Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 29 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  29 Mayıs 2013 KOÇ  Değer verdiğiniz büyüklerinizin yaşadığı olaylar bilinçaltınızı harekete geçirebilir ve şimdiye kadar farkında olmadığınız değişik yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Bugün sürpriz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Özgür olmak istiyorsunuz ve hayatı farklı yaşayan kişilerin tarzı ve hayatı yaşayış biçimleri sizi etkileyebilir. Ayrıca karşınıza çıkan bazı kişilerin ve olayların sizi özgürleştireceğini düşünebilirsiniz. Farklı isteklerinizin olduğu bir dönemdesiniz ve isteklerinize ulaşmak için harekete geçebilirsiniz. Bugün sizin için hareketli geçecek. Sürprizler durum değiştirici olabilir.

  Koç Burcu Genel Durum


  Sosyal yaşamınızın canlanacağı bir gündesiniz. Çeşitli davetler almanız olası. Bunları geri çevirmeyin gideceğiniz yerlerde tanışacağınız kişilerin yaşamınıza çok farklı renkler getireceğinden emin olabilirsiniz.


  Koç Burcu Kariyer Durumu


  İş dünyasından bir tanıdığınızın yardımına koşabilirsiniz. Bu hem ilişkilerinizi sağlamlaştıracaktır hem de gelecekte size bazı faydalar getirecektir. Duyarlılığınız geleceğe iyi bir yatırım olabilir.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 29 Mayıs 2013 BOĞA

  29 Mayıs 2013 BOĞA  Derinden etkileyici olaylar ile karşılaşabilirsiniz ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilirsiniz. Duygularınızın dalgalandığı bir gün kendinizi olaylara kaptırmayın. Önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve sizi engellediklerini düşünebilirsiniz. Ancak sabırlı davranmayı başaracaksınız ve düşüncelerinizi kendinize saklayacaksınız. Şimdilik gelişmeleri izleyin ve isteklerinizi gerçekleştirmek için olayları akışına bırakın. Ayrıca bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek için gayret gösterin. Karşılaştığınız bazı sorunlar alışkanlıklarınız nedeniyle ortaya çıkmış olabilir.

  Boğa Burcu Genel Durum


  Bugün orijinal fikirler üretebilir sohbetlerde çok ilginç konulara girebilirsiniz. İnsanlar sizden çok daha fazla etkileneceklerdir gün içinde etrafınızda kalabalık olabilir.


  Boğa Burcu Kariyer Durumu


  Birlikte çalıştığınız kişileri fazla zorlamadan uyumlu ortamlar yaratacak yeni fikirler bulabilirsiniz. İnsanlardan beklentilerinizi fazla artırarak planlama yaparsanız ileride aksamalar olabilir.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 29 Mayıs 2013 İKİZLER

  İletişim ve haberleşme trafiğinizin yoğun olduğu bir dönem ancak aradıklarınızı yerinde bulamayabilirsiniz veya önemli detayları unutabilirsiniz. İsteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin ve şimdilik olayların gelişmesini bekleyin. Faturalar ve evraklarla ilgili bazı karışıklıklar olabilir. Önünüzde duran dosyayı görmeyip başka yerlerde arayabilirsiniz. Yapabileceğinizden daha büyük istekler içinde bulunmayın kendinizi çok fazla zorlamayın büyüklerinizden yardım isteyebilirsiniz ve onların desteği sizi rahatlatacak. Aslında sürpriz fırsatların çıktığı bir dönemdesiniz.

  İkizler Burcu Genel Durum


  Zihinsel aktivite ihtiyacınızı tatmin edecek bir gün geçirebilirsiniz. Bir arkadaşınızın sorunu için farklı perspektiflerden bakarak orijinal bir çözüm üretmeniz mümkündür. Çok değişik bir sürpriz de planlayabilirsiniz.


  İkizler Burcu Kariyer Durumu


  Bugün büyük düşünebilirsiniz. Geniş bir bakış açısı ve esnek yaklaşımlar benimseyerek geleceğinizi şekillendirecek olan uzun vadeli planlarınıza odaklanabilir büyük vaktinizi bunları inceleyerek geçirebilirsiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 29 Mayıs 2013 YENGEÇ

  Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak ve ideallerinizi gözden geçireceksiniz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve büyüklerinizin desteğini alacaksınız. Her zaman olduğundan daha sabırlı ve dirayetli davranacağınız bir dönemdesiniz. Üstelik hayallerinizi gerçekleştirmeye yönelik inancınız yükselecek. Günün ilerleyen saatlerinde bazı karışıklıklar olsa bile gelenekçi ve dirayetli davranarak olayları denetleyebilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınız artabilir ve yaratıcı kişiler dikkatinizi çekebilir. Ancak eski bilgiler ve önemsediğiniz kişiler sayesinde tutarlı ve kararlı davranmayı başaracaksınız.

  Yengeç Burcu Genel Durum


  Karşı cins ile etkileşimlerinizin artacağı bir gündesiniz. Sosyalleşerek veya insanların yoğunlukla bulunduğu ortamlarda yer alarak bu etkileşimi daha da tatmin edici hale getirebilirsiniz.


  Yengeç Burcu Kariyer Durumu


  Bugün olayları hassaslıkla irdeleyebilirsiniz. Değer yargınız güçlenecektir. Olaylara fazla detaylı bakmayın ve ufak tefek noktalara takılmadan değerlendirme yapın.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 29 Mayıs 2013 ASLAN

  Yeni felsefeler farklı görüşler ve teknolojiyle ilgili gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Yeni atılımlarda bulunmak için çok hevesli olabilirsiniz. Fakat gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir ve büyüklerinizin sizi engellediğini düşünebilirsiniz veya ağır gelişen olayların baskısını hissedebilirsiniz. Sabırlı olun aslında yaratıcılığınızın uyandığı bir dönem ve ilginç çözümler bularak sorunlarla başa çıkabileceksiniz. Böylece kendinizin farklı yönlerini keşfedeceksiniz. Süpriz aşklar ve aniden başlayan ilişkiler karşısında tedbirli davranabilirsiniz. Aslında bazı alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak.

  Aslan Burcu Genel Durum


  Yakın çevrenize özellikle de eşiniz veya partnerinizi konumundaki kişiye karşı hislerinizin iyice yoğunlaşması mümkündür. Duygusallığınızı romantik ve keyifli bir ortam yaratmakta kullanın.


  Aslan Burcu Kariyer Durumu


  İş ortamınızda çok daha uyumlu ve hoşgörülü olacağınız bir döneme hazırlanın. Tüm işlerin yolunda gidiyor olması da bu halinizi korumanıza yardımcı olacaktır. Çok yol alabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş