Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 9 Mayıs 2013 günlük burç yorumları

  9 Mayıs 2013 KOÇ  Kendi içinizde duygusal karmaşa yaşıyor olabilirsiniz. Sevdiklerinizle aranızda nedenini anlamadığınız zıtlaşmalar ortaya çıkabilir. Duygularınızın dalgalandığı bir gün. Gün içinde duygularınız bir an neşeli iken daha sonra karamsar olabilir. Sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi zorlayacak davranışlardan uzak durun. Bahar yorgunluğu veya havadaki değişiklikler ruh halinizi etkiliyor. Akşama doğru kendinizi iyi hissedebilir ve arkadaşlarınızla dışarıya çıkabilirsiniz. Gece iletişim trafiğiniz hareketli olacak ve moralinizi yükselten haberler alacaksınız.

  Koç Burcu Genel Durum


  Maddi kaynaklarınız zenginleşmeye başlayabilecekse de artan gelirinizin ekstra masraflara gitme ihtimali de vardır. Harcamalarınızı hemen artırmak yerine önce biraz birikim yapın.


  Koç Burcu Kariyer Durumu


  Bugün gündemde olan bir projeyi inceleyip kazançlı olacağına kanaat getirebilirsiniz. Bu projeyi hayata geçirmek için hazırlıklara başlamanız mümkündür.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 9 Mayıs 2013 BOĞA

  Günün büyük kısmını durağan ve hareketsiz geçirebilirsiniz. Fakat zihin faaliyetiniz giderek yükseliyor. Yeni projeler üzerinde çalışabilir ilginç programlar yapabilirsiniz. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olacaksınız. Akşama doğru alacağınız bir haber sizi hareket geçirecek ve eğlenceli ortamlara gireceksiniz. Çeşitli davetler alabilir ve farklı düşünceleri olan kişiler ile tanışabilirsiniz. Alacağınız bazı haberler kendinize olan güveninizi yükseltecek. Yeni atılımlarda bulunmak için güçlü arzular duyacak ve geleceğe yönelik projelerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapacaksınız.

  Boğa Burcu Genel Durum


  Eğer bir süredir çevrenizde değişip duran şartlara uyum sağlamaya çalışıyorduysanız artık rahatlamaya başlayabilirsiniz. Her ne olmuş olursa olsun olayların kontrolünü elinize geçirebilirsiniz.


  Boğa Burcu Kariyer Durumu


  Kişilik özelliklerinizin ön plana çıkacağı ve iş ilişkilerinizde baskın hale gelmenizi sağlayabileceği bir döneme giriyorsunuz. Bunu istek ve taleplerinizi kabul ettirmek için kolaylıkla kullanabilir ve bu sayede görüşmelerden karlı çıkabilirsiniz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 9 Mayıs 2013 İKİZLER

  Duygusal ve hassas olacağınız bir gün. Başka zaman etkilenmediğiniz davranışlar şimdi dikkatinizi çekebilir ve duygularınız derinleşebilir. İlişkilerinizde istemediğiniz tatsızlıkları ise hoşgörü ile aşabilirsiniz. Eğer iyimser olursanız sevdikleriniz ile aranızda yaşanan yanlış anlaşılmaları düzeltebilirsiniz. Şimdilik kritiklerinizi kendinize saklayın ve yabancılar ile ilişkilerinizde tedbirli olun. Buna karşılık önemli kişiler ve otoriteyi temsil eden kurumlar ile yapacağınız görüşmeler olumlu olacak ve kendinizi güçlü hissedeceksiniz.

  İkizler Burcu Genel Durum


  Bugün kendi kendinizi eleştirebilir içinizde bazı radikal değişiklikler yapmaya çalışabilirsiniz. Bu daha da gelişmeniz ve ilerlemeniz yönünden faydalı olacaktır. Önünüzü açacak değişimlere önem verin.


  İkizler Burcu Kariyer Durumu


  İşlerinizle ilgili sakince analiz edilmesi gereken şartlar olabilir. Değerlendirmelerinizi acele kararlara varmadan tüm detayları dikkate alarak yapın ve başkalarının fikirlerinden etkilenmemeye çalışın.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 9 Mayıs 2013 YENGEÇ

  Duygularınızın ön plana çıktığı ve anlayışlı davranacağınız bir gün geçirebilirsiniz. İstekli ve sevimli davranışlarınız çevrenizdeki kişileri etkilemenizi kolaylaştıracak. Uğruna mücadele ettiğiniz hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Ancak hırslı davranmayın. Aksaklıkları çözecek hamleleri yaparsanız hayallerinizi gerçekleştirmeniz kolaylaşacak. Akşama doğru aldığınız bir haber aklınızı karıştırabilir. Karar vermeniz gereken konular üzerinde yeterince düşünecek vaktiniz olmayabilir. Önemsemediğiniz kişilerin desteğini isteyebilirsiniz. Böylece karar vermeniz daha kolay olabilir.

  Yengeç Burcu Genel Durum


  Sosyal yaşamınızın normalden daha farklı biçimde hareketleneceği bir gün geçirmeniz mümkündür. Uzun zamandır görüşemediğiniz belki de geçmişte kalmış gibi görünen kişilerle bir araya gelebilir ilişkilerinizi tazeleyebilirsiniz.


  Yengeç Burcu Kariyer Durumu


  İş yaşamında temas halinde olduğunuz kişilerle ilişkilerinizi güçlendirebileceğiniz veya bağlantılarınızı sağlamlaştırabileceğiniz bir gündesiniz. Bunu sağlayacak sosyal yaşam fırsatlarını değerlendirmeye bakın.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 9 Mayıs 2013 ASLAN

  Yapacağınız işler ve sizden beklentisi olan kişilerin sayısı giderek artıyor. Önümüzdeki günlerde yapılacak işlerinizi şimdiden planlasanız iyi olur. Çünkü daha hızlı düşünmeniz ve daha dikkatli olmanızı gerektirecek konular karşınıza çıkabilir. Parasal konulara yönelik hırslı ve istekli olabilirsiniz ve yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Bu arada duygularınız derinleşebilir ve eski isteklerinizi hatırlayabilirsiniz. Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başaracaksınız. Önem verdiğiniz kişileri zorlamayın ve sezgilerinize güvenin.

  Aslan Burcu Genel Durum


  Çevreye karşı sahip olduğunuz sorumlulukların ön planda olacağı bir gündesiniz. Bunları beklediğinizden daha çok vakit alabilirler. Şikayetçi olmayın ve gerekirse boş vaktinizden kısmaktan kaçınmayın.


  Aslan Burcu Kariyer Durumu


  İşlerinizle ilgili önemli gelişmeler üzerinde düşünebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Şartları kendi lehinize çevirmek için bazı adımları planlayabilirsiniz. Başarı potansiyeliniz yüksek olacağından istediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş