Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 30 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  30 Mayıs 2013 KOÇ  Sabah saatlerinde keyifli olacak ve kendinizi özgür ve farklı hissedeceksiniz. Sürprizler ve beklemediğiniz gelişmeler meydana gelebilir. Hem huzursuzluk duyacaksınız hem de heyecanlanacaksınız. Farklı yöntemler öğrenebilir ilginç konularla ilgilenebilirsiniz. Karşılaştığınız kişiler sizde farklı duygular uyandıracak. Sürpriz aşklar yaşamanız mümkün. Ancak skandallardan uzak durmalı ve özgürlük ile çılgınlığı birbirinden ayırt etmelisiniz. Bugün içinizden çok farklı istekler istekler uyanabilir.

  Koç Burcu Genel Durum


  Yakın arkadaşlarınız ve sıkı dostlarınızla kurduğunuz ilişkilerde yeni gelişmeler olabilir. Kendileriyle görüşebilir sohbet etmek yerine dertlerinizi birbirinize açabilir ortak sorunlara çözüm bulmak için işbirliğine girebilirsiniz.


  Koç Burcu Kariyer Durumu


  Bugün kalabalık ortamlarda bulunabilirsiniz. Bir konferans dinleyebilir panele katılabilir ya da sunum yapabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara kendinizi tanıtmak ve yeni bağlantılar kurmak için iyi bir gündesiniz.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 30 Mayıs 2013 BOĞA

  30 Mayıs 2013 BOĞA  Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Sanatsal faaliyetler ve hayal gücü gerektiren çalışmalar yapanlar için verimli bir zaman. Tabii kendisini kıskançlık ve beklentilere kaptırmamış olanlar için. Uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınıza tesadüf edebilir ve öğreneceklerinizden etkilenebilirsiniz. Bu arada detaylara takılı kalmayın ve karşınıza çıkan fırsatları kaçırmayın. Çünkü bazı ayrıntılar inancınızı sarsabilir ve hayallerinizi dağıtabilir. Olaylara yapıcı yönden bakanlar için fırsat zamanı.

  Boğa Burcu Genel Durum


  Bugün yalnız kalmaya ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz. Yalnız kalmak sizi dinlendirebilir. Sosyal hayata dahil olmasanız da aile içinde iletişimler kurabilir yakın akrabalarla bir araya gelebilirsiniz.


  Boğa Burcu Kariyer Durumu


  İş yaşamınızdaki gelişmelerle fazlasıyla meşgul olabileceğiniz bir gündesiniz. Kariyer gelişiminizi etkileyecek olan fırsatları değerlendirmek için uzun süre kafa yormanız mümkündür. Kendinizi fazla yıpratmayın.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 30 Mayıs 2013 İKİZLER

  30 Mayıs 2013 İKİZLER  Sabah saatlerinde karmaşık duygular içinde olabilirsiniz. Ancak sürprizler keyfinizi yerine getirecek. Özellikle hayata ve olaylara farklı açılardan bakan kişilerden etkileneceksiniz. Sürpriz fırsatlar karşınıza çıkacak. Şanslısınız ve saygın çevrelerin desteğini alıyorsunuz. Gireceğiniz ortamda tanışacağınız kişilerle dost olabilirsiniz. Hareketli bir gün. Eğlenceli ve kendinizi özgür hissettiğiniz ortamlar keyfinizi yerine getirecek. Eski dostlarınız ile karşılaşmak sizi heyecanlandıracak. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz.

  İkizler Burcu Genel Durum


  Bugün algılarınızı açıp çevreyi birçok farklı yönden incelemeyi bakış açınızı genişletmeyi isteyebilirsiniz. Felsefi bir kavrayışınız olabilir ve etrafınızda olan biten her şeyi de bu kavrayış ile değerlendirmeye başlayabilirsiniz.


  İkizler Burcu Kariyer Durumu


  Bugün dikkatinizi iş yaşamınızı çeşitli yönlerden etkileyebilecek olan planlara yoğunlaştırabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz şartları da doğru değerlendirin ki planları gerçekçi biçimde yapılandırabilesiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 30 Mayıs 2013 YENGEÇ

  30 Mayıs 2013 YENGEÇ  Bugün kendinize olan güveniniz yüksek olacak. Başarılı olacağınıza inanacaksınız ve inancınızı kuvvetlendirecek şekilde düşüneceksiniz. Hayal gücü ve yaratıcılık gerektiren işler yapanlar için uygun bir zaman. Ancak ani değişikliklerden rahatsız olabilirsiniz. Aslında düşüncelerinizi değiştirebilirsiniz ve böylece olayları yeniden değerlendirebilirsiniz. Yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız ve çevrenizdeki kişiler ile iletişiminiz giderek güçleniyor. Fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyacaksınız ve ikna edici olacaksınız.

  Yengeç Burcu Genel Durum


  Bugün maddi konularda uzman olan kişilerle birlikte olacağınız ortamlarda yer alabilirsiniz. Açık ve samimi bir iletişim kurarsanız yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Öğrendikleriniz düşündüğünüzden de fazla alanda işe yarayabilir.


  Yengeç Burcu Kariyer Durumu


  İş yaşamındaki borç-alacak ilişkileri ile ilgili olarak görüşülmesi gereken bazı konular çıkabilir. Uzun süredir birlikte çalıştığınız bir kişiden tahsil edilemeyen meblağ konusunda ne yapılması gerektiği tartışılabilir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 30 Mayıs 2013 ASLAN

  Biraz gergin ve rahatsızlık hissederek güne başlayabilirsiniz. Duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir fakat aslında verimli bir gün geçirmeniz mümkün. Özellikle yabancılarla yapacağınız görüşmeler ve toplantılar keyifli geçecek. Bu arada abartılı davranmayın ve ayrıntılarla çok fazla oyalanmayın. Günün ilk saatlerini tembellik ederek geçirmeyin ve çok fazla kendinizle meşgul olmayın. Yoksa karşınıza çıkan fırsatlar kaçabilir. Halbuki karşılaşacağınız kişilerin önerileri sizin için önemli olabilir. Hatta fırsat olarak kullanabileceğiniz teklifler ile karşılaşabilirsiniz.

  Aslan Burcu Genel Durum


  Bugün paylaşıma büyük önem verebilirsiniz. Ortak kullanılan her türlü şey gününüzün ana konularını teşkil edebilirler. Ortak olanların yanında kendi sahip olduklarınızı da esirgemeyeceğiniz günler geçireceksiniz.


  Aslan Burcu Kariyer Durumu


  Ortak çalışmaların güzel ilerlemeler getireceği bir gün geçirebilirsiniz. Her işi kendi başınıza yüklenmekten kaçının. İş yaşamınızdaki kişilerin sürdürdüğünüz çalışmalara katacağı birçok önemli şey olabilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş