Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 6 Mayıs 2013 günlük burç yorumları

  6 Mayıs 2013 KOÇ  İletişim trafiğiniz hareketli olacak. Arkadaşlarınız ile haberleşeceksiniz ve yakınlarınıza yardımcı olacaksınız. Özellikle çocuklarkuzenler ve hatta komşularınız ile görüşebilirsiniz ve onlara yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca onların yardımını istemeniz de mümkün. Sabah saatlerinde düşünceleriniz derin olabilir ve çeşitli planlar yapabilirsiniz ancak günün ilerleyen saatlerinde duygularınız yükselecek ve kendinizi iyi hissedeceksiniz. Farklı istekler uyanabilir ve seyahat programları yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde alacağınız haberler heyecan uyandırabilir.

  Koç Burcu Genel Durum


  His dünyanızı etkileyecek karmaşık enerjiler alabilirsiniz. Vaktinizin bir bölümünü içinizdeki dalgalanmaları tanımlamaya ayırmanız mümkündür. Bunları tanımladıktan sonra önümüzdeki günlerde çok rahat olacaksınız.


  Koç Burcu Kariyer Durumu


  Bugün haberdar olacağınız bazı olaylar sizi bir takım uzun düşüncelere itebilir. Yeni öğrendiğiniz bir gelişme çok önemli olabilir ve bunu fırsata dönüştürmek için planlama yapmanız gerektiğini görebilirsiniz.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 6 Mayıs 2013 BOĞA

  Bugün kendinizi güzel ve çekici hissedeceksiniz. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Buna karşılık beklentileriniz de artıyor. Bu arada kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir fakat sorumluluklarını önemsediğiniz bir dönemdesiniz. Davranışlarınızın takdir edilmesini bekliyorsunuz. Özellikle önemsediğiniz kişiler tarafından takdir edilmek sizin için çok önemli. Ancak olabileceklerden daha fazlasını beklemeseniz iyi olacak. Sabırlı olmanız gerekiyor. Ayrıca bazı davranışlarınızı değiştirmeniz de gerekebilir. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek.

  Boğa Burcu Genel Durum


  Sosyal hayatınızda bulunduğunuz ortamlar içerisinde olumlu etkilerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Etkileyici insanlarla tanışıp kendileriyle güzel vakit geçirebilirsiniz. Bu kişilerle ilişkileriniz hızla derinleşebilir.


  Boğa Burcu Kariyer Durumu


  Bir meslektaşınızdan telefon alıp bu kişiyle yeni öğrendiği bir gelişme hakkında fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Kendisinin bir planı olabilir ve sizin de desteğinizi sağlamaya çalışabilir.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 6 Mayıs 2013 İKİZLER

  İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olduğu bir gün. Yakınlarınıza yardımcı olabilirsiniz ve çeşitli projeler yapabilirsiniz. Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve güne keyifli başlayacaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek. Dışarı çıkmak ve hareket halinde olmak size iyi gelecek. Uzaklarda bulunan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve onların ziyaretine gitmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve yaratıcılığınız uyanacak. Farklı istekleriniz olabilir ve ilginç çözümler veya farklı istekler uyanabilir.

  İkizler Burcu Genel Durum


  Sosyal ortamlarda insanların hakkınızda ne düşündüğünüze önem vereceğinizden daha farklı davranışlar sergileyebilirsiniz. İnsanlar kendiniz olmanızı bekliyor; bu nedenle rahat olun ve günün tadını çıkarmaya bakın.


  İkizler Burcu Kariyer Durumu


  İşlerinizi ilgilendiren dış dünya gelişmelerine ilgi göstereceğiniz bir gündesiniz. Yine de zihniniz bugün kolayca dağılabilir. Konsantrasyonunuzu kaybetmemeye çalışın ve ne konuyu araştırıyorsanız ona odaklanın.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 6 Mayıs 2013 YENGEÇ

  Moralinizi yükselten gelişmeler olacak ve duygularınız değişecek. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Fakat geçmişte yaşadıklarınızı düşünürken fazla derinleşmeyin ve karar vermek için acele etmeyin. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek ve dikkatinizi dışarda olup bitenlere yönelteceksiniz. Sevdiğiniz ile birlikte farklı organizasyonlar yapabilirsiniz. Fantastik konusu olan filmler izleyebilir veya geleceğe yönelik hayallerinizden söz edebilirsiniz.

  Yengeç Burcu Genel Durum


  Yabancı ülkelere yapılacak bir seyahat için programlar yapmanız mümkündür. Broşürleri inceleyebilir çevreden fikirler alabilir tur şirketlerinin veya seyahat acentelerinin internet sayfalarını gezebilirsiniz.


  Yengeç Burcu Kariyer Durumu


  Elinizdeki işlerle ilgili iyimser beklentiler içine girebilirsiniz. Çalışma biçimlerinizle ilgili olarak yapıcı yaklaşımlar belirlemeniz olasıdır. İleriki günler faaliyetlerinizle alakalı kişilerle güzel bir dayanışma da getirebilir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 6 Mayıs 2013 ASLAN

  Sabah saatlerinde yapmak istediklerinizi gözden geçireceksiniz. Özellikle sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirebilir ve isteklerinizi ortaya koyuş biçiminizi değiştirmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın ilgisi moralinizi yükseltecek. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve sabırlı olmanız gerektiğini düşüneceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek ve yaratıcılığınız uyanacak. Dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve isteklerinizi kendinize saklamayı başaracaksınız.

  Aslan Burcu Genel Durum


  Yoğunlaşan duygularınız gün içinde değişimler geçirebilirler. Bu sizi farklı alanlara ve ortamlara itebilir. Bunun önüne geçmeye çalışmayın ve bırakın bugün böyle değişken geçsin.


  Aslan Burcu Kariyer Durumu


  Bugün üzerinde biraz kafa yormayı istediğiniz maddi içerikli bir konu olabilir ama zihniniz de kolayca dağılabilir. Değerlendirmelerinizi şimdilik ertelemeniz daha yararlı olabilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş