Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Mayıs 2013 günlük burç yorumları

  11 Mayıs 2013 Koç  Geceyi huzursuz geçirmiş olsanız bile güne keyifli başlayacaksınız. Yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Girişimde bulunmak istediğiniz konular ile ilgi kişiler ile görüşebilirsiniz. Hatta kendi konusunda uzman olan ve isim yapmış kişiler ile karşılaşmanız mümkün. Kendinizi şanslı hissedeceksiniz ancak hırslı bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Aniden başlayan aşklar yaşayabilirsiniz. Ancak aceleci davranmayın. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri fazla zorlamayın.

  Koç Burcu Genel Durum

  Bugün dışarıya çıkıp kalabalıkların arasında kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Ancak dükkan ürünleri size fazlasıyla cazip gelebilir. Para harcama dürtünüzü biraz engellemeye çalışın.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  Üstlerinizle bir zam görüşmesi yapmanın zamanının geldiğine inanabilirsiniz. Yapmak istediğiniz konuşmayı aklınızda bugün uzun uzun tasarlamanız mümkündür.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Mayıs 2013 Boğa

  Geceyi huzursuz geçirmiş olabilirsiniz ve duygularınızın değiştiği bir dönemdesiniz. Sabaha karşı meydana gelen Güneş tutulması isteklerinizi gözden geçirmenize neden olacak. İsteğinizi gerçekleştirmek için tarzınızı değiştireceksiniz. Rahat davranmak yerine başarılı olmak için kendinizi zorlayabilirsiniz ve çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Sizin için yeni bir zaman başlıyor. Gün içinde meydana gelen olaylar sizi heyecanlandıracak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Karşılaştığınız bazı olaylar sizi rahatsız etse bile mantıklı davranacaksınız ve duygularınızı aklınız ile denetlemeyi başaracaksınız. İş arkadaşlarınız ile iletişiminiz giderek güçleniyor.

  Boğa Burcu Genel Durum

  Aktif olacağınız bugün insanları peşinizden sürükleyebilirsiniz. Ne yapmak istiyorsanız ona yönelebilir insanların size eşlik etmeye razı olduğunu görüp büyük memnuniyet duyabilirsiniz.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Bugünkü coşkunluğunuz sizi ilgilenmenizi bekleyen işler konusunda sabırsızlığa itebilir. Bir an önce çalışmaya başlamak başarılar kazanmak ve öne çıkmak isteyebilirsiniz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Mayıs 2013 İkizler

  Güne keyifli başlayacaksınız. Çünkü kendinizi daha özgür ve rahat hissedeceksiniz. Bu arada dikkatinizi dağıtan konular ile fazla ilgilenmeyin ve sorunları büyütmekten kaçının. Böylece isteklerinizi gerçekleştirmek için ortaya koyacağınız enerji ile daha önce ortaya çıkmış olan sorunları çözmeyi başarabilirsiniz. En azından çözmek için çalışabilirsiniz. Yabancılar ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. Farklı öğretiler ve ilginç konular size çekici gelebilir ve eğlenceli ortamlara girebilirsiniz.

  İkizler Burcu Genel Durum

  Gizli planlarınız veya sürpriz hazırlıklarınızla ilgilenebileceğiniz bir gündesiniz. Her şey beklediğinizden hızlı ilerleyebilir ve sürprizinizi düşündüğünüzden daha erken bir tarihte yapabilirsiniz.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  Kendi içinizde bazı değerlendirmeler yapacağınız bir gündesiniz. Bazı konularla ilgili yeni hareket tarzları üzerinde düşünebilir bunların uygulanmasının kabul edilip edilmeyeceği hakkında zemin yoklamaya başlayabilirsiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Mayıs 2013 Yengeç

  Güne heyecanlı ve enerjik başlayacaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz. İsteklerinizi ortaya koymak için farklı stratejiler uygulayabilirsiniz. Ayrıca kendinize daha fazla özen göstermek için gayret edeceksiniz. Karşılaştığınız olaylar moralinizi yükseltecek ve dostlarınız ile ilişkilerinizi daha sıcak hale getireceksiniz. Bu arada yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için projeleriniz üzerinde çalışacaksınız. İlginç teklifler ile karşılaşmanız mümkün. Kendinize olan güveniniz artıyor ve daha cesur davranacaksınız.

  Yengeç Burcu Genel Durum

  Sosyal yaşam dışında bir alanda tanıştığınız fazla yakın olmadığınız kişilerle sosyal faaliyetler esnasında bir araya gelebilirsiniz. Kendileriyle uzun sohbetler yapıp ilişkilerinizi daha samimi kılmanız mümkündür.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Gideceğiniz bir sosyal ortamda iş yaşamınızdan biriyle karşılaşabilirsiniz. Sohbetinizin ana konusunun iş hayatı haline gelmesi gelecekteki bir proje için bir birliktelik düşünmeniz sonucunu verebilir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Mayıs 2013 Aslan

  Gece sizin için biraz rahatsız edici geçmiş olabilir. İletişim araçları ile ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Sizi zorlayan durumlar olabilir ve özellikle parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Bu arada haberleşmelerde ortaya çıkmış olan sorunlar devam etse bile bakış açınızı değiştirmeye başladığınız bir dönemdesiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret gösteriyorsunuz. Bu arada meydana gelen bazı olayların zorlayıcı etkisine direnç göstermeseniz iyi olacak. Kariyer yapmak ve yeni atılımlarda bulunmak için farklı yöntemleri deneyebilirsiniz.

  Aslan Burcu Genel Durum

  Bugün yaşlı aile üyelerinin ziyaretlerine gidebilirsiniz. Bir konuda kendilerine yol göstermekten haftalık mutfak alışverişlerini yapmaya kadar birçok konuda yardımlarda bulunabilirsiniz.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  Son günlerin gelişmelerini tartabilir yapmış olduğunuz hamlelerin getirilerini gözden geçirebilirsiniz. Bir avantaj yakaladıysanız bundan en iyi nasıl faydalanacağınızı düşünebilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş