Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 21 mart 2013 günlük burç yorumları

  21 Mart 2013 Koç  Hareketli bir gün geçireceksiniz. Sabah saatlerinde sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile haberleşebiliristeklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Değişik programlar yapabilir ve yeni başlangıçlar yapmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmak ve geleceğe yönelik programlar yapmak keyfinizi yerine getiriyor. Bugün hem moral açıdan hem de fiziksel açıdan kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Sevdiğiniz ile ilginç programlar yapabilirsiniz ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz.

  Koç Burcu Genel Durum

  Ev hayatıyla ilgili bazı konular aklınızı kurcalayabilir. Evde yaşadığınız bir sorun varsa veya herhangi bir sorun ev ortamına yansıyorsa radikal bir hamle ile problemi kökünden çözüp rahatlamanız mümkündür.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  Bir akrabanız ile yollarınız iş ortamında kesişecek olabilir. Ortaklaşa yapılacak bir proje için yan yana çalışmanız gerekebilir. Böylesi bir gelişme iki tarafın da veriminin daha da yükselmesine yardımcı olacaktır.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 21 Mart 2013 Boğa

  Hareketli bir gün geçireceksiniz. Güçlü ve kararlı tavırlarınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğanlar güçlü olmak için yeni stratejiler yapacaklar. Artık çok başka hayalleriniz olabilir ve bunları sevdiğinize anlatabilirsiniz. Gizli ve kaçamak tavırlarınıza son verip gerçek duygularınızı yansıtmanız mümkün. Fakat acele etmeyecek ve gelişmeleri bekleyeceksiniz. Parasal konulara yönelik veya ciddiye aldığınız konular ile ilgili bazı korkularınız olabilir. Moralinizi yükseltin ve girişimde bulunmak için gayret gösterin. Başarılı olabilirsiniz.

  Boğa Burcu Genel Durum

  Düşündüklerinizi ve hissettiklerinizi çevrenizle paylaşma ihtiyacı duyacağınız bir gündesiniz. Bahsettiğiniz konularda yanlı bir tutum sergilemez veya bazı sert eleştirilerde bulunmazsanız güzel sohbetler yapabilirsiniz.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  İş yaşamındaki projeler ve gelişmeler ile ilgili düşüncelerinizin daha berrak olacağı bir gündesiniz. Bu fikirlerinizi detaylı anlatmanız için size cesaret verecektir. Kendinizi geri planda tutmak konusunda ısrar etmemelisiniz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 21 Mart 2013 İkizler

  Eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek istiyorsunuz ama koşullar sizi tedbirli davranmaya zorluyor. Bugün çok eski arkadaşlarınızdan haber alabilirsiniz. Ayrıca alacağınız davetlere önce katılmak istemeyeceksiniz fakat katılırsanız çok eğleneceksiniz. İlginç kişilerle tanışabilir sıra dışı aşklar yaşayabilirsiniz. Bu arada eskiden aşık olduğunuz kişiyle karşılaşabilir ve aradan zaman geçmemiş gibi hissederek ilişkinizi tazeleyebilirsiniz. Fakat bu durum duygularınızı ve düşüncelerinizi karıştıracak. Dedikodular ile fazla ilgilenmeyin.

  İkizler Burcu Genel Durum

  Beklenmedik bir masraf sizi bekliyor olabilir. Bu masrafı da olasılıkla vitrinler size çok çekici geldiği için yapacaksınız. Kendinizi gereğinden fazla kısıtlamayın ama bütçenizi aşmamaya da elbette özen gösterin.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  İşlerinizle ilgili beklenmedik gelişmeler nedeniyle gün için yaptığınız programı değiştirebilirsiniz. Hiç planlamadığınız bazı görüşmeler yapabilirgizli toplantılara katılabilir gayrı resmi temaslarda bulunabilirsiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 21 Mart 2013 Yengeç

  Güne heyecanlı başlayacaksınız ve karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandıracak. Anneniz ile ilgilenmeniz gerekebilir. Ayrıca çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz ve zaman içinde değişen olaylar ile birlikte kendinizdeki değişikliklerin farkına varabilirsiniz. Bugün ilkbahar ekinoksu ve baharın habercisi olan bugün en derin istekleriniz uyanabilir. Özgür ve çılgın istekleriniz olabilir fakat sabırlı ve hatta gelenekçi bir tavır içine girebilirsiniz. Bugün sürpriz davetler alabilirsiniz ve ilginç organizasyonlara katılabilirsiniz.

  Yengeç Burcu Genel Durum

  Tamamen duygularınız tarafından yönetileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Bu durum sizi çevre etkenlerine de oldukça duyarlı hale getirecektir. Çatışmalardan kaçınıp sakin huzurlu ortamlarda bulunun ve günün tadını çıkarın.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Bu günlerin gelişmeleri geçmiş çalışmalarınızla bağlantılı olabilirler ve isminizin çalışma ortamında ön plana çıkmasına yardım edebilirler. Eski çalışmalara tekrar başlamanızla ilgili bir karar alınabilir. Şimdiden hazırlanın.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 21 Mart 2013 Aslan

  Güne keyifli başlayacaksınız ve yaşam enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Gelenekçi ve tutucu çevrelerden rahatsız olabilirsiniz. Bugün duygu ve düşüncelerinizi kendinize saklamayı başarabilirsiniz. Böylece baskı duygusu hissettiğiniz duruma daha farklı açılardan bakabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için eski davranışlarınızı değiştirmeniz gerekiyor ve şimdi tam zamanı. Kariyer yapmak ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyuyorsunuz. Üstelik fırsatlar karşınıza çıkıyor. Bugün ilkbahar ekinoksu ve ilginç davetlere gidebilirsiniz. Farklı kültür veya birbirinden çok farklı kişilerin bir araya geldiği toplantılara katılabilirsiniz.

  Aslan Burcu Genel Durum

  Sakince bir köşeye çekilip kafanızda dolaşıp duran konular üzerinde düşünmek isteyebilirsiniz. Bu konuları kafanızda netleştirmek faydalı olacaktır ama onlarla ilgili herhangi bir hareket planı yapmayı erteleyin.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  Bazı konular üzerinde derinlemesine araştırmalar yaparak bilmediğiniz noktaları tespit edebilirsiniz. Bunlar ciddi biçimde fayda sağlayacağınızplanlarınızı değiştirecek önemli avantajlara işaret edebilirler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş