Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 27 mart 2013 günlük burç yorumları

  27 Mart 2013 Koç  Bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızı harekete geçirecek ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Yabancılar ile iletişiminiz giderek güçleniyor. Farklı ortamlardeğişik kültürler ve yurt dışı ile bağlantılı işler dikkatinizi çekecek. Büyük organizasyonların içinde yer almak isteyebilirsiniz. Kalabalıklar ve birbirinden çok farklı kişilerin birlikte bulunduğu ortamlarda kendinizi özgür hissedeceksiniz. Marjinal kişilerden etkilenebilirsiniz ve tarzınızı değiştirebilirsiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz.

  Koç Burcu Genel Durum

  Sağlığınıza her zamankinden daha çok dikkat etmeye eğilimli olacaksınız. Kötü alışkanlıkları terk etmek sağlıklı beslenmek spor yapmak gibi kavramlargözünüzde gittikçe daha da büyük bir önem kazanmaya başlayacaklardır.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  Bugün iş yaşamınızda çok daha fazla çaba göstermeye başlayacağınız bir sürecin ilk günü olabilir. Yüksek performansınız kariyerinizi olumlu etkileyecektir ancak kendinizi de gereğinden fazla yormamanız gerekli.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 27 Mart 2013 Boğa

  İsteklerinizi gerçekleştirmek için çok fazla gayret göstereceksiniz. Alışkanlıklarınızı değiştirmeniz mümkün. Rahat ve keyifli bir ortam yaratmak için şimdi çok çalışmanız gerekebilir. En azından alacağınız sorumlulukların baskısını hissedebilirsiniz. Bugün öğle saatlerinde meydana gelen Dolunay sizi doğrudan etkilemiyor fakat duygularınız kabarabilir. Buna karşılık mantıklı davranacaksınız ve böylece duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız çalışmalarda başarılı olacaksınız. Akşama doğru fikirlerinizi daha rahat ortaya koyacaksınız.

  Boğa Burcu Genel Durum

  Dış dünyadan beklentilerinizi dile getirme isteği duyacaksınız. Çeşitli sosyal ortamlarda kendinizi ifade edebilirsiniz. Bunu yaparken iletişimdeki açıklığın da desteğini alacak ve önemli konulara değinebileceksiniz.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Yaratıcılığın iş yaşamınızda önemli rol oynayabileceği bir gündesiniz. Bu nedenle orijinal fikirleriniz yerine geleneksel yöntemlerde ısrar etmeyin. Bunların bazıları size de çok sıra dışı görünebilir ama etkili de olacaklardır.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 27 Mart 2013 İkizler

  Güne coşkulu ve keyifli başlayacaksınız. İsteklerinizi büyük bir heyecan ile ortaya koyabilirsiniz. Öğle saatlerinde duygularınız yoğun olacak ve eski günleri hatırlatan olaylar ile karşılaşacaksınız. Eski dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz veya karşılaştığınız kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Bugün öğle saatlerinde meydana gelen Dolunay sizi de etkiliyor fakat bilinçaltınızın derinliklerinden unuttuğunuz güzellikler uyanabilir ve eski dostlarınızı özlemle hatırlayabilirsiniz. Bugün karar vermeniz pek kolay olmasa bile yapıcı ve iyimser kişilerin desteğini alacaksınız.

  İkizler Burcu Genel Durum

  Ev yaşantınız sizin için daha büyük bir önem taşımaya başlayacaktır. Evle ilgili konulara işle ilgili olanlara göre öncelik verebilir akraba ilişkilerini gözden geçirebilir vaktinizi ailenize ayırmayı düşünebilirsiniz.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  İş yaşamıyla ilgili konulara ilgilenmeniz gerektiğinde aileyle ilgili konuların aklınızı meşgul etmesine izin vermeyin. Bugün bazı gelişmelere tüm dikkatinizi toplayarak yaklaşıp detaylı incelemeniz gerekebilir.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 27 Mart 2013 Yengeç

  Duygularınızın derinleştiği bir gün. Özellikle öğlene doğru ve öğle saatlerinde ani tepkiler gösterebilirsiniz. Bugün öğle saatlerinde meydana gelen Dolunay sizin üzerinizde meydana gelmiyor fakat sert bir bakış açısı yapıyor ve gökyüzünün bu konumu duygularınızın dalgalanacağını gösteriyor. Alacağınız haberler ve karşılaşacağınız olaylar bilinçaltınızı uyandıracak ve şimdiye kadar önemsemediğiniz veya farklı değerlendirdiğiniz bazı durumları yeniden gözden geçireceksiniz. Aslında mantıklı davranarak duygularınızı denetlemeyi başarabilirsiniz.

  Yengeç Burcu Genel Durum

  Boş vakitlerinizi kendinize çok yakın gördüğünüz insanlarla birlikte yapacağınız faaliyetlere ayırabilirsiniz. Sadece faaliyetler değil sohbetler de öne çıkabilirler. Önemli paylaşımlar olması mümkündür.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Bugün iletişim ve haberleşme trafiğinin aniden artması söz konusudur. Bu trafik sonuçta bazı önemli görüşmeleri mümkün kılabileceği gibi bu görüşmeler sonunda bazı önemli sözleşmeler veya anlaşmalar yapmanız da olasıdır.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 27 Mart 2013 Aslan

  Bugün meydana gelen Dolunay sizi doğrudan etkilemiyor fakat öğlene doğru gelişen olaylar veya karşılaştığınız kişiler sizi heyecanlandıracak. İsteklerinizi heyecan ve coşku ile ortaya koyabilirsiniz.Yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Böylece korkularınız ile başa çıkabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için tarzınızda bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Böylece daha güzel ve etkileyici davranacaksınız ve çevrenizi etkileyeceksiniz. Ayrıca karşı cinsi etkileyeceğiniz bir dönemdesiniz. Hem aşk hem de parasal konulara yönelik yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız.

  Aslan Burcu Genel Durum

  Zihniniz sürekli maddiyat ile meşgul olacaktır. Özellikle de düzenli geliriniz ve taşınmazlarınız ile ilgili bazı düşüncelere sahip olabilirsiniz. Bunlar ve ilgili konuları yakın çevrenizle paylaşmaya ihtiyaç duymanız da mümkündür.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  İş yaşamınızdan sağladığınız getiriyi artırmaya yönelik önemli fırsatlar yakalayabilir veya bu doğrultuda hamlelerde bulunabilirsiniz. Maaşınıza zam yapılacağı veya prim verileceği haberi de ana konulardan olabilirler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş