Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 7 Haziran 2013 Günlük Burç yorumları

  7 Haziran 2013 KOÇ  Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konularla ilgili aceleci olabilirsiniz. Fakat bütün sabırsızlığınıza rağmen yapıcı ve olumlu davranmayı başaracaksınız. Sevdiklerinizin sıcak ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek ve girişimde bulunmadan önce dostlarınızın yardımını isteyeceksiniz. Bu arada sürprizlerden etkilenmiş olabilirsiniz fakat meydana gelen olaylar hayata bakış açınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Aslında ani değişikliklerden rahatsızlık duysanız bile kendinizi keşfedeceğiniz bir dönemdesiniz.  Koç Burcu Genel Durum

  Sosyal yaşamdaki hedefleriniz bugün ön planda olabilirler. Belli bir grup içerisinde kendinizi göstermek özel bir insanı etkilemek veya bir organizasyona yön vermeye başlamak ana konular olabilirler.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  İş çevreniz içerisindeki iletişimin artabileceği bir gündesiniz. Görüşmeleriniz sırasında fikirlerinizi ortaya çıkarıp insanların kim olduğunuzu daha iyi anlamasını sağlamanız mümkün olacaktır.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 7 Haziran 2013 BOĞA

  Sizin için projeler zamanı. Ayrıca yaptığınız planları arkadaşlarınıza anlatabilir dostlarınızın ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Projelerinizi sunarken etkileyici olacaksınız. Zaten çekiciliğiniz üzerinizde. Hem karşı cinsin hem de çevrenizin ilgisini ve dikkatini üzerinize çekeceksiniz. Bu arada yapabileceklerinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Ciddiye aldığınız konular üzerinizde baskı duygusu uyandıracak. Fakat projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz.  Boğa Burcu Genel Durum

  Bugün de çevrenize karşı sahip olduğunuz sorumluluklarınız nedeniyle yoğun geçebilir. Yine de bunları yerine getirmek için istekli olmanız ve çaba sarf etmeniz çevrenin size bakışını daha da olumlu kılacaktır.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Kariyerde ilerlediğiniz yönü değiştirebilecek bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Yeni bir şubenin yönetimi size teklif edilebilir veya prestijli bir kurumun iş teklifi için zemin yokladığını fark edebilirsiniz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 7 Haziran 2013 İKİZLER

  Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Fakat sürpriz gelişmeler sizi kaygılarınızdan uzaklaştıracak. Olaylara farklı açılardan bakacak ve sizi özgürleştirdiğini düşüneceksiniz. İlginç konular ve yaratıcılığı yüksek kişiler dikkatinizi çekebilir. Bugün isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Dostlarınızla haberleşebilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Yeni projeler yapabilir ve planlarınızı sevdiklerinize anlatabilirsiniz. Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Karamsar duygulardan uzaklaşıp keyif aldığınız konularla ilgilenirseniz başarılı olacaksınız.

  İkizler Burcu Genel Durum


  Merakınızı cezbeden konulara yönelip kendi başınıza bazı araştırmalar yapmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. İnternet sitelerini gezebilir kitap karıştırabilir bulduklarınızı insanlarla paylaşıp onları şaşırtabilirsiniz.


  İkizler Burcu Kariyer Durumu


  Bugün üstlerinizin kısa bir mesleki eğitim programı ile ilgili planlamalar yapmakta olduğunu öğrenebilirsiniz. İleride girişilecek farklı bir iş için proje yönetimi hususunda adınız geçiyor olabilir. Kendinizi hazırlamalısınız.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 7 Haziran 2013 YENGEÇ

  Güne heyecanlı başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Kayıplar veya kaybetme duygusu içine girebilirsiniz. Hayal gücünüzün oyunlarına kendinizi kaptırmayın ve tedbirli olun. Zaten yeni tedbirler geliştireceğiniz bir dönemdesiniz. Dikkatiniz yükseliyor ve yapacağınız planları yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek. Ayrıca konu ile ilgili olan ve bilgisine güvendiğiniz kişilere danışabilirsiniz ve işbirliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Fakat kararlı ve yapıcı davranacak ve böylece ikna edici olacaksınız. Önemli kişiler sizi destekleyecek.  Yengeç Burcu Genel Durum

  Ev bütçesi ile ilgili bazı düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Bazı beklenmedik masraflar harcama planları ile de ilgili olarak bazı yeni düzenlemeler gerektirebilirler. Kimi harcama kalemlerini bütçeden çıkartabilirsiniz.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Bugün maddi kazanç sağlamak konusunda olumlu etkiler alabilirsiniz. Rafa kaldırılmış projelerin revize edilip hayata geçirilmesitahmin ettiğinizden daha büyük bir kazanç potansiyeline sahip olabilirleR

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 7 Haziran 2013 ASLAN

  Kariyer yapmak ve sosyal statüsünü yükseltmek isteyenler yeni atılımlarda bulunabilir ve fırsatlarla karşılaşabilirler. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. İsteklerinizin peşinden gidebilir ve güç sahibi olanların desteğini alabilirsiniz. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar bugün alım satım ve yatırım yapmak için harekete geçebilirler. Bu arada sürprizler olabilir ve böylece olaylara bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz ve enerjinizi hoş bir biçimde çevrenize yansıtabilirsiniz.  Aslan Burcu Genel Durum

  Özel yaşamınızdaki herhangi bir konuda rekabet ettiğiniz bir kişiye karşı avantaj sağlama şansınız olacaktır. Sevdiğiniz insanların da desteği ile bu avantajı daha da büyütme şansını önünüzde bulmanız ana konu olabilir.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  Ortaklarınız veya işbirliği içerisinde olduğunuz diğer kişilerle birçok konu hakkında hızlıca hareket planı belirleyebileceğiniz bir gündesiniz. Yorucu olabileceğini düşündüğünüz toplantılar aksine son derece hızlı sonuçlanabilirler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş