Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 20 Mayıs 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

  20 Mayıs 2013 KOÇ  İyimser duygular ile güne başlayacaksınız ve işlerinizi planlayacaksınız. Arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve yaptığınız projeleri anlatabilirsiniz. Ekip çalışmalarında başarılı olacaksınız ve keyifli organizasyonlar yapacaksınız. Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. İsteklerinizi ortaya koymanız kolay olacak. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile çevrenizi etkileyebilir ve ikna edici olabilirsiniz. Uzaklarda yaşayan dostlarınız ile haberleşebilirsiniz ve ayrıca yurt dışına gitmek için çeşitli organizasyonlar yapabilirsiniz. Ayrıca yabancılar ile iş birliği yapabilirsiniz ve sosyal statünüzü yükseltmek için harekete geçebilirsiniz.

  Koç Burcu Genel Durum


  Yaşamınızda daha rahat olmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. İlişkileriniz olsun yaşam mekanlarınız olsun çeşitli alanlarda farklılıklara gitmek isteyebilirsiniz. Konfor sükunet ve uyuma çok önem vereceksiniz.


  Koç Burcu Kariyer Durumu


  Aklınızın günlük işlerinizle ilgili çeşitli düşüncelerle dolup taşması mümkündür. Yeni bir program veya işbölümü planını değerlendirebilirsiniz. Bunlarla ilgili olarak çalışma arkadaşlarınızın fikirlerini alabilirsiniz.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 20 Mayıs 2013 BOĞA

  Güne keyifli başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Yeni sorumluluklar almış olabilirsiniz ve üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Fakat kendinizi güçlü ve enerjik hissedeceksiniz. Her türlü sorumluluk ile başa çıkacaksınız. Bu arada çok fazla çalışmanız gerekebilir ve yorucu bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi çok fazla zorlamayın ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olun. Geleceğe yönelik yeni projeler yapabilirsiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmek sizin zor olsa bile şimdi isteklerinizi gerçekleştirmek için gerekli değişiklikleri yapmanız kolay olacak.

  Boğa Burcu Genel Durum


  Bugün sosyal ortamlarda çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Size oldukça çekici gelecek insanlar çevrenizde toplanabilirler. Bunlardan biri sizinle özellikle ilgileniyor olabilir.


  Boğa Burcu Kariyer Durumu


  Bugün kendi başarmak istedikleriniz ile yerine getirmekle yükümlü olduğunuz görevler arasında kalabilirsiniz. Önceliği sorumluluklarınıza verin kişisel hedeflerinizi ondan sonra düşünün.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 20 Mayıs 2013 İKİZLER

  Bugün yabancılar ile ilişkilerinizde dikkatli davranın ve olayları büyütmekten kaçının. Fırsatlar ile karşılaşacaksınız ve çok heyecanlanacaksınız. Parasal konulara yönelik yeni gelişmeler olabilir ve düşünceleriniz değişebilir. Daha önce almış olduğunuz kararları gözden geçirebilirsiniz ve yeni projeler yapabilirsiniz. Ancak dikkatinizi fazla dağıtmasanız iyi olacak. Sürpriz misafirleriniz olabilir ve ilginç teklifler ile karşılaşabilirsiniz. İsteklerinizi güzel ifade edeceksiniz ve etkileyici olacaksınız. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile aranızdaki ilişkiler güzel olacak. Sevdiklerinizin ilgisi sizi mutlu edecek.

  İkizler Burcu Genel Durum


  Eviniz veya aileniz ile ilgili olarak yapmış olduğunuz bir plan veya programda bazı değişiklikler olması muhtemeldir. Eskisine oranla daha pratik yaklaşımlar benimseyebilirseniz şartlara uyabilirsiniz.


  İkizler Burcu Kariyer Durumu


  İş çevrenizdeki kişilerin ilişkileriyle ilgili olarak kıvrak zekanızı kullanarak arabuluculuk yapmanızın gerekebileceği bir gündesiniz. Konuları derinlemesine inceleyin ve tarafsız olun.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 20 Mayıs 2013 YENGEÇ

  Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Enerjinizi yapıcı yönde kullanabilirsiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Özellikle güçlü ve etkileyici kişilerin desteğini alacaksınız ve büyükleriniz tarafından takdir göreceksiniz. Böylece isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınız yükselecek. İçinizden yükselen sesi takip edebilirsiniz ve böylece çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Kaderinizdeki kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir.

  Yengeç Burcu Genel Durum


  Bugün yakın çevrenize yönelmeniz mümkündür. Boş vakitlerinizi arkadaş ortamında geçirebilirsiniz. İletişimde pasif kalmayın ve sohbetlere katılıp kendinizi duygularınızı açıkça ifade edin.


  Yengeç Burcu Kariyer Durumu


  Bugün oldukça enerjik ve istekli olabilirsiniz. İş ortamınıza hareket ve hız getirmeniz mümkündür. İnsanlar için motivasyon kaynağı haline gelirseniz şaşırmayın.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 20 Mayıs 2013 ASLAN

  Önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenmiş olabilirsiniz ve patronların baskısını hissetmiş olabilirsiniz. Fakat bugün olaylara daha farklı açılardan bakacaksınız ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir ve dostlarınızın desteğini alabilirsiniz. Bugün ilginç teklifler ile karşılaşacaksınız ve sorumluluk almaktan korkmayacaksınız. Daha önce sizi korkutan ve engelleyen düşüncelerden uzaklaşıyorsunuz. İsteklerinizi sempatik bir biçimde ifade edebilirsiniz ve ikna edici olabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız yükselecek.

  Aslan Burcu Genel Durum


  Bugün maddi konularla ilgilenirseniz mantıklı ve pratik bir bakış açısı benimsemeniz gerekecektir. Ayrıca bonkör yönünüzü kontrol etmeli gereksiz masraflara girmekten kaçınmalısınız.


  Aslan Burcu Kariyer Durumu


  Ciddi bir kazanç sağlamanıza yardım edecek bir iş fırsatı yakalayabilirsiniz. Ancak riskleri ve sorumlulukları iyi değerlendirin. İlgili konularda görüşmeleriniz olabilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş