Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Haziran 2013 Günlük Burç yorumları

  11 Haziran 2013 KOÇ  İsteklerinizin zorlayıcı etkisini hissedebilirsiniz ve siz de çevrenizi zorlayabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz ile ilişkilerinizi fazla zorlamayın. Çeşitli nedenlerden dolayı sevdiğinizden ayrı kalmanız gerekebilir. Seyahatler ve benzeri nedenlerden dolayı ayrı kalmanız gerekebileceği gibi beklentilerinizin yaratacağı gerilimi sevdiğinize yansıtabilirsiniz ve ilişkinizde gerilimler olabilir. Sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmamaya özen göstermeniz gerekiyor. İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek.

  Koç Burcu Genel Durum


  Bugün duygularınız iyice yoğunlaşmaya başlayabilir. Bu durumda aile ilişkilerinize daha fazla özen göstereceksiniz. Uyumlu bir havaya sahip ilişkiler size her zamankinden çok daha büyük bir huzur verebilir.


  Koç Burcu Kariyer Durumu


  Bugün işlerinizle ilgili hiçbir endişe taşımayabilir kendinizi oldukça sakin ve rahatlamış hissedebilirsiniz. Birlikte bazı işleri yürüttüğünüz veya ortak çalışmalar yaptığınız kişilerle ilişkilerinizi derinleştirme düşünceniz olabilir.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Haziran 2013 BOĞA

  Meydana gelen olayları baskı olarak algılayabilirsiniz. Özellikle büyükleriniz ve otoriteyi temsil eden kurumlar ve kişiler ile ilişkilerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir. Aslında isteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve iyimser kişilerin desteğini alacaksınız. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. Sürpriz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Ancak tarzınızı değiştirmeniz gerekiyor. İsteklerinizi gerçekleştirmek için davranışlarınız ve alışkanlıklarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Bugün uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz.

  Boğa Burcu Genel Durum


  İletişimlerinizin yoğunlaşmaya başlayacağı bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar size akıl danışmaya gelebilir ve onları dinleyip çözüm önerilerinde bulunabilirsiniz. Bu ilginiz bağları güçlendirecektir.


  Boğa Burcu Kariyer Durumu


  Yakın iş ilişkileriniz ileriki günlerde ana konulardan olabilir. Normalde kolayca tartışılamayacak konuları rahat davranabileceğiniz toplantılarda açık şekilde dile getirmeye sorunlara dikkat çekmeye başlayabilirsiniz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Haziran 2013 İKİZLER

  Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor. Kritiklerinizi kendinize saklayın ve tartışmalardan uzak durun. Kaygılardan uzaklaşıp daha gerçekçi bir tavır içine gireceksiniz ve böylece sorunlar ile başa çıkacaksınız. Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olmanız gerekiyor. Bazı ayrıntılar ile ilgilenirken dikkatiniz dağılabilir. Bu arada sivri dilli ve kırıcı konuşmalar yapmasanız iyi olacak. Aslında zihinsel faaliyetinizin hızlandığı bir dönemdesiniz.

  İkizler Burcu Genel Durum


  Bugün maddi nitelik taşıyan konular ön plana çıkmaya başlayabilirler. Eviniz veya aile bireylerinizle alakalı bir parasal soruna çözüm bulmaya çalışabilirsiniz. Diğer taraftan beklenmedik bir gelişme de sizi rahatlatabilir.


  İkizler Burcu Kariyer Durumu


  İş yaşamınızın getirisini artırmanızı sağlayacak önceki günlerde yapılmış bir öneriyi bugün düşünebilirsiniz. Bu öneri normal faaliyetlerinizin dışında bir alana kaymanızı gerektirecek olabilir. Bundan çekinmemelisiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Haziran 2013 YENGEÇ

  Arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir veya yakınlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Daha önce planladığınız fakat bir türlü harekete geçemediğiniz konu ile ilgili yeni gelişmeler meydana gelecek. Uzun zamandır görmediğiniz ve hatta neredeyse unuttuğunuz eski dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz ve geçmiş günleri anarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz ve şanssızlık olarak görünen durumun şansa dönüştüğünü anlayacaksınız. Sabırlı ve sakin davranmayı başarabilirsiniz. Böylece otoriteyi temsil eden kişiler ve büyüklerinizin takdirini kazanacaksınız.

  Yengeç Burcu Genel Durum


  Duygularınız güçleneceklerdir. Onların çok daha net biçimde farkında olacak yakından tanıyacak ve çevrenize kendinizden emin bir şekilde açıkça ifade edebileceksiniz.


  Yengeç Burcu Kariyer Durumu


  Kendinizi çok daha güçlü hissedebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Yeterliliklerinizi olduğu gibi gösterecek ve beğeni toplayacaksınız. Ön plana çıkmaya şimdiden hazırlanın.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Haziran 2013 ASLAN

  Duygularınız derinleşiyor. Bugün karşılaştığınız olaylar korkularınızı uyandırabilir ve eskiden yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız tecrübeleri değerlendireceksiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek isteyeceksiniz. Ancak alışkanlıkları değiştirmek pek kolay olmayabilir. İsteklerinizi ve projelerinizi gerçekleştirmek için kendi üzerinizde baskı oluşturmanız mümkün. Bu arada meydana gelen olayları da baskı olarak algılayabilirsiniz. Yakınlarınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek ve düşüncelerinizi yenilemeyi başaracaksınız.

  Aslan Burcu Genel Durum


  İç dünyanızda olup bitenlerle normale göre daha fazla ilgileneceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Bunları iyice tanıdıktan sonrakendinizi eskisine oranla daha da özgüvenli hissedeceksiniz.


  Aslan Burcu Kariyer Durumu


  Bugünkü ruh haliniz normalden farklı olarak sizi yalnız kalmaya ve gözlerden uzakta olmaya itebilir. İş ilişkileriniz üzerinde düşünmek ve kariyer yaşamınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş