Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 30 nisan 2013 günlük burç yorumları

  30 Nisan 2013 KOÇ

  Bazı konularda hemen harekete geçme eğiliminde olmanıza rağmen taşıdığınız sorumluluklar nedeniyle buna fırsat bulamayabilirsiniz. Duygu ve davranışlarınızı denetim altına almanız zor olabilir. Önemli konulardaki sorunlar ile uğraşmak zorunda kalsanız da özellikle iletişim kurma konusundaki becerileriniz sayesinde hayatınızdaki sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Meydana gelen olaylar karşısında kontrollü davranmaya özen gösterin. Olayların sizi zorladığını düşünseniz de fırsatları değerlendirebilirsiniz.

  Koç Burcu Genel Durum


  Görev ve sorumluluklarınızın ön plana çıkacağı ve vaktinizin çoğunu alacağı bir gün geçirebilirsiniz. Eğer geçmişte bazı şeyleri ertelediyseniz veya ihmal ettiyseniz bu konular veya kavramları bugün halledebilirsiniz. Önceliği onlara verin.


  Koç Burcu Kariyer Durumu


  Yarından sonra üst pozisyonlarda bulunan kişilerle iyi ilişkiler kurmanızı sağlayacak şartlar oluşabilir. Kendileriyle daha yakın çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendinizi göstermek için kısa bir süreniz olabilir. Bunu iyi kullanın.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 30 Nisan 2013 BOĞA

  Kendinize olan güveninizin ve enerjinizin yükseldiği bir dönem. Bugün kendinizi son derece güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Yepyeni beklentiler içinde bulunduğunuz hareketli bir dönemdesiniz. Fakat dikkatinizi belirli bir noktaya odaklamanız zor olabilir. Birbirinden farklı konularla ilgilenirken dağılabilirsiniz. Geleceğe yönelik yüksek hedeflerinizden kaynaklanan içsel gerilim hissetseniz bile olumlu ve anlayışlı davranmayı başarabilirsiniz. Ani tepkilerden kaçınmalısınız. Aslında istediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak. Fakat biraz sabırlı olmalı ve gelişmeleri beklemelisiniz.

  Boğa Burcu Genel Durum


  İnsanlarla sohbetlerinizde hiç bilmediğiniz ilginç konuların dile getirileceği bir gün geçirebilirsiniz. Merakınızı cezp edecek kavramlardan haberdar olabilir bunları kendi başınıza araştırmaya başlayabilirsiniz.


  Boğa Burcu Kariyer Durumu


  Yabancı ülkelerde iş yapmak ile ilgili bazı fırsatları yaratacak fikirler üretebilirsiniz. Bu fikirler sosyal bir ortamda hiç beklemediğiniz bir anda tanıştırılacağınız bir yabancı ile görüşmelerinizden doğabilirler.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 30 Nisan 2013 İKİZLER

  Bugün orijinal fikirlerinizi ortaya koyabilir heyecanlı ve enerjik tutumunuzla çevrenizi etkileyebilirsiniz. Çünkü bugün meydana gelecek olan sürpriz gelişmeler yaratıcılığınızı olumlu yönde etkileyecek. Bu sayede isteklerinizi gerçekleştirmek için hemen harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ancak özellikle yatırım konularında çalışmalar ve yeni girişimler yaparken tedbirli davranın. Kuracağınız işbirliklerini iyi düşünerek harekete geçin. Sevdiğinizle veya arkadaşlarınızla birlikte seyahat programları yapabilirsiniz.

  İkizler Burcu Genel Durum


  Sevdiğiniz kişinin üzerine olan maddi varlıklarla ilgili bazı konulara eğilmeniz gerekebilir. Bu kişinin fikrinizi sorması birlikte uzmanlara görüşmelere gitmenize kadar uzanacak bir analiz ve değerlendirme sürecini başlatabilir.


  İkizler Burcu Kariyer Durumu


  Dikkatinizin dağılabileceği bir gündesiniz. İşlerle ilgili düşüncelere odaklanma konusunda kendinizi zorlamayın ve dinlenmeye çalışın. Ancak güç topladığınızda önemli ilerlemeleri mümkün kılabilirsiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 30 Nisan 2013 YENGEÇ

  Bugün içsel olarak huzursuzluk hissedebilirsiniz. Fakat iyi duygularınızın yapıcı enerjinizin ve kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemde bulunmaktasınız. Aslında yatırım yapmak dostlarınızla ilişkilerinizi güçlendirmek ve sevdiğinizle geleceğe yönelik projeler yapmak için uygun bir zaman. Ancak çok aceleci kararlar almaktan kaçınmalısınız. Sorumluluklarınızın daha fazla farkına vararak tedbirli davranabilirsiniz. Aşk potansiyelinizin arttığı bu dönem katılacağınız davetlerde cazibenizle dikkat çekici olacaksınız.

  Yengeç Burcu Genel Durum


  Özel hayatınızdaki yakın ilişkileriniz önem kazanmaya başlayabilirler. Yakın çevrenizdeki insanlara uyum sağlamanız gerekebilir. Şartların getirdiklerine uymanız sizin adınıza daha yararlı olacaktır.


  Yengeç Burcu Kariyer Durumu


  İleriki günlerde bazı önerilerinize ret cevabı alabilirsiniz. İnsanları ikna etmek için yorulmayın ve ne karar alınırsa ona uyun. Bu kararlar zaten olasılıkla uygulamaya geçirilmeden sizin önerilerinizle değiştirileceklerdir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 30 Nisan 2013 ASLAN

  Bugün daha iyimser davranarak keyif alacağınız organizasyonlar yapabilirsiniz. Endişeleriniz olsa bile kararlı ve dikkatli davranacağınız bir dönem. Arkadaşlarınızla görüşebilirfikirlerinizi ve projelerinizi anlatabilirsiniz. Bazı konularda yanılmış olduğunuzu düşünmek duygularınızın derinleştirebilir. Karamsar halinizi sevdiklerinize yansıtmasanız iyi olacak: Enerjinizin ve cinsel potansiyelinizin arttığı bu dönem kendinizi gergin ve agresif hissedebilirsiniz. Enerji fazlanızı boşaltmak için açık havada yürüyüşler yapabilirsiniz.

  Aslan Burcu Genel Durum


  Size hizmet eden temizlikçi veya dadı gibi bir kişiyle ilgili gelişmeler olabilir. Bu kişinin bir sorunu ile ilgilenmeniz gerekebilir. Bu kişinin yanınızdan ayrılması da bir diğer olasılık olabilir.


  Aslan Burcu Kariyer Durumu


  Günün ana temaları birçok detayı içinde barındıran rutin işleri farklı bir programa oturtmakla ilgili düşünceler olabilir. Yaratıcı doğanızı öne alırsanız çok faydalı bir sistem kurmaya başlayabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş