Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 1 nisan 2013 günlük burç yorumları

  01 Nisan 2013 Koç  Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Ani değişikler olabilir ve olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Bugün ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve duygularınız değişebilir. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız olacak ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Ancak içinizden yükselen istekler sizi zorlayabilir ve kendinizi tahammülsüz hissedebilirsiniz. Fakat saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarından etkileneceksiniz ve iyimser kişilerin önerileri sizin kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak. Bugün duygularınız yükseliyor.

  Koç Burcu Genel Durum

  Gerçekçi yaklaşımınız bu dönem içerisinde iyice ön plana çıkabilir. Mantığınızı öne çıkarın ve çevrenizdeki evhamlara kapılmış insanlara yardım edin. Bazı şeyleri abarttıklarını siz yardım etmeden göremeyebilirler.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  Bugün çalışma şekilleri ile ilgili bazı arayışlar içerisine girebilirsiniz. Gereğinden fazla uzun yollar ve verimi düşürdüğüne inandığınız diğer etmenlerle ilgili olarak bazı değişiklikler üzerinde düşünmeniz mümkündür.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 01 Nisan 2013 Boğa

  Güne istekli başlayacaksınız. İletişim trafiğiniz çok hareketli olmasa bile siz enerjik ve istekli bir tavır sergileyeceksiniz. Yaşam enerjiniz giderek yükseliyor. Böylece kafanızı karıştıran konulardan tamamen uzaklaşacaksınız ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Daha önce dikkatinizi dağıtan ve düşüncelerinizi karıştırmış olan konulardan uzaklaşıp yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz konulara odaklanacaksınız. İlginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve olayları daha farklı yorumlamaya başlayabilirsiniz.

  Boğa Burcu Genel Durum

  Miras nafaka veya tazminat gibi bir konu ile ilgili bazı görüşmelerde bulunabilirsiniz. Bunun yanında bireysel ihtiyaç kredisi gibi bir yolla da her ne kadar geri ödeyecek olsanız bile para girişi sağlama kararı alabilirsiniz.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Paylaştığınız parasal kaynaklarla ilgili gelişmeler üzerinde düşünebilirsiniz. Hemen heyecanlanmayın; bazı ayrıntıları ilk bakışta atlayabilirsiniz. Dengeli bir bakış açısı şart ve fırsatları daha net ortaya koyacaktır.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 01 Nisan 2013 İkizler

  Merkür ilerlemeye başlasa bile öylesine yavaş ve düşünceler derinleşmiş bulunuyor ki ve düşünceler zihninizin derinliklerinden yükselebilir ve kararsızlık hissedebilirsiniz. Özellikle iş arkadaşlarınız yakın çevreniz ve çocuklar ile ilgili kararlarınızı belirlemek için acele etmeyin. Bugün duyacağınız haberler düşüncelerinizi değiştirebilir. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Yanlış anlamlar olabilir. Dikkatinizi dağıtan misafirleriniz olabilir ve planlarınızı gerçekleştirmeniz pek kolay olmayabilir.

  İkizler Burcu Genel Durum

  Yakın çevrenizdeki kişilerle birlikte sosyalleşmek size sadece güzel vakit geçirmekle kalmayıp yeni tanışmalar da getirebilir. Yeni bir yüzyaşamınızda heyecan verici bir dalgalanma yaratabilir.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  Bu günlerde gerçekçi olmaya özen gösterin. İnsanları olduklarından büyük görüp altından kalkamayacakları işleri halletmelerini beklemeyin. Sadece her zamanki rutin programınızı takip edin.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 01 Nisan 2013 Yengeç

  Güne çok farklı duygular ile başlayacaksınız. Duygularınız farklı olsa bile düşünceleriniz hala derinlerde olabilir. Çünkü Merkür ilerlemeye başlamış olsa bile hala çok yavaş hareket ediyor. Siz geçmişin olaylarını değerlendirmeye devam ediyor olabilirsiniz Bu arada yakınlarınızın ve arkadaşlarınızın size ihtiyacı olabilir ve onlara yardım ederken yapmanız gereken işleri aksatabilirsiniz. Veya planlarınızı uygulamanız pek kolay olmayabilir. Bu arada eviniz ile ilgili bazı değişiklikler yapmanız mümkün.

  Yengeç Burcu Genel Durum

  Boş vakitlerinizi yaşadığınız mekanı daha konforlu ve göze hoş gelen hale getirmeye ayırabilirsiniz. Rahat yaşam sürme isteğinizi bu şekilde dışa vururken masrafta aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Hem hizmet alınan hem de hizmet verilen kişilerle görüşmeleri ön plana çıkartacak etkiler alabilirsiniz. Yeni bir hizmet sözleşmesi için bir ön görüşme bugün gündeme gelebilir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 01 Nisan 2013 Aslan

  Planlarınızı uygulamak için bugün harekete geçeceksiniz. Ancak girişimde bulunmanız pek kolay olmasa bile kararlarınızı uygulamak için sabırlı ve olumlu davranmayı başarabilirsiniz. Daha önce planladığınız görüşmelerinizi şimdi yapabilirsiniz. Tedbirli ve dikkatli tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Arkadaşlarınız ve yakınlarınız ile iletişiminizin yoğun olacağı bir dönem başlıyor. Ancak bugün düşünerek davranacaksınız. Planlarınızı uygularken bazı gecikmeler olabilir. Fakat anlayışlı ve yapıcı davranmayı başaracaksınız.

  Aslan Burcu Genel Durum

  Aşk hayatınızla ilgili çok güzel olaylarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Sizi etkileyen kişi ile baş başa uzun vakit geçirme fırsatınız olabilir. Küçük sürprizler de ana temalar arasına girebilirler.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  Bu günlerde iş ortamınızda oldukça neşeli bir hava olabilir ve çalışıyor musunuz yoksa bir eğlence faaliyetinde misiniz anlamayabilirsiniz. Bu güzel atmosfere uyum sağlayın ve rahat çalışma ortamının tadını çıkarın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş