Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 8 Mayıs 2013 günlük burç yorumları

  8 Mayıs 2013 KOÇ  Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Üstelik şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz ve yaşam enerjiniz ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Kazanç sağlamak başarılı olmak ve yeni girişimlerde bulunmak için arzunuz yükseliyor. Eskiden yapamadıklarınızı şimdi daha kolay yapabildiğinizi anlayacaksınız. Sürpriz fırsatlar ile karşılaşacaksınız ve şansınızın yükseldiğini hissedeceksiniz. Marjinal kişiler ve değişik konular ilginizi çekecek. Çevrenizi değiştireceksiniz ve meydana gelen olaylar sizi zorluyor olsa bile kendinizi yenilemeyi başaracaksınız.

  Koç Burcu Genel Durum


  Bugün konuşma ve kendinizi ifade etme ihtiyacınız her zamankinden çok olabilir. İletişim kurmakta her zamankinden daha başarılı olmanız sizi şaşırtmasın. Ancak kendinizi ifade ederken fazla baskın ve zorlayıcı olmamaya da çalışın.


  Koç Burcu Kariyer Durumu


  Bugün karakteriniz kabiliyetleriniz ve deneyimleriniz birleşerek size son derece önemli gelişmeler yaşatacak fikirlerin temellerini atabilirler. Bu fikirleri planlamalarda kullanın ve adım atmak için hazırlanmaya başlayın.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 8 Mayıs 2013 BOĞA

  Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlık hissedebilirsiniz. Aceleci ve atak bir tavır içinde olabilirsiniz. Fakat sakin olun ve aklınızdan geçenleri bir kez daha gözden geçirmeden ortaya koymayın. Kıskanç kişilerin dikkatini çekecek davranışlarda bulunmasanız iyi olacak. Bu arada gizli düşmanlıklar ortaya çıkabilir. Enerji fazlanızı boşaltmak için spor yapabilirsiniz. Aslında hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Dansa gitmek veya eğlenceli organizasyonlara katılmak enerjinizi yükseltecek.

  Boğa Burcu Genel Durum


  Bugün düşüncelerinizi ve sahip olduğunuz bilgileri insanlarla paylaşmak istemeyebilirsiniz. Vaktinizi yalnız başınıza iç dünyanıza odaklanmış halde geçirmeyi arzu etmeniz mümkündür.


  Boğa Burcu Kariyer Durumu


  İş çevrenizdeki kişilerle ilgili bilmediğiniz şeyler öğrenebilir ve iletişimlerinizi buna göre yeniden düzenleme kararı alabilirsiniz. Öğrendiğiniz bazı olaylar konusunda yardım eli uzatmanız olasıdır.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 8 Mayıs 2013 İKİZLER

  Farklı organizasyonlara katılabilirsiniz ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. Yakınlarınız ev veya iş yeriniz ile ilgili bazı sorunlar kafanızı karıştırmış olsa bile gür ve rahat davranacaksınız ve çevrenizi etkileyeceksiniz. Bugün kendinizi daha aktif ve canlı hissedeceksiniz. Özellikle yabancılar ile ilişkileriniz sıcak olacak ve farklı ortamlarda bulunmak yaşam enerjinizi yükseltecek. Yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Ancak bazı sorunların çözülmesini zamana bırakmanız gerekebilir.

  İkizler Burcu Genel Durum


  Bugün sosyal yaşamınızda uzun vadeye yayılacak bir canlanma olmasını sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla toplanmanız kalabalık sosyal aktivitelere katılmanız mümkündür.


  İkizler Burcu Kariyer Durumu


  İş dünyasından kişilerin yer alacağı önemli bir sosyal toplantı günün ana konusu olabilir. Ummadığınız önemli bir kişiyi etkileyebilir ve kendisinden gelecek için bazı sözler alabilirsiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 8 Mayıs 2013 YENGEÇ

  Bugün kendinizi iyi hissederek güne başlayacaksınız. Kafanızı meşgul eden konulardan uzaklaşacaksınız ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Sürüncemede kalmış işler veya çözüm bekleyen konuları kendi haline bırakabilirsiniz. Yani olayları akışına bırakabilir ve gelişmeleri sabırla bekleyebilirsiniz. Bugün ihmal etmiş olduğunuz işlerinizi yapabilirsiniz ve çeşitli davetler alabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz ve sempatik tavırlarınız ile hem çevrenizi hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz.

  Yengeç Burcu Genel Durum


  Sorumluluklarınız bugün gözünüze çok daha önemli görünebilirler. Tüm gücünüzü bunlara ayırabilir çevrenizdeki insanlara da sahip olduğunuz görevleri ve bunları yerine getiriş biçimlerinizi ifade etme ihtiyacı duyabilirsiniz.


  Yengeç Burcu Kariyer Durumu


  Üst pozisyonlardaki kişilerin terfiniz ile ilgili düşünce ve planlarını öğrenebilirsiniz. Size belli bir pozisyonun önerilmesi gündemde olabilir ve siz de şimdiden kendinizi buna hazırlamaya başlayabilirsiniz.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 8 Mayıs 2013 ASLAN

  İsteklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmasa bile artık kendinizi daha güçlü hissetmeye başlıyorsunuz. Baskı duygusu yaratan konuları daha başka bir açıdan değerlendirecek duruma gelebilirsiniz. Özgür ve ilginç kişiler ile karşılaşacaksınız ve onların hayata bakış açısından etkileneceksiniz. Böylece kendinizi ve içinde bulunduğunuz durumu tekrar gözden geçirebilirsiniz. Yenilikler yapmak ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Ancak gün içinde duygularınız dalgalanabilir ve duyduklarınızdan etkilenebilirsiniz.

  Aslan Burcu Genel Durum


  Kendinizi son derece özgür hissedebilir ve sınır tanımamanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Biraz yavaşlayın ve etrafınızdaki insanların sizden bazı beklentileri olduğunu hatırlayın.


  Aslan Burcu Kariyer Durumu


  Bugün ufuklarınızı genişletmek yeni şeyler öğrenmek isteyebilirsiniz. Fikir alışverişleri araştırmalar ve aklınıza gelen diğer yöntemlerle bilginizi artırma düşüncesi ağırlık kazanabilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş