Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 22 mart 2013 günlük burç yorumları

  22 Mart 2013 Koç  Hareketli bir gün geçireceksiniz. Sabah saatlerinde sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile haberleşebiliristeklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Değişik programlar yapabilir ve yeni başlangıçlar yapmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmak ve geleceğe yönelik programlar yapmak keyfinizi yerine getiriyor. Bugün hem moral açıdan hem de fiziksel açıdan kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Sevdiğiniz ile ilginç programlar yapabilirsiniz ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz.

  Koç Burcu Genel Durum

  Aile bireyleri ile iletişimlerinizin yoğunlaşabileceği bir gündesiniz. Akraba ziyaretleri veya aileyle yapılacak sosyal faaliyetlerin yanında aile büyükleriyle toplanmak ve aileyle ilgili bazı konuları görüşmek de gündeminizde olabilir.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  Son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz. Bu enerjinin sizi gerilime sokmasına izin vermeyin. Aksine kendinize güvenin ve her şeyin üzerine sakin istediği sonuçları alacağından emin bir kişi olarak gidin.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 22 Mart 2013 Boğa

  Hareketli bir gün geçireceksiniz. Güçlü ve kararlı tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğanlar güçlü olmak için yeni stratejiler yapacaklar. Artık çok başka hayalleriniz olabilir ve bunları sevdiğinize anlatabilirsiniz. Gizli ve kaçamak tavırlarınıza son verip gerçek duygularınızı yansıtmanız mümkün. Fakat acele etmeyecek ve gelişmeleri bekleyeceksiniz. Parasal konulara yönelik veya ciddiye aldığınız konular ile ilgili bazı korkularınız olabilir. Moralinizi yükseltin ve girişimde bulunmak için gayret gösterin. Başarılı olabilirsiniz.

  Boğa Burcu Genel Durum

  Yakın çevreniz ve ailenizle kurduğunuz iletişimler bugün oldukça sıcak olabilirler. Yaratılan samimi hava sayesinde insanlarla her türlü konuyu konuşabilir içinizdekileri paylaşabilir veya beklentilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Sözlerinizin çok daha kolay anlaşılacağı bir gündesiniz. Bu nedenle fikirlerinizi açıklarken veya projelerinizi sunarken çok daha büyük etki yaratabilirsiniz. İleri sürdüğünüz düşünceler ilgi toplayacak ve destek görecektir.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 22 Mart 2013 İkizler

  Eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek istiyorsunuz ama koşullar sizi tedbirli davranmaya zorluyor. Bugün çok eski arkadaşlarınızdan haber alabilirsiniz. Ayrıca alacağınız davetlere önce katılmak istemeyeceksiniz fakat katılırsanız çok eğleneceksiniz. İlginç kişilerle tanışabilir sıra dışı aşklar yaşayabilirsiniz. Bu arada eskiden aşık olduğunuz kişiyle karşılaşabilir ve aradan zaman geçmemiş gibi hissederek ilişkinizi tazeleyebilirsiniz. Fakat bu durum duygularınızı ve düşüncelerinizi karıştıracak. Dedikodular ile fazla ilgilenmeyin.

  İkizler Burcu Genel Durum

  Parasal konularla ilgili sıkıntılardan uzak olacağınız bir gün geçireceksiniz. Herhangi bir durumda acil olarak paraya ihtiyaç duysanız bileçevrenizden kolayca destek bulabileceksiniz. Aile içi maddi yardımlar da günün konusu olabilir.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  İş yaşamınızda kişisel gelirinizi artırma şanslarıyla karşılaşmanız mümkündür. Ek bir görev üstlenmeniz yeni bir müşteri yakalamanız gibi gelişmeler iş yaşamından sağladığınız getiriyi artırmanıza imkan verebilir.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 22 Mart 2013 Yengeç

  Hareketli ve eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Eşiniz sevgiliniz veya yakınlarınızın önerileri hayal gücünüzü uyandırabilir. Bugün kısa yolculuklar yapabilir dernek ve benzeri toplulukların davetlerine gidebilirsiniz. Sevdiğinizle ilgili hayallerinizi çok fazla derinleştirmeyin ve endişelerden uzaklaşın. Kendinizle ilgili yeni hayaller kurabilir ve tarzınızı değiştirebilirsiniz. Hem dış görünümüzde değişiklikler yapabilirsiniz hem de davranışlarınız değişebilir ve çevrenizi şaşırtabilirsiniz. Bugün kendinizi rahat ve iyi hissedeceksiniz. Önem verdiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz.

  Yengeç Burcu Genel Durum

  Aklınız ve duygularınız arasında güzel bir uyum oluşacaktır. Bu şekilde iç dünyanızda da dinginlik söz konusu olacaktır. Bugünkü tek tehlike acelecilik eğilimidir. Bunu bastırın.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Bugün de ön planda kalmaya devam edebilirsiniz. Birçok konuda fikrinize danışılabilir ve eskisine oranla daha çok görüşme yapabilirsiniz. Veriminizdeki artış da dikkat çekecektir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 22 Mart 2013 Aslan

  Çeşitli davetlere gidebilir hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Davetler çok hoş ama yediğinize içtiğinize dikkat etmeniz gerekiyor. Sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönem. Kafanız karışık olduğu için soğuk algınlığı ve benzeri ateşli hastalıklara kolay yakalanabilirsiniz. Sorunları büyütmeyin ve moralinizi yükseltin. Maddi sorunlarınız olabilir fakat ilginç gelişmeler de oluyor. Geleceğe yönelik endişelerinizi yakınlarınıza ve arkadaşlarınıza yansıtmayın. Güven ihtiyacınızın arttığı bir dönem ve kimseye güvenmiyorsunuz. Biraz rahat olun ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Evraklar ve faturalar konusunda tedbirli olmanız gerekiyor.

  Aslan Burcu Genel Durum

  Bugün sorun yaşamasanız da sadece huzur bulmak ve dinlenmek için içinize kapanabilirsiniz. Yine de gün içindeki gelişmeler sizi dış dünyaya dönmeye itebilirler.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  İş yaşamınızda bazı sırlar ortaya çıkabilir ve zamanınızın bir bölümünü bunları değerlendirmeye ayırabilirsiniz. Bazı noktalarla ilgili olarak kişisel hareket planı belirlemeniz gerekebilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş