Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 7 Mayıs 2013 günlük burç yorumları

  7 Mayıs 2013 KOÇ  Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız ve yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Aslında atılım yapmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için uygun koşullar oluşacak. Seyahatler farklı ortamlar ve yabancılar ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek. Değişik istekleriniz olabilir ve çevrenizdeki kişiler tarafından çılgınlık olarak görülebilir. Fakat sizin samimi ve rahat davranışlarınızdan etkilenecekler ve özellikle yabancıların desteğini alacaksınız. Radikal değişiklikler yapabilirsiniz ve ilginç girişimlerde bulunabilirsiniz.

  Koç Burcu Genel Durum


  İyimser bir ruh hali içinde olabilirsiniz ve bu da oldukça umutlu olmanıza yardım edebilir. Motivasyonunuz da bu sayede artacak ve ilgilendiğiniz her konuda daha fazla gayret sarf etmenize yarayacaktır. Büyük düşüncelere yönelebilirsiniz.


  Koç Burcu Kariyer Durumu


  Girişken ve ısrarcı kişiliğiniz bugün size birçok fırsat getirebilir. İnsanların yetkinliğinizden şüphe duymamasını sağlayacak olan imajınız da önünüzde birçok kapıyı açabilir. Kesinlikle çekimser veya pasif kalmayın.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 7 Mayıs 2013 BOĞA

  Güne keyifli başlayacaksınız ve duygularınızı yükselten gelişmeler olacak. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlık hissedebilirsiniz fakat acele etmeden işlerinizi planlamayı başaracaksınız. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almanız mümkün. Gelişen olaylar ve karşılaştığınız güçlü kişilerin davranışlarından etkileneceksiniz. Siz de sahip olduğunuz potansiyel gücü sergilemek için harekete geçebilirsiniz. Fakat sabırlı olmanız gerekiyor. Geleceğe yönelik uzun soluklu projeler yapabilirsiniz ve şimdiye kadar uyguladığınız stratejinizi değiştirebilirsiniz.

  Boğa Burcu Genel Durum


  Önsezilerinizin büyük bir güç kazanmaya başlayacağı bir gün geçirmeniz mümkündür. Çevrenizi izleyerek ve dinleyerek değilsezerek algılamaya çalışın. İnsanların göremediklerini fark edebilirsiniz.


  Boğa Burcu Kariyer Durumu


  Bugün her zamankinden çok daha sakin olabilirsiniz ancak bunun nedeni işlerden çok özel konulara odaklanmanız olabilir. Konsantre olun ve işlerinize yoğunlaşın. Ne kadar çabuk bitirirseniz o kadar bol vakit kendinize kalır.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 7 Mayıs 2013 İKİZLER

  Güne heyecanlı başlayacaksınız. Planlarınızı uygulamanız pek kolay olmasa bile gün içinde alacağınız bazı haberler sizi heyecanlandıracak. Daha önce planladığınız görüşmelerinizi şimdi yapabilirsiniz. Tedbirli ve dikkatli tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için harekete geçebilirsiniz. İş veya öğrenim amaçlı yolculuklar yapabileceğiniz gibi uzaklara seyahat etmeniz de mümkün. Bazı detaylar gözünüzde büyüyebilir ancak bakış açınızı değiştirmeyi başaracaksınız ve böylece fırsatları iyi değerlendireceksiniz.

  İkizler Burcu Genel Durum


  Sosyal bir faaliyette öne çıkmanız mümkündür. Bu faaliyet eğlenceye de yönelik olabilir toplum yararına bazı işler yapmak için oluşturulmuş bir grubun planlarını kesinleştirmek için düzenlenen bir toplantı niteliği de taşıyabilir.


  İkizler Burcu Kariyer Durumu


  Danışmanlarınızla uzun görüşmeler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Önünüzdeki seçenekler fazlasıyla bol olabilir ve danışmanlarınızın görüşlerine ve üreteceği senaryolara göre bir karar vermeniz gerekebilir.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 7 Mayıs 2013 YENGEÇ

  Merkür ilerliyor ve planlarınızı uygulamak için daha kararlı bir tavır içine giriyorsunuz. Ancak sabırsızlık hissedebilirsiniz ve sürpriz gelişmelerden etkilenebilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve aceleci olabilirsiniz fakat sabırlı davranacaksınız. Yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz ve projelerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlığınızı denetleyebilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek. Bu arada geleceğe yönelik yapmış olduğunuz projeleri uygulamak için gelişmeleri bekleyebilirsiniz.

  Yengeç Burcu Genel Durum


  Çevrenizdeki gerilim ve çatışmaları asgariye indirecek belki de tamamen ortadan kaldıracak etkiler alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. İlişkilerinizle ortamlarınızı çok daha rahatlatıcı ve tatmin edici hale getirmeniz mümkündür.


  Yengeç Burcu Kariyer Durumu


  Bugün önemli bir müşteri bulabilir ve kendisiyle karlı olacak bir anlaşma için görüşmelerde bulunabilirsiniz. Bu ileriki günlerde gelirinizi artırmanın yanında üstlerinizin gözündeki yerinizi sağlamlaştırmanıza da yarayacaktır.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 7 Mayıs 2013 ASLAN

  İş arkadaşlarınız ile aranızda çıkmış olan anlaşmazlıklar veya evraklar ile ilgili ortaya çıkmış olan karışıklıklara farklı çözümler bulabilirsiniz. Bu arada makul olun ve sorunların üzerine gitmeyin. Büyüklerinizin davranışları veya gelişen olaylar sizin istediğinizden daha farklı olabilir ve üzerinizde baskı duygusu uyandırabilir. Ancak siz de isteklerinizi gerçekleştirebilmek için bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerektiğini düşüneceksiniz. Aslında fırsatlar ile karşılaştığınız bir dönemdesiniz. Dikkatinizi isteğinize odaklayın ve zorluklar ile başa çıkmak için yaratıcılığınızı kullanın.

  Aslan Burcu Genel Durum


  Bugün yabancı uyruklu bir kişi sizi oldukça etkileyebilir ve düşüncelerinizin sürekli bu kişiye gittiğini fark edebilirsiniz. Kendisiyle tekrar görüşmek için bir davette bulunmanız olasıdır.


  Aslan Burcu Kariyer Durumu


  Bugün ısrarcı ve sabit fikirli tutumlar benimsemeden yeniliklere dikkat kesilin ve anlatılan yeni şeylere kulak verin. Önümüzdeki günleri şekillendirecek büyük bir ilham alma şansınız var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş