Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 5 nisan 2013 günlük burç yorumları

  05 Nisan 2013 Koç  Bugün kendinizi daha rahat ve sakin hissedeceksiniz. Gençlik ve güzellik konularına odaklanabilirsiniz. Güzellik ve sağlık amaçlı şifa yöntemlerini uygulayabilirsiniz. Cesur ve atak tavırlarınız ile dikkat çekici olacaksınız. Ancak hırslı bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Parasal ihtiyaçlarınız artmış olabilir. Yapabileceğinizden çok daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz. Ancak biraz tedbirli davranın ve sevdiklerinizin önerilerine önem verin. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz. Bazı karışıklıklar olsa bile iyimser olabilirsiniz ve böylece sorunları çözebilirsiniz.

  Koç Burcu Genel Durum

  Bugün girdiğiniz ortamlarda huzursuz olabilirsiniz. Bunun için bir sebebiniz yok. Kendinizi rahat bırakırsanız katıldığınız faaliyetlerin tadını çıkarmaya başlayacaksınız. Biraz gevşeyin.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  Meslektaşlarınız ile bir öğle veya akşam yemeği esnasında konuşacak önemli konularınız olabilir. Bu meslektaşlar kurumunuzun dışından arkadaşlar da olabilirler ve size rehberlik edebilirler.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 05 Nisan 2013 Boğa

  Bir arkadaşınızdan alacağınız teklif sizi heyecanlandıracak. Yeni sorumluluklar alabilirsiniz ve ciddi işler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Hatta daha önce yapmış olduğunuz konudan tamamen farklı konular ile ilgilenebilirsiniz. Kazanmak ve başarılı olmak için kuvvetli arzular duyacaksınız ve bu arada kendinizi zorlayacaksınız. Girişimde bulunmadan önce bazı korkularınız uyanabilir. Ancak geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirmek için korkularınız ile başa çıkmanız gerekiyor. Önemli kişiler ile görüşebilirsiniz ve yeni atılımlarda bulunabilirsiniz.

  Boğa Burcu Genel Durum

  Aileniz ile ilgili görev ve sorumluluklarınız artabilir. Merak etmeyin iyi bir planlama ve kararlılık zorlanmanızı engelleyecektir. Her şeye yetişeceksiniz. İşe koyulup görevlerinizi birer birer halledin.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Üstlerinizle gerginliklere dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Önerilerinizi ve itirazlarınızı başka güne saklayıp bugün her şeyi kabul eder görünün. Ancak bir taraftan da aksak gördüğünüz noktaları aklınıza yazmayı unutmayın.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 05 Nisan 2013 İkizler

  Aldığınız kararlarla çevrenizi şaşırtacaksınız. Maddi baskılar yüzünden manevi konulara ilgi duyabilirsiniz. Psikoloji ve parapsikoloji ile ilgilenebilir kişisel gelişim seminerlerine katılabilirsiniz. Yeni bilgilerin peşinde koşarken kafanızı daha da karıştıracak konulardan uzak dursanız iyi olur. Akşama doğru alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Eğlence yerlerine gidebilir farklı çevrelerden gelen kişilerle tanışabilirsiniz. Marjinal kişiler dikkatinizi çekecek. Fakat hemen samimi olmasanız iyi olur. Bu arada dedikodulardan uzak durun ve hakkınızda yapılan konuşmaları da fazla ciddiye almayın.

  İkizler Burcu Genel Durum

  Aklınız oldukça fazla çalışabilir belki de gereğinden fazla. Çok fazla düşünmeyin. Her konunun sadece ilgilenmeniz gereken kısmıyla yetinin ve ötesine bugünlük fazla karışmayın.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  Bugün bazı yöntemler hakkında öğrenecek yeni şeyler olabilir. Bunlar bir süredir iş yaşamında aramakta olduğunuz çözümleri üretmenizde yardımcı olabilirler.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 05 Nisan 2013 Yengeç

  Duygusal gerilimden uzaklaşıp mantıklı davranacaksınız. Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Sabırsız ve tahammülsüz olduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak duygularınızı aklınız ile denetlemeyi başarabilirsiniz. Yakınlarınız ve arkadaşlarınız sizi destekleyecek. Fikirlerinizi ve rahatsız olduğunuz konuları arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz ve beklediğiniz yardımı alabilirsiniz. Aslında dışarı çıkmak sizi rahatlatacak fakat evinizde olmayı tercih edebilirsiniz. Tabii dışarıda yapmanız gereken çok önemli işleriniz yoksa. Bu arada sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor.

  Yengeç Burcu Genel Durum

  Bugün bir arkadaşınız sizden uzun zaman önce aldığı bir borcu geri ödeyebilir. Bu borcu unutmuş olabilirsiniz bu nedenle elinize geçen meblağ sizin için bir nevi sürpriz olabilir.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Maddiyat ile ilgili bazı gelişmeler bugün kafanızı biraz karıştırabilir. Ortak kullanılan parasal kaynaklar üzerinde fazla düşünmeyin. Bu konuları başka bir güne bırakın ve rutin ile meşgul olun.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 05 Nisan 2013 Aslan

  Duygularınızın dalgalanacağı bir gün. Öğlene doğru hassas ve duygusal bir tavır içine girebilirsiniz. İlişkilerinizin önem kazandığı bir dönemdesiniz. Hem sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçireceksiniz hem de yakınlarınız ve dostlarınızın davranışlarını sorgulayacaksınız. Bu arada iyimser duygular içindesiniz ve böylece olayları zorlamaktan vazgeçip gelişmeleri izleyebilirsiniz. Bazı gelişmeler moralinizi yükseltecek ve böylece kendinize olan güveniniz artacak. Bugün sürprizler olabilir ve ilginç teklifler ile karşılaşabilirsiniz.

  Aslan Burcu Genel Durum

  Bugün çevrenizle son derece uyumlu olabilirsiniz. Bu dostlarınızla iletişimlerinizde veya eğlence faaliyetlerinde daha büyük tatmin getirecektir. Gün içinde neşeniz hızla artacaktır.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  Önemli projeler için grup çalışmalarının gündemde olabileceği bir gündesiniz. Dengeli bir işbölümü ile bu çalışmaların çok iyi sonuç verebileceğini aklınıza bulundurun ve insanları yönetmeye çalışmadan kendi görevlerinizle ilgilenin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş