Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 mart 2013 günlük burç yorumları

  28 Mart 2013 Koç  Kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Gelişmeler beklediğinizden daha farklı olabilir fakat isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Seyahate çıkabilir ilginç maceralara fazla düşünmeden atılabilirsiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşeceksiniz ve güçlü tanıdıklarınızın desteğini alacaksınız. İşbirliği yaptığınız kişi ile büyük atılımlar yapmayı planlayabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Bugün kendinizi başarılı hissedeceksiniz. Bu arada yapabileceklerinizden daha büyük beklentiler içinde bulunmamaya özen gösterin.

  Koç Burcu Genel Durum

  Sağlığınıza her zamankinden daha çok dikkat etmeye eğilimli olacaksınız. Kötü alışkanlıkları terk etmek sağlıklı beslenmek spor yapmak gibi kavramlar gözünüzde gittikçe daha da büyük bir önem kazanmaya başlayacaklardır.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  Bugün iş yaşamınızda çok daha fazla çaba göstermeye başlayacağınız bir sürecin ilk günü olabilir. Yüksek performansınız kariyerinizi olumlu etkileyecektir ancak kendinizi de gereğinden fazla yormamanız gerekli.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 Mart 2013 Boğa

  İsteklerinizi gerçekleştirmek için çok fazla gayret göstereceksiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmeniz mümkün. Rahat ve keyifli bir ortam yaratmak için şimdi çok çalışmanız gerekebilir. En azından alacağınız sorumlulukların baskısını hissedebilirsiniz. Bugün öğle saatlerinde meydana gelen Dolunay sizi doğrudan etkilemiyor fakat duygularınız kabarabilir. Buna karşılık mantıklı davranacaksınız ve böylece duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız çalışmalarda başarılı olacaksınız. Akşama doğru fikirlerinizi daha rahat ortaya koyacaksınız.

  Boğa Burcu Genel Durum

  Dış dünyadan beklentilerinizi dile getirme isteği duyacaksınız. Çeşitli sosyal ortamlarda kendinizi ifade edebilirsiniz. Bunu yaparkeniletişimdeki açıklığın da desteğini alacak ve önemli konulara değinebileceksiniz.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Yaratıcılığın iş yaşamınızda önemli rol oynayabileceği bir gündesiniz. Bu nedenle orijinal fikirleriniz yerine geleneksel yöntemlerde ısrar etmeyin. Bunların bazıları size de çok sıra dışı görünebilir ama etkili de olacaklardır.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 Mart 2013 İkizler

  Sürprizlerden etkilenmiş olabilirsiniz ancak bugün üzerinde düşüneceksiniz ve kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Düşüncelerinizin değiştiği bir dönemdesiniz. Tarzınızı ve yaşantınızı gözden geçirebilirsiniz ve artık daha farklı yaşamak istediğinizi düşünebilirsiniz. Üstelik karşınıza çok hoş fırsatların çıktığı bir dönemdesiniz. Birden bire gelişen olaylara uyum sağlamanız kolay olacak ve isteklerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak kişiler ile karşılaşacaksınız. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanacak ve geleceğe yönelik ilginç projeler yapacaksınız.

  İkizler Burcu Genel Durum

  Ev yaşantınız sizin için daha büyük bir önem taşımaya başlayacaktır. Evle ilgili konulara işle ilgili olanlara göre öncelik verebilir akraba ilişkilerini gözden geçirebilir vaktinizi ailenize ayırmayı düşünebilirsiniz.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  İş yaşamıyla ilgili konulara ilgilenmeniz gerektiğinde aileyle ilgili konuların aklınızı meşgul etmesine izin vermeyin. Bugün bazı gelişmelere tüm dikkatinizi toplayarak yaklaşıp detaylı incelemeniz gerekebilir.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 Mart 2013 Yengeç

  Sürprizler ve aniden gelişen olaylar duygularınızın dalgalanmasına neden oluyor. Fakat mantıklı davranacaksınız ve özellikle yakınlarınızın tavsiyelerini önemseyeceksiniz. Bu arada büyüklerinizin desteğini alabilirsiniz. Daha önce üzerinizde baskı duygusu uyandırmış olan her ne var ise şimdi bütün bunların fırsata dönüştüğünü anlayacaksınız. Ancak beklentileriniz artabilir ve olabileceklerden daha fazlasının peşine düşeceksiniz. Hırslı davranmayın ve özellikle güçlü kişileri zorlamaktan kaçının. Duygularınızı denetlemeniz gereken bir zaman.

  Yengeç Burcu Genel Durum

  Boş vakitlerinizi kendinize çok yakın gördüğünüz insanlarla birlikte yapacağınız faaliyetlere ayırabilirsiniz. Sadece faaliyetler değil sohbetler de öne çıkabilirler. Önemli paylaşımlar olması mümkündür.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Bugün iletişim ve haberleşme trafiğinin aniden artması söz konusudur. Bu trafik sonuçta bazı önemli görüşmeleri mümkün kılabileceği gibibu görüşmeler sonunda bazı önemli sözleşmeler veya anlaşmalar yapmanız da olasıdır.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 Mart 2013 Aslan

  Bugün gelişmeler keyfinizi yerine getirecek. Kendinize olan güveniniz giderek artıyor ve özellikle yaratıcı ve güçlü kişiler sizi destekleyecek. Yaşantınızda önemli değişiklikler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz ve bunun baskısını hissediyorsunuz fakat olaylara bakış açınız bu arada değişiyor ve aslında baskı olarak algıladığınız durumun şansa dönüştüğünün farkına varacaksınız. Uzaklarda yaşayan dostlarınız ile görüşebilirsiniz. Sevdiğiniz ile birlikte seyahat projeleri yapabilirsiniz. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz.

  Aslan Burcu Genel Durum

  Zihniniz sürekli maddiyat ile meşgul olacaktır. Özellikle de düzenli geliriniz ve taşınmazlarınız ile ilgili bazı düşüncelere sahip olabilirsiniz. Bunlar ve ilgili konuları yakın çevrenizle paylaşmaya ihtiyaç duymanız da mümkündür.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  İş yaşamınızdan sağladığınız getiriyi artırmaya yönelik önemli fırsatlar yakalayabilir veya bu doğrultuda hamlelerde bulunabilirsiniz. Maaşınıza zam yapılacağı veya prim verileceği haberi de ana konulardan olabilirler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş