Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 mart 2013 günlük burç yorumları

  26 Mart 2013 Koç  Bugün duygularınız değişiyor ve kendinizi daha farklı hissedeceksiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konularla ilgili aceleci olabilirsiniz. Fakat bütün sabırsızlığınıza rağmen yapıcı ve olumlu davranmayı başaracaksınız. Sevdiklerinizin sıcak ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek ve girişimde bulunmadan önce dostlarınızın yardımını isteyeceksiniz. Bu arada sürprizlerden etkilenmiş olabilirsiniz fakat meydana gelen olaylar hayata bakış açınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Aslında ani değişikliklerden rahatsızlık duysanız bile kendinizi keşfedeceğiniz bir dönemdesiniz.

  Koç Burcu Genel Durum

  Sağlığınıza her zamankinden daha çok dikkat etmeye eğilimli olacaksınız. Kötü alışkanlıkları terk etmek sağlıklı beslenmek spor yapmak gibi kavramlargözünüzde gittikçe daha da büyük bir önem kazanmaya başlayacaklardır.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  Bugün iş yaşamınızda çok daha fazla çaba göstermeye başlayacağınız bir sürecin ilk günü olabilir. Yüksek performansınız kariyerinizi olumlu etkileyecektir ancak kendinizi de gereğinden fazla yormamanız gerekli.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 Mart 2013 Boğa

  Sizin için projeler zamanı. Ayrıca yaptığınız planları arkadaşlarınıza anlatabilir dostlarınızın ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Projelerinizi sunarken etkileyici olacaksınız. Zaten çekiciliğiniz üzerinizde. Hem karşı cinsin hem de çevrenizin ilgisini ve dikkatini üzerinize çekeceksiniz. Bu arada yapabileceklerinizden daha büyük sorumluluklar alabilirsiniz ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Ciddiye aldığınız konular üzerinizde baskı duygusu uyandıracak. Fakat projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz.

  Boğa Burcu Genel Durum

  Dış dünyadan beklentilerinizi dile getirme isteği duyacaksınız. Çeşitli sosyal ortamlarda kendinizi ifade edebilirsiniz. Bunu yaparken iletişimdeki açıklığın da desteğini alacak ve önemli konulara değinebileceksiniz.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Yaratıcılığın iş yaşamınızda önemli rol oynayabileceği bir gündesiniz. Bu nedenle orijinal fikirleriniz yerine geleneksel yöntemlerde ısrar etmeyin. Bunların bazıları size de çok sıra dışı görünebilir ama etkili de olacaklardır.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 Mart 2013 İkizler

  Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Fakat sürpriz gelişmeler sizi kaygılarınızdan uzaklaştıracak. Olaylara farklı açılardan bakacak ve sizi özgürleştirdiğini düşüneceksiniz. İlginç konular ve yaratıcılığı yüksek kişiler dikkatinizi çekebilir. Bugün isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Dostlarınızla haberleşebilir ve keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz. Yeni projeler yapabilir ve planlarınızı sevdiklerinize anlatabilirsiniz. Kendinize olan güveninizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Karamsar duygulardan uzaklaşıp keyif aldığınız konularla ilgilenirseniz başarılı olacaksınız.

  İkizler Burcu Genel Durum

  Ev yaşantınız sizin için daha büyük bir önem taşımaya başlayacaktır. Evle ilgili konulara işle ilgili olanlara göre öncelik verebilir akraba ilişkilerini gözden geçirebilir vaktinizi ailenize ayırmayı düşünebilirsiniz.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  İş yaşamıyla ilgili konulara ilgilenmeniz gerektiğinde aileyle ilgili konuların aklınızı meşgul etmesine izin vermeyin. Bugün bazı gelişmelere tüm dikkatinizi toplayarak yaklaşıp detaylı incelemeniz gerekebilir.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 Mart 2013 Yengeç

  Güne heyecanlı başlayacak ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Kayıplar veya kaybetme duygusu içine girebilirsiniz. Hayal gücünüzün oyunlarına kendinizi kaptırmayın ve tedbirli olun. Zaten yeni tedbirler geliştireceğiniz bir dönemdesiniz. Dikkatiniz yükseliyor ve yapacağınız planları yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Arkadaşlarınız sizi destekleyecek. Ayrıca konu ile ilgili olan ve bilgisine güvendiğiniz kişilere danışabilirsiniz ve işbirliği yapabilirsiniz. Beklentileriniz yüzünden gerilim hissedebilirsiniz. Fakat kararlı ve yapıcı davranacak ve böylece ikna edici olacaksınız. Önemli kişiler sizi destekleyecek.

  Yengeç Burcu Genel Durum

  Boş vakitlerinizi kendinize çok yakın gördüğünüz insanlarla birlikte yapacağınız faaliyetlere ayırabilirsiniz. Sadece faaliyetler değil sohbetler de öne çıkabilirler. Önemli paylaşımlar olması mümkündür.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Bugün iletişim ve haberleşme trafiğinin aniden artması söz konusudur. Bu trafik sonuçta bazı önemli görüşmeleri mümkün kılabileceği gibi bu görüşmeler sonunda bazı önemli sözleşmeler veya anlaşmalar yapmanız da olasıdır.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 Mart 2013 Aslan

  Yaratıcı fikirleriniz ile dikkat çekeceğiniz bir gün. Bugün kendinizi daha güçlü ve kararlı hissedeceksiniz. İsteklerinizi belirleyebilir kendinizi gözden geçirebilirsiniz. Kariyer yapmak isteyenler için fırsat zamanı. İsteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve etkileyici olabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir zaman. Yabancılar ve yaratıcı kişiler ile birlikte olmak keyfinizi yerine getirecek ve kendinizi özgür hissedeceksiniz. Böylece üzerinizde hissettiğiniz baskı duygusu azalacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız.

  Aslan Burcu Genel Durum

  Zihniniz sürekli maddiyat ile meşgul olacaktır. Özellikle de düzenli geliriniz ve taşınmazlarınız ile ilgili bazı düşüncelere sahip olabilirsiniz. Bunlar ve ilgili konuları yakın çevrenizle paylaşmaya ihtiyaç duymanız da mümkündür.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  İş yaşamınızdan sağladığınız getiriyi artırmaya yönelik önemli fırsatlar yakalayabilir veya bu doğrultuda hamlelerde bulunabilirsiniz. Maaşınıza zam yapılacağı veya prim verileceği haberi de ana konulardan olabilirler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş