Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 27 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  27 Mayıs 2013 KOÇ  Olaylara daha özgür bir düşünce ile bakabilirsiniz ve bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Karşı cinsle aranızda sürpriz yakınlaşmalar olabilir. Yeni ilişkiler kurabilir yabancılar ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. İlişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Sevdiğiniz ile ilgili duygularınız derinleşebilir. Hareketli bir gün geçireceksiniz ve yapabileceğinizden çok daha fazla iş ile meşgul olacaksınız. Bu arada kendinizi çok fazla yormayın ve sağlığınıza özen gösterin.

  Koç Burcu Genel Durum


  Boş vaktinizi kendinize ayırmak isteyebilirsiniz ancak ailenizin size bazı konularda ihtiyacı olabilir. Normal şartlarda başka bir akrabanızın üstlendiği bir görevi bugünlük devralmanız gerekebilir.


  Koç Burcu Kariyer Durumu


  Bugün doğan fırsatlarla alakalı kendinize göre bazı hazırlıklar yapabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde ciddi girişimlerde bulunabilirhedefe ulaşmak için çok çalışabilirsiniz. İstediğiniz atılımı yapmayı başarmanız olasıdır.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 27 Mayıs 2013 BOĞA

  Kendinizi daha iyimser ve olgun hissedebilirsiniz. Yaşadığınız olaylar duygusal karmaşa ve heyecan uyandırabilir. Ancak baskı altında dahi geleceğe ümitle bakabileceksiniz. Sizi korkutan konular ile ilgili bakış açınızı değiştirebilirsiniz ve böylece içinizdeki cesareti uyandırabilirsiniz. Üstelik fırsatları anlayabilecek ve kullanabilecek duruma gelebilirsiniz. Bugün kendinizi maceracı ve cesur hissedebilirsiniz. Fakat yapacağınız girişimlerde tedbiri elden bırakmayacaksınız. Çok önemsediğiniz bir konuda büyükleriniz veya otoritenin size onaylamasını bekliyor olabilirsiniz

  Boğa Burcu Genel Durum


  Evinizle alakalı olan bazı beklenmedik masraflar günün konularından biri olabilir. Bir diğer konu ise sosyal bir ortamda tanışacağınız yabancı uyruklu bir kişinin size ekstra gelir fırsatı sunması olabilir. Çevrenizi iyi gözlemelisiniz.


  Boğa Burcu Kariyer Durumu


  Bugün bazı araştırmalar yapmaya ve notlar hazırlamaya vakit ayırabilirsiniz. Projeye dönüştürülecek yeni bir fikir üretmeniz ve bunu üstlerinize anlatmak için bir sunum hazırlamanız da ana konular arasına girebilirler.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 27 Mayıs 2013 İKİZLER

  İkna etmek istediğiniz kişiyi anladığınızı gösterirseniz söylediklerinizi kabul ettirmeniz kolaylaşır. Yaptığınız bir organizasyonda iletişim sorunları yaşansa da sabır göstermelisiniz. Dkkatli ve tedbirli davranışlarınız ile sorunları çözmeyi başaracaksınız. Bu arada uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve duyduklarınızdan etkilenebilirsiniz. Yakınlarınıza yardımcı olmanız gerekebilir. Bu arada yeni sistem arayışları içinde olacaksınız. Düşüncelerinizi tamamen değiştirebilirsiniz ve yepyeni bir sisteme geçiş yapabilirsiniz.

  İkizler Burcu Genel Durum


  Çevrenizden miras nafaka tazminat gibi çalışarak kazanılan para dışındaki gelirle alakalı bazı haberler alabilirsiniz. Henüz bilgilendirilmemiş olduğunuz gelişmeleri size aktarabilirler.


  İkizler Burcu Kariyer Durumu


  Maddi konularla ilgili düşünceleriniz olabilir. Belli bir projenin finansman açığını kapatmak için sahip olunan kaynaklarla neler yapılabileceği konusunda fikirler üretebilirsiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 27 Mayıs 2013 YENGEÇ

  Kendi üstünüzdeki denetiminiz yüksek olacak. İlgilenmenizi bekleyen kişiler dikkatinizi çekmek için sizi arayabilir ve dikkatinizi dağıtabilir. Fakat hem yakınlarınıza yardımcı olacaksınız hem de yapmanız gereken işlere odaklanmayı başaracaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için daha disiplinli ve sistemli olacaksınız. Hatta eski sisteminizi değiştirmek için çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz ve yakınlarınızın desteğini isteyebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde eski arkadaşlarınız ile buluşabilir ve keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

  Yengeç Burcu Genel Durum


  Özel yaşamınızdaki bir ilişkinin niteliği çok daha ciddi bir boyut kazanabilir. Bekleyip durduğunuz bir teklif alabilirsiniz. Bir anda kendinizi önemli bir karar verme durumunda bulmanız mümkündür.


  Yengeç Burcu Kariyer Durumu


  Ortak çalıştığınız kişilerle faaliyetlerinizle ilgili bir konuda aradığınız çözümü bugün bulabilirsiniz. Bu çözümü bulmanızı sağlayacak ilham beklemediğiniz bir olaydan gelebilir. Çevrenizde olanlara duyarsız kalmayın.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 27 Mayıs 2013 ASLAN

  Mantıklı ve kararlı davranacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için bazı zorluklara katlanmanız gerekebilir. Özellikle sabır ve dirayet gerektiren işler yapabilirsiniz. Üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Kendinizi geliştirmeye çalışmanız yaratıcılığınızı ve zihin faaliyetinizi yükseltiyor. Sanatçılardan veya çevrenizdeki hayal gücü yüksek bir kişiden etkilenebilirsiniz. Siz de hayatınıza yeni bir düzen vermek için hayallerinizi gerçekleştirmek isteyeceksiniz ve çeşitli araştırmalar yapacaksınız.

  Aslan Burcu Genel Durum


  Lüks ve rahat ortamlarda bulunma isteğinizin artacağı bir gündesiniz. Dinlenmeye ayıracağınız vakitleri bu ortamlarda geçirmek isteyebilirsiniz. Evinizde de bu isteğinize yönelik değişiklikler planlayabilirsiniz.


  Aslan Burcu Kariyer Durumu


  Günlük işlerinizle alakalı gelişmeler sonucunda ileriki günlerde programınızda değişikliklere gitmeniz gerekiyor olabilir. Yeni bir program ve iş planı üzerinde düşünmeniz günün ana konularından olabilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş