Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 3 Mayıs 2013 günlük burç yorumları

  Güne keyifli başlayacaksınız. Para kazanmak ve çalışmalarınızda başarılı olmak için güçlü arzular duyacaksınız. Üstelik fırsatlar karşınıza çıkacak. Fakat fırsatları iyi değerlendirmek için harekete geçmeniz gerekiyor. Marjinal kişiler ve sürpriz olaylar ilginizi çekecek ve bu arada rahat bir tavır içinde olacaksınız. Ancak şansınızı kullanmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Karşılaştığınız kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilirsiniz ve onların desteğini alabilirsiniz. Tanıştığınız kişilerin saygın çevresine girebilir ve böylece siz de çevrenizi genişletebilirsiniz.


  3 Mayıs 2013 KOÇ


  Koç Burcu Genel Durum


  Bugün yeni insanlarla tanışabilir sosyal çevrenizi genişletmeye başlayabilirsiniz. Süregiden ilişkilerinizi de daha ileri boyutlara taşımanız mümkündür. Çevrenizdeki güvenebileceğiniz insanlarla önemli konuları tartışabilirsiniz.


  Koç Burcu Kariyer Durumu


  İş dünyasından isimlerin bir araya geleceği önemli bir toplantı için size de bir davet gelebilir. Bu ortamda fikir alışverişlerinin yanında kendinizin ve işinizin tanıtımını yapmanız da ana konu olabilir.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 3 Mayıs 2013 BOĞA

  Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmiş olsanız bile kendinizi gözden geçireceksiniz ve istemediğiniz durumların değişmesi için kendinizi ve şartlarınızı zorlayacaksınız. Bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almış olabilirsiniz ve bunun sevdiğinizle ilgili beklentileriniz değişmiş olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içine girebilirsiniz. Sorunlarınızı arkadaşlarınıza anlatabilir onların desteğini isteyebilirsiniz. Eski arkadaşlarınız ile aranızdaki ilişkiler eski sıcaklığını kaybedebilir ve bazı dostlarınızla ilişkileriniz zayıflayabilir. Yeni arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirirken eski dostlarınızı fazla ihmal etmeseniz iyi olacak. Tarzınız ile birlikte çevrenizdeki kişiler de değişebilir.

  Boğa Burcu Genel Durum


  İnsanların sizden beklentilerini fazlasıyla karşılayabileceğiniz ve onların gözlerindeki öneminizi daha da artırabileceğiniz bir gündesiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza yönelmeyin ve insanları mutlu etmeye devam edin.


  Boğa Burcu Kariyer Durumu


  Bugün değişken şartlara uymanız gerekebilir. Gün için daha önceden hazırlamış olduğunuz programda başkalarının programlarına göre bazı değişiklikler yapmak durumunda kalabilirsiniz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 3 Mayıs 2013 İKİZLER

  Güne keyifli başlayacaksınız ve yaşadığınız olayları derinlemesine inceleyeceksiniz. Olaylara ve hayata sizden daha farklı bakan kişilerin davranışlarından ve hayata bakış açılarından etkilenebilirsiniz. Böylece daha iyimser bir tavır içine girebilirsiniz ve sorunlar ile başa çıkmanız daha kolay olabilir. Ayrıntıların içindeki fırsatları yakalamak için gayret gösterin. Detayların dağıtıcı etkisi yüzünden fırsatları anlamanız pek kolay olmayabilir. Saygı duyduğunuz kişilere danışabilirsiniz ve onların desteğini alabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin.

  İkizler Burcu Genel Durum


  Bugün sosyal hayatınızın canlanması ve renklenmesi mümkündür. Dış görünüşünüze özen gösterin ve girişken olun. Ancak; girişken olurken de abartıya kaçmayın. Sosyal yönünüzü alışılmış yollarla ortaya koyun.


  İkizler Burcu Kariyer Durumu


  Yabancı bir ülkeden gelecek bir temsilci günün ana konularından olabilir. Bu kişi şahsen gelmese bile yoğun yazışma veya telefon bir trafiği içinde yurtdışı bağlantılar konular hakkında önemli temaslar yapabilirsiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 3 Mayıs 2013 YENGEÇ

  Moralinizin ve enerjinizin yüksek olduğu bir gün. İlişkileriniz sıcak ve güçlü olacak. Hem aşk hem de parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilir ve dostlarınızın desteğini isteyebilirsiniz. Gelişmeler yavaş olabilir ve bu arada siz de işleri ağırdan alabilirsiniz. Bu arada çevrenizde aceleci olanlar ve sizi zorlayanlar çıkabilir. Fakat bugün rahat ve iyimser bir tavır içinde olacaksınız ve olayların gelişmesini bekleyeceksiniz. Evlilik çocuklar veya ortaklık benzeri konular gündeme gelebilir.

  Yengeç Burcu Genel Durum


  Bugün maddi boyutu olan konularla ilgilenmeniz mümkündür. Harcamalarınızı gözden geçirmek ve bütçenizi düzenlemek günün ana temaları arasına girebilir. Bu işler için bir aile büyüğünün yardımını isteyebilirsiniz.


  Yengeç Burcu Kariyer Durumu


  Şirketin ihtiyacı olan finansman çözümleri konusunda fikir beyan etmekten kaçınmayın. Önerileriniz ilgili kişilere doğrudan yol gösterebileceği gibi akıllarında yeni bir fikir oluşturmalarını da sağlayabilir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 3 Mayıs 2013 ASLAN

  Güne heyecanlı başlayacaksınız. Karşılaştığınız olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden olabilir. Bazı konularda ciddi ve tutucu davranabilirsiniz. Fakat isteklerinizi engellediğini düşündüğünüz kişi ve kurumlara karşı tepkilerinizi denetleseniz iyi olacak. Şimdiye kadar davranmadığınız bir şekilde isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz ve çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Hafta sonu için çeşitli programlar yapabilir çevre gezilerine çıkmayı planlayabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz. Bu arada dedikodular ile fazla ilgilenmeyin.

  Aslan Burcu Genel Durum


  Yakın ilişkilerinizde hisler önseziler ve bazı şeylerin sessiz olarak paylaşılması ve aktarılması yerine açık ve net iletişim ön plana çıkmaya başlayacaktır. İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi dile getirmeniz mümkündür.


  Aslan Burcu Kariyer Durumu


  Lider olma ve domine etme isteğinizi dizginleyip takım oyuncusu olursanız bugün de önemli faydalar sağlayabilirsiniz. Görev vermek yerine almaktan rahatsızlık duymayın ve sizden bekleneni en iyi şekilde yapın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş