Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 nisan 2013 günlük burç yorumları

  26 Nisan 2013 Koç  Beklenmedik durumlar ile karşılaşmış ve duygusal karmaşa yaşamış olabilirsiniz fakat bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz ve yaşadıklarınızı bir kez daha gözden geçireceksiniz. İyimser ve yapıcı kişilerin bakış açısından etkilenebilirsiniz ve böylece siz de kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Yepyeni projeleriniz olabilir ve şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konular dikkatinizi çekebilir. Ekip çalışmaları yapmak ve çeşitli organizasyonlar içinde bulunmak keyfinizi yerine getirecek. Gizemli konular farklı felsefeler ve güce sahip olan kişiler ile karşılaşmanız mümkün.

  Koç Burcu Genel Durum

  Sizi sıkan şeyleri yakınlarınıza açmak isteyebilirsiniz. Bunların ailenin kullandığı maddi kaynaklarla alakalı olması kuvvetli bir olasılıktır. Bir aile toplantısında sorunlar çözüme ulaştırılabilir.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  Bugün krediyle alakalı bir belirsizlik veya sorun giderilerek finansman konusunda önünüz açılabilir. Elinize geçen kaynağı kullanırken bazı detaylar önemli olacaktır. Azami getiriyi sağlamaya özen gösterin.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 Nisan 2013 Boğa

  Sabaha karşı bilinçaltı rüyalar görmüş olarak uyanabilirsiniz. Karmaşık ve tuhaf hisler ile güne başlamanız mümkün. Kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Beklentileriniz giderek artıyor ve olaylar karşısında tepkilerinizi denetlemeniz zor olabilir. Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almanız mümkün. Ancak kendinizi fazla zorlamayın ve hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Özellikle büyüklerinizin davranışlarına itiraz edebilirsiniz. Kendi istediğiniz gibi davranamadığınızı düşünerek öfkelenebilirsiniz. Aceleci davranmayın.

  Boğa Burcu Genel Durum

  Boş vakitlerinizi sevdiğiniz kişiye ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Kendisine hoş vakit geçirtmek için neleri sevdiğini düşünün ve bunları içinde barındıran bir program yapmaya özen gösterin.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Bugün karşılaşacağınız etkiler de size işbirliği ve ortaklık yapma eğilimi kazandırabilir. Günün potansiyellerini en iyi şekilde değerlendirmek için uyum ve dayanışma içinde olmaya devam edin.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 Nisan 2013 İkizler

  Duygularınız değişiyor ve bugün kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu arada aile bireyleri ve arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir. Ancak yakınlarınıza gereken ilgiyi göstereceksiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı davranmayı başaracaksınız. Sürprizler olabilir ve aniden karşınıza çıkan fırsatları iyi kullanmayı başarabilirsiniz. Daha önce düşünmediğiniz veya aklınıza gelmeyen konular karşınıza çıkabilir. Ani değişiklikleri fırsata dönüştürmeniz mümkün. Çünkü düşünceleriniz özgürleşiyor ve olaylara daha iyimser bir açıdan bakmaya başlıyorsunuz.

  İkizler Burcu Genel Durum

  Günlük hayatınızda size destek veren veya bazı sorumluluklarınızı yüklenen bir kişi sorunlar yaşayabilir. Elinizden geliyorsa ona destek verin. Çözümün sizde olması büyük olasılıktır.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  Tüm vaktinizi rutin işlerinize ve bunların detaylarına ayıracağınız bir gün geçirmeniz olasıdır. Özel hayatınıza daha az vakit ayırmanız gerekebilir. Ne olursa olsun hiçbir işinizi ertelemeyin.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 Nisan 2013 Yengeç

  Bilinçaltınıza ittiğiniz konular rüyanızda ortaya çıkabilir ve sabah uyandığınız zaman kendinizi farklı hissedeceksiniz. Belki duygularınız derinleşmiş olabilir ve en derin istekleriniz ile karşılaşabilirsiniz. Şayet böyle bir duygu içinde kendinizi hissederseniz fazla derinleşmeyin. Radikal değişiklikler yapmak ve kendinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Bu arada güçlü kişileri karşınıza almaktan kaçının. Güç mücadelesi yapmayın. Aslında içinizdeki potansiyel gücün uyandığı bir dönemdesiniz. Sabırlı ve kararlı davranmayı başarırsanız isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.

  Yengeç Burcu Genel Durum

  Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olması mümkündür. Bu zaten canlı ve neşeli olacağınız bugüne ayrı bir renk katabilir. Sorunları düşünmeyi bugün erteleyin ve yaşamın tadını çıkarın.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Şansın sizi destekleyeceği bir gündesiniz. Mevcut projelerinizde gelişmeler olmasının yanında bir özel uğraşınızı iş yaşamınıza dahil etme ve gelir kaynağı haline getirme fırsatı doğabilir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 Nisan 2013 Aslan

  Bugün duygularınız yükselecek fakat huzursuz ve endişeli olabilirsiniz. Ancak günün ilerleyen saatlerinde kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yaşadığınız olaylara daha farklı açılardan bakacaksınız. Hatta derinden etkileyici ve sarsıcı durumlar olsa bile iyimser ve yapıcı davranmayı başaracaksınız. İlk önce sizi sarsmış olan durum bakış açınızı değiştirmeyi başardığınız andan itibaren farklı bir boyut kazanacak ve yaşadıklarınızı yeniden değerlendireceksiniz. Yabancılar farklı ortamlar ve değişik konular ilginizi çekecek ve şimdiye kadar öğrendiklerinizden daha farklı bilgilere ilgi duyacaksınız. Bu arada üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular aynı zamanda sizin için bir fırsat olabilir.

  Aslan Burcu Genel Durum

  Tüm dikkatinizi aile bireyleri ile olan ilişkileriniz ve ev yaşamınız üzerinde yoğunlaştırabilirsiniz. Eğer ertelediğiniz ya da ihmal ettiğiniz ailevi sorumluluklarınız varsa bunlarla bugün ilgilenmeniz mümkündür.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  Birlikte çalıştığınız kişiler için fazla korumacı tutumlara girmemeye özen göstermelisiniz. Bu kişilerden birisi üstlerle anlaşmazlık yaşarsa size bir şey sorulana kadar tartışmaya katılmamaya çalışın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş