Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  28 Mayıs 2013 KOÇ  Beklemediğiniz olaylar meydana gelebilir ve ani değişikliklerden etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak mantıklı davranacaksınız ve böylece duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek. Dostlarınız ile birlikte yeni projeler yapabilirsiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Bugün seyahat programları yapabilirsiniz ve ailenin saygı duyulan kişileri ile ilgilenebilirsiniz. Kendinizi şanslı hissedeceğiniz bir gün. Fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin.

  Koç Burcu Genel Durum


  Bugün yapacağınız yardımların insanlar için çok daha büyük bir öneme sahip olabileceğini unutmayın. Küçük destekler bile bazı kişilerin yaşamlarındaki büyük sorunları çözmek için yeterli olabilir.


  Koç Burcu Kariyer Durumu


  Görev ve sorumlulukların gözünüzdeki önemi artacaktır. İlgilendiğiniz konularda daha etkin olmak için yeni tasarılar geliştirebiliryeni yaklaşımlar ve çalışma biçimleri üzerinde düşünebilirsiniz.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 Mayıs 2013 BOĞA

  Bugün alacağınız haberler duygularınızın derinleşmesine neden olacak. İsteklerinizi gözden geçireceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Arkadaşlarınız ile iş birliği yapabilirsiniz. Daha doğrusu zengin ve güçlü yakınlarınız ile iletişiminiz kuvvetli olacak ve iş birliği yapmak için harekete geçeceksiniz. Parasal konulara yönelik beklentileriniz yüksek olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirecek potansiyel güç ve enerjiyi içinizde hissedeceksiniz. Sorumluluklarınız artmış olabilir ve üzerinizde baskı oluşabilir fakat bunlar ile başa çıkacak gücü içinizde hissedeceksiniz.

  Boğa Burcu Genel Durum


  Uzaklardan gelecek bir tanıdığınız size sürpriz bir ziyaret gerçekleştirebilir. Bu kişiye vakit ayırmak için bazı programları iptal etmeniz gerekebilir ama bütün yaptıklarınıza değecektir.


  Boğa Burcu Kariyer Durumu


  Tüm dikkatinizi geleceğiniz üzerine yoğunlaştırıp uzun vadeli planlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Yine de ilgilenmeniz gereken detaylı günlük işler de olabilir ve bunlar vaktinizi alabilirler.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 Mayıs 2013 İKİZLER

  Moralinizi yükselten gelişmeler olacak ve işlerinizi planlayacaksınız. Sevdikleriniz ve dostlarınız ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor. Yeni atılımlarda bulunabilirsiniz ve grup çalışmalarında başarılı olabilirsiniz. Hayata ve olaylara bakış açınız değişiyor. Daha yapıcı ve olumlu davranacağınız bir dönemdesiniz. Saygın çevrelerde dolaşabilirsiniz ve yabancılar ile ilişkileriniz yeni fırsatları beraberinde getirebilir. Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve cazibeniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Neşeli ve sempatik tavırlarınız ile ikna edici ve etkileyici olacaksınız.

  İkizler Burcu Genel Durum


  Karşı cinsten kişilerle birlikte bol vakit geçireceğiniz bir dönemdesiniz. Sosyal ortamlarda hep bu kişiler etrafınızdaki kalabalığın çoğunluğunu oluşturacaklardır. Aranızdaki çekimin güçlenmesi mümkündür.


  İkizler Burcu Kariyer Durumu


  Prim avans kredi veya bonus benzeri maddi konularla alakalı çok olumlu gelişmelerle karşılaşabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Ekstra bir kazanç kapısı açmanız veya maddi sorunlara etkin bir çözüm bulmanız olasıdır.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 Mayıs 2013 YENGEÇ

  Duygularınızın yoğun olacağı bir gün. İsteklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz ve enerjinizi yapıcı yönde kullanacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösterebilirsiniz. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve güçlü kişilerin desteğini alacaksınız. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve seyahat organizasyonları yapabilirsiniz. İlginç gelişmeler ve ani değişiklikler sizi rahatsız edebilir fakat isteğinizin arttığı bir dönemdesiniz ve girişimlerinizde başarılı olacaksınız.

  Yengeç Burcu Genel Durum


  Bugün ikili ilişkilerinize her zamankinden daha büyük önem vermeye başlamanız mümkündür. Bu tutumunuz hayatınızın her alanındaki ilişkileri ve yaklaşımlarınızı etkileyecektir. Bireysellikten uzak durabilirsiniz.


  Yengeç Burcu Kariyer Durumu


  Ortaklaşa yapılan çalışmalarda kişilerle aranızda doğan uyumdan faydalanabileceğiniz bir gündesiniz. Yumuşak iletişimler karşılıklı destek ve hoşgörü ile bugün çok yol almanız mümkündür.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 Mayıs 2013 ASLAN

  Kendinizden memnun olacağınız gelişmeler meydana geliyor ve yabancılar ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonların içinde olabilirsiniz. Böylece çevrenizi genişletebilirsiniz. Bu arada sorumluluklarınız artmış olabilir. Ancak iyimser ve anlayışlı tavırlarınız ile gerilimli ortamları yumuşatmayı başarabilirsiniz. Yaşam felsefenizi değiştirmeyi başaracaksınız ve böylece isteklerinizi gerçekleştirmeniz daha kolay olacak. Bu arada karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için daha fazla gayret göstermeniz gerekebilir.

  Aslan Burcu Genel Durum


  İnsanlara karşı sahip olduğunuz sorumlulukları yerine getirmek için kendinizi fazla yıpratmayın. Bunları yerine getirmeye devam edebilmek için dinlenip dinç kalmanız gerektiğini unutmamalısınız.


  Aslan Burcu Kariyer Durumu


  Gününüz koşuşturmacayla geçen son derece yoğun bir gün olabilir. Tüm mesainizi günlük işlerinize ve bunlarla alakalı irili ufaklı detaylara vermeniz ana konular arasında yer alacaklardır. Mola zamanlarını atlamayın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş