışlı hareketleri olan kişi ya da durumlardan uzak kalmalı şüpheli kişi veya işlere olumsuz yanıt vermekten çekinmemelisiniz. Aksi takdirde oyun dışı kalabilir veya zaman kaybedebilirsiniz.

21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
21 Ağustos 2013 Akrep Burcu Yorumu
Sevgili Akrep
Çok fazla plan değişikliği içinde olabilirsiniz. Soğukkanlı adımlar atarak eve yönelik işlerde daha somut sonuçlar almalısınız. Yerleşimi ait sorunlar evde yapılması gerekli işler yorucu olabilir. Ancak istediğiniz değişikliklerin hayata geçmesi hiç zor değil. Kariyer hayatınızda gözle görünür destekler almak mesleki konulara odaklanmak için uygun bir dönem.Gerçeğe dönüştürülmeyi bekleyen harika fikirleriniz var ve siz farkında olmasanız da gerçekleşmesinin önünde çok ufak pürüzler kaldı. Ancak çok fazla gayret gösterilmesi ve konsantre olunması gerekiyor.

21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
21 Ağustos 2013 Yay Burcu Yorumu
Sevgili Yay
Kendinizi özgürce ortaya koyabilir düşüncelerinizle başkalarını yönlendirebilirsiniz. Daha fazla ortak paylaşım zihinsel uğraş içinde olmanız da gerekecek. İletişim konuları ve yakın çevrede olup biten gelişmeler karşısında planlı hareket etmelisiniz. Sosyal açıdan canlı geçen bu günlerde ani başlayan ilişkiler ve aşklar gündeminize yeni bir heyecan getirecek.Aslında karşı tarafın yapmasını tercih etmenize rağmen ilk olarak sizin yapmanız gereken işler(telefonla aramak davet etmek yazı yazmak özür dilemek v.b) girişimler varsa ertelememelisiniz.

21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
21 Ağustos 2013 oğlak Burcu Yorumu
Sevgili Oğlak
Akıl yolu ve yaratıcı yanlarla çok şey yapmaya başladınız. Kişisel birikimlerinizi sağlama almak isteyecek nakit kaynakları ortak yatırım planlarına yönelteceksiniz. Oldukça hırslı adımlar atacağınız bu günlerde çalışma kapasiteniz de artıyor. İşteki tecrübelerin başkalarıyla paylaşımı da söz konusu. Yeni bir bütçe planlama fikri sizi harekete geçirecek.Refah ve mutluluğunuzu başkalarının ellerine emanet etmek zorundaysanız bugün bu iş için doğru gün olmayabilir ya da bu kişilerin zamanları olmayabilir. Hatta onlar sizden aynı taleplerde bulunabilirler.

21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
21 Ağustos 2013 Kova Burcu Yorumu
Sevgili Kova
Ay burcunuzda size fark yaratabileceğiniz etkiler getiriyor. Sosyal konularda daha aktif olabilir kendinizi gösterebileceğiniz eylemlere girişebilirsiniz. Bu dönem ortaklıklarda daha güçlü destekler almanız söz konusu. Aynı zamanda siz de işbirliği içinde kalarak insancıl paylaşımlara gidebilirsiniz. Yakın arkadaşlıkların hayatınıza getirdiği dinamizm dikkat çekecek.Belli konularda hizmet vermeyi ya da asistanlık veya danışmanlık yapmayı planlıyorsanız işi çevreyi ve görevleri detaylı şekilde incelemelisiniz. Zira düşündüğünüzden fazla zaman enerji veya para harcanması gerekebilir.

21 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
21 Ağustos 2013 Balık Burcu Yorumu
Sevgili Balık
İçinde bulunduğunuz gruplara entegre olmak adına yeni sorumluluklar almaya hazırsınız. Zira sizin dışınızda var olan dünyayı sosyal duyarlılık gerektiren konuları içinize sindirdiniz. Geçmişle olan bağlarınızdan kurtulmak adına olumlu bir geçiş süreci içindesiniz. Eldeki işleri toparlamak kendinize olan güveninizi tazelemek için zamanınız olacak.Yerine getirilmesi zor ya da yüklü bedeller ödetebilecek sözler veriyor olabilirsiniz. Detaylı çalışmayı yapmadan bu tür sözler vermemelisiniz.