Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 22 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  22 Mayıs 2013 KOÇ  Kalabalık yerlerde dolaşmak ve büyük organizasyonlara katılmak ufkunuzu açacak ve bakış açınızı değiştirecek kişiler ile karşılaşacaksınız. Yeni tanıştığınız kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilirsiniz. Tanıştığınız kişilerin yakınları aracılığı ile farklı çevrelere gireceksiniz. Zaten çevrenizi değiştirmek istediğiniz bir dönemdesiniz. Daha özgür olmak istiyorsunuz ve yaşantınızda radikal değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Yabancılar ile iş birliği yapabilirsiniz ve isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.

  Koç Burcu Genel Durum


  Çevrenizdeki insanlarla uyum içerisinde olacağınız bir gündesiniz. Sohbetler keyifli gerçekleşecektir. Arkadaşlık ilişkilerinin tadını alacağınız bugün paylaşımı ve kişisel konularda karşılıklı desteği de artırabilir.


  Koç Burcu Kariyer Durumu


  Bugün işbirliği sayesinde iş hayatında önemli ilerlemeler sağlayabilirsiniz. Çevrenizdekilerle ortak hareket etmeniz hem faaliyetlerinizi hızlandıracak hem de sizi daha az yoracaktır. Bireysel çalışmak konusunda direnmeyin.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 22 Mayıs 2013 BOĞA

  İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk almış olabilirsiniz. Kendinizi çok fazla zorlamayın ve sağlığınıza özen gösterin. Özellikle sevdiğinize karşı daha anlayışlı olmanız gerekiyor. Aslında cinsel potansiyelinizin yükseldiği bir dönemdesiniz fakat aceleci davranmaktan kaçınmalısınız. Geleceğe yönelik büyük projeleriniz olabilir ve kazanmak için kuvvetli arzular duyuyorsunuz. Aslında biraz daha makul olursanız isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Güçlü ve etkileyici kişiler sizi destekliyor.

  Boğa Burcu Genel Durum


  Bazı insanların sizden talepleri olabilir ve aranızdaki ilişki nedeniyle reddedemeyebilirsiniz. Bu talepleri yerine getirmek için programınızda yer açarken kendinize ayırmayı düşündüğünüz saatleri feda etmeyin.


  Boğa Burcu Kariyer Durumu


  İşlerinizin hızla yoğunlaşacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Konsantrasyonunuzu bozacak faktörlerden uzak kalmaya çalışın. İşlerinize odaklanabilirseniz günün etkileri hızla yol almanızı sağlayabilirler.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 22 Mayıs 2013 İKİZLER

  Çeşitli davetler alabilirsiniz ve büyük organizasyonlara katılabilirsiniz. Katılacağınız davet ve organizasyonlarda saygın kişiler ile tanışabilirsiniz ve farklı çevrelere girebilirsiniz. Neşeli ve sempatik tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Birden bire başlayan aşk maceralarına atılabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak. Hem aşk hem de parasal açıdan şansınızın yükseldiğini hissedeceksiniz. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. İsteklerinizi güzel bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz.

  İkizler Burcu Genel Durum


  Bugün kendinize vakit ayırmak biraz eğlenmek veya dinlenmek isteyebilirsiniz. Boş vakitlerinizi kimseye bağımlı olmadan kendi başınıza yapacağınız bir programa göre değerlendirmek günün ana konusu olabilir.


  İkizler Burcu Kariyer Durumu


  Bugün çevrenizde zihninizi dağıtacak gelişmeler olabilir. Bunlar çoğunlukla olumlu nitelikli olsalar da kutlamalar nedeniyle yoğunlaşan işlerinize ayırmanız gereken vakitten alabilirler. Önceliği işlerinize verin.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 22 Mayıs 2013 YENGEÇ

  Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Aldığınız haberler ve karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kararlı bir tavır sergileyeceksiniz. Yapıcı ve olumlu haliniz ile hem çevrenizihem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte eğlence yerlerine gidebilir açık hava organizasyonları yapabilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizi gözden geçirdiğiniz bir dönemdesiniz. Ancak isteklerinizi gerçekleştirecek gücü içinizde hissedeceksiniz ve isteklerinizi ortaya koymanız rahat olacak.

  Yengeç Burcu Genel Durum


  Ev yaşamınızı daha da güzelleştirme isteğiniz olabilir. Bunu ev ortamında çeşitli değişikliklerle gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Alışverişe çıkarsanız harcamalara dikkat edin.


  Yengeç Burcu Kariyer Durumu


  Bugün oldukça huzurlu ve sakin geçebilir. Ancak bu sükunet de sizi fazla rahatlatabilir. Bunu engelleyin; bazı ciddi değerlendirmeler veya programlar yapmanızın gerekebileceği bir gündesiniz.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 22 Mayıs 2013 ASLAN

  Hareketli bir gün geçireceksiniz ve seyahat programları yapacaksınız. Yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Heyecan duyduğunuz ve hatta biraz endişe ettiğiniz konu ile ilgili gelişmeler moralinizi yükseltecek. Aslında zor olan işler size kolay gelecek. Üstelik çevrenizin saygı duyduğu kişiler sizi destekleyecek ve yeni çevrelere gireceksiniz. Yabancı ortamlarda kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Kariyer çalışmaları yapabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmayı başarabilirsiniz. Tarzınızda önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Gün içinde moralinizi yükselten gelişmeler meydana gelecek.

  Aslan Burcu Genel Durum


  Yakın çevrenizdeki birçok kişiden farklı davetler alabilir ve hangi birini kabul edeceğinizi şaşırabilirsiniz. Hepsini birden reddetmeyin; sevdiğiniz kişilerle birlikte olmak zihninizi rahatlatmak için çok uygun bir gündesiniz.


  Aslan Burcu Kariyer Durumu


  İletişimin oldukça yoğunlaşacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Yüz yüze veya iletişim cihazları üzerinden çeşitli konuşmalar yapabilir sunumlar gerçekleştirebilir birden fazla toplantıya katılabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş