Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 6 Haziran 2013 Günlük Burç yorumları

  6 Haziran 2013 KOÇ  İsteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve bugün hissettiğiniz huzursuzluktan tamamen sıyrılacaksınız. Daha özgür ve farklı davranabilirsiniz. Konusunda uzman ve isim yapmış kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve onların davranışlarından etkilenebilirsiniz. Böylece rahatsızlık hissettiğiniz her ne var ise bir kez daha gözden geçirebilirsiniz ve bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Farklı organizasyonlar ve ilginç konular ilginizi çekecek. Sürpriz aşklar yaşamanız mümkün. Ancak ilginizi çeken kişiler ile yakınlaşmadan önce iyi araştırın.  Koç Burcu Genel Durum

  Sosyal yaşamdaki hedefleriniz bugün ön planda olabilirler. Belli bir grup içerisinde kendinizi göstermek özel bir insanı etkilemek veya bir organizasyona yön vermeye başlamak ana konular olabilirler.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  İş çevreniz içerisindeki iletişimin artabileceği bir gündesiniz. Görüşmeleriniz sırasında fikirlerinizi ortaya çıkarıp insanların kim olduğunuzu daha iyi anlamasını sağlamanız mümkün olacaktır.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 6 Haziran 2013 BOĞA

  Güne heyecanlı ve enerjik başlayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz. İsteklerinizi gösterişli bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Kendinize daha fazla özen göstermek için gayret edeceksiniz. Bugün kendinize bakım uygulayabilir saçlarınıza yeni bir model vermek için değişik tasarımlar ile ilgilenebilirsiniz. Öğle saatlerinde karşılaşacağınız olaylar yaratıcılığınızı uyandıracak ve olaylara bakış açınız değişecek. Yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz.  Boğa Burcu Genel Durum

  Bugün de çevrenize karşı sahip olduğunuz sorumluluklarınız nedeniyle yoğun geçebilir. Yine de bunları yerine getirmek için istekli olmanız ve çaba sarf etmeniz çevrenin size bakışını daha da olumlu kılacaktır.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Kariyerde ilerlediğiniz yönü değiştirebilecek bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Yeni bir şubenin yönetimi size teklif edilebilir veya prestijli bir kurumun iş teklifi için zemin yokladığını fark edebilirsiniz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 6 Haziran 2013 İKİZLER

  Gecenin rahatlatıcı etkisi ile güne başlayacaksınız ve bugün kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Bu arada kafanızı meşgul eden konular ile ilgili bazı araştırmalar yapabilirsiniz. Daha önce ihmal ettiğiniz konuları yeniden ele alabilirsiniz ancak bu kez daha farklı düşünmeniz mümkün. Sabırlı davrandığınızı düşünebilirsiniz ve büyüklerinizin takdiri ile karşılaşmak kendinize olan güveninizi yükseltecek. Gelişmeler yavaş olabilir ve düşünceleriniz gelişen olaylardan daha hızlı hareket ediyor olabilir. Fakat aceleci davranmayacaksınız ve sonraki zamanda ödüllerinizi alacaksınız.  İkizler Burcu Genel Durum

  Merakınızı cezbeden konulara yönelip kendi başınıza bazı araştırmalar yapmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. İnternet sitelerini gezebilir kitap karıştırabilir bulduklarınızı insanlarla paylaşıp onları şaşırtabilirsiniz.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  Bugün üstlerinizin kısa bir mesleki eğitim programı ile ilgili planlamalar yapmakta olduğunu öğrenebilirsiniz. İleride girişilecek farklı bir iş için proje yönetimi hususunda adınız geçiyor olabilir. Kendinizi hazırlamalısınız.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 6 Haziran 2013 YENGEÇ

  Güne keyifli başlayacaksınız ve yapmanız gereken işlere odaklanacaksınız. Daha önce ihmal ettiğiniz veya unuttuğunuz konular ve kişiler ile ilgilenebilirsiniz. Bu arada bakış açınızı değiştirmenize neden olan kişi ve olayları gözden geçirmeniz mümkün. Aslında karşılaştığınız olaylar alıştığınız sistemi değiştirmeniz için sizi zorluyor ve bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Birbirinden farklı kişileri ve konuları bir araya getirmeniz mümkün. Bildiğiniz geleneklerden daha farklı yaşam felsefesine sahip olan kişilerden etkilenebilirsiniz. Rahatsızlık duysanız bile yapıcı bir tavır içinde olacaksınız.  Yengeç Burcu Genel Durum

  Ev bütçesi ile ilgili bazı düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Bazı beklenmedik masraflar harcama planları ile de ilgili olarak bazı yeni düzenlemeler gerektirebilirler. Kimi harcama kalemlerini bütçeden çıkartabilirsiniz.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Bugün maddi kazanç sağlamak konusunda olumlu etkiler alabilirsiniz. Rafa kaldırılmış projelerin revize edilip hayata geçirilmesitahmin ettiğinizden daha büyük bir kazanç potansiyeline sahip olabilirler.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 6 Haziran 2013 ASLAN

  Duygularınızın değiştiği bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Rahat davranmak yerine başarılı olmak için kendinizi zorlayabilirsiniz. Çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Gün içinde meydana gelen olaylar sizi heyecanlandıracak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar sizi rahatsız etse bile mantıklı davranacaksınız ve duygularınızı aklınız ile denetlemeyi başaracaksınız. İş arkadaşlarınız ile iletişiminiz giderek güçleniyor. Hayal gücünüzü yapıcı bir biçimde kullanabilirsiniz.  Aslan Burcu Genel Durum

  Özel yaşamınızdaki herhangi bir konuda rekabet ettiğiniz bir kişiye karşı avantaj sağlama şansınız olacaktır. Sevdiğiniz insanların da desteği ile bu avantajı daha da büyütme şansını önünüzde bulmanız ana konu olabilir.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  Ortaklarınız veya işbirliği içerisinde olduğunuz diğer kişilerle birçok konu hakkında hızlıca hareket planı belirleyebileceğiniz bir gündesiniz. Yorucu olabileceğini düşündüğünüz toplantılar aksine son derece hızlı sonuçlanabilirler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş