Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 16 nisan 2013 günlük burç yorumları

  16 Nisan 2013 Koç  Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönem ve elinizi çabuk tutun. Uygulamak istediğiniz planları ertelemeyin ve fikirlerinizi herkese anlatmayın. Özellikle projelerinizi uygulamaya başlamadan önce herkese anlatmasanız iyi olacak. Sevdikleriniz sizi destekliyor. Üstelik saygı duyduğunuz büyüklerinizin yardımını almak moralinizi yükseltecek. Kariyer yapmak ve sosyal statünüzü yükseltmek için beklediğiniz fırsatlar karşınıza çıkacak. Bu arada aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir.

  Koç Burcu Genel Durum

  Yakın çevrenizle oldukça keyifli vakit geçirmeniz mümkündür. Sohbetler derinleşecek paylaşımlar yoğunlaşacaktır. İmkanınız olursasevdiğiniz kişilerle kısa bir gezi gündeme gelebilir.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  Görüşme ve toplantılar açısından son derece faydalı etkiler içeren bir döneme hazırlanın. İnsanları ikna etmek ve onlarla mutabakata varmak kolay olacak. Önemli bir görüşme yapacaksanız bu dönemi iyi kullanmalısınız.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 16 Nisan 2013 Boğa

  Dikkatinizi kendinize yönelttiğiniz bir gün ve isteklerinizi gerçekleştirmek için gayret göstereceksiniz. Kendinizi güçlü hissedecek ve girişimde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. İsteklerinizin peşinden gidebilir ve güç sahibi olanların desteğini alabilirsiniz. Sabah saatlerinde iyimser olacak ve öğlene doğru yeni stratejiler yapacaksınız. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar bugün alım satım ve yatırım yapmak için harekete geçebilirler. Bu arada dikkat gerektiren konularda tedbirli olun ve zaten aceleci davranmayacaksınız.

  Boğa Burcu Genel Durum

  Maddiyatla ilgili çeşitli konular ön planda olabilirler. Yapacağınız harcamaların ev ihtiyaçları üzerine yoğunlaşacağını düşünebilirsiniz ama beklenmedik bazı giderler de başka alanlarda ortaya çıkabilirler.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Kazançlarınızı artıracağına inandığınız proje önerilerini sunuma hazırlayabilirsiniz. Mevcut projelerle ilgili değişiklik veya eklemelerle ilgili olarak da bazı önerilerde bulunmanız dönemin konularından olabilir.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 16 Nisan 2013 İkizler

  Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konularla ilgili endişeleriniz olabilir. Kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmayın ve sabırlı olun. Geleceğe yönelik kaygılarınızdan uzaklaşacaksınız ve daha pratik konulara ilgi göstereceksiniz. Bu arada karşınıza çıkan fırsatları çok fazla inceliyorsunuz. Şansınızı fazla sorgulamayın ve harekete geçmek için fazla beklemeyin. Sürprizler keyfinizi yerine getirecek ve ilginç kişilerle karşılaşmaktan keyif alacaksınız. Böylece olaylara daha farklı açılardan bakabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.

  İkizler Burcu Genel Durum

  Kişilik özelliklerinizin ilişkilerinizde belirgin olacağı bir gün daha geçireceksiniz. Bu durum her tülü sosyal ortamda da kendinizi iyi ifade etmenizi ve yeni kişilerin sizi kolay tanımasını sağlayacaktır.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  İleriki günlerde etkileyici ve yönlendirici bir kişilik çizebilirsiniz. Ancak üst pozisyonlardaki kişilerin otoriteyi ele almaya çalıştığınızı düşünmelerine yol açacak kadar ön planda olmayın. Bu kişilere destek olur gibi davranın.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Duygularınız derinleşebilir ve şimdiye kadar aklınıza gelmeyen konular dikkatinizi çekebilir. Ani değişiklikler sizi rahatsız etse bile olaylara bakış açınızı tamamen değiştirebilirsiniz. Daha özgür bir tavır içinde olabilirsiniz. Önemsediğiniz kişiler ile iletişiminiz kuvvetli olacak ve bugün alacağınız haberlerden etkilenebilirsiniz. Ayrıca projelerinizi ortaya koymadan önce araştırmanız gerekiyor. İçinizden yükselen kuvvetli arzulara rağmen sabırlı davranmayı başarabilirsiniz. Şimdi olayların gelişmesini beklemeniz gerekiyor.

  Yengeç Burcu Genel Durum

  İnsanlarla olan ilişkileriniz çok uyumlu gidebilir ancak istediğiniz sosyal ilişkiler veya kalabalıklar olmayabilir. Kendi içinize dönüp iç dünyanızda olan bitenleri incelemek istemeniz mümkündür.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Gizlilik içerisinde çalışmanızı gerektirecek bazı şartların oluşması gelen günlerin konularından olabilir. Kesin sonuçlar almadan süreçlerle ilgili detayları açık etmemek rakiplerinize bir şey sezdirmemek isteyebilirsiniz.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 16 Nisan 2013 Aslan

  Sizin için projeler zamanı. Ayrıca yaptığınız planları arkadaşlarınıza anlatabilir dostlarınızın ve sevdiğinizin desteğini alabilirsiniz. Projelerinizi sunarken etkileyici olacaksınız. Zaten çekiciliğiniz üzerinizde. Hem karşı cinsin hem de çevrenizin ilgisini ve dikkatini üzerinize çekeceksiniz. Bu arada yapabileceklerinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Ciddiye aldığınız konular üzerinizde baskı duygusu uyandıracak. Fakat projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz ve saygın çevrelerin desteğini alacaksınız.

  Aslan Burcu Genel Durum

  Sosyal yaşamınızın canlanacağı bir gün geçirmeniz olasıdır. Kendinizi kalabalık insan gruplarının arasına atabilirsiniz. Ancak kalabalığa kaynayıp gitmeniz pek mümkün değil. İlgi üzerinizde toplanacaktır.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  Bugün yakın olduğunuz bazı uzmanlara danışabilir ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ortak yürütülecek bir projenin genel hatları alacağınız yönlendirmeler doğrultusunda belirlenebilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş