Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 20 mart 2013 günlük burç yorumları

  20 Mart 2013 Koç  Güne keyifli başlayacaksınız ve duygularınızı yükselten gelişmeler olacak. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlık hissedebilirsiniz fakat acele etmeden işlerinizi planlamaya başlayabilirsiniz. En azından ertelediğiniz bazı işlerini yapmak için harekete geçebilirsiniz. Görüşmek istediğiniz kişiler bugün sizi arayabilir ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Gelişmeler istediğiniz kadar hızlı olmasa bile bugün kendinizden memnun olacaksınız. Daha özgür hareket edebilirsiniz ve kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

  Koç Burcu Genel Durum

  Son derece neşeli ve hareketli olacağınız bir gündesiniz. Yerinizde duramayabilir tüm günü eğlenceye ayırmaya eğilim gösterebilirsiniz. Önce görevlerinize odaklanmalısınız.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  İş hayatınızda insan iletişimi ve haberleşme trafiğinde artışın sürmesi muhtemeldir. Birçok alandaki gelişmelerle birden ilgilenebilir yüksek tempolu bir gün geçirebilirsiniz.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 20 Mart 2013 Boğa

  Kazanç sağlamak başarılı olmak ve yeni girişimlerde bulunmak için arzunuz yükseliyor. Eskiden yapamadıklarınızı şimdi daha kolay yapabildiğinizi anlayacaksınız. Alışkanlıklarınızı değiştirmek için büyük bir gayret içine girebilirsiniz. Özellikle başarmak istediğiniz her ne var ise bunun için kendi üzerinizde baskı oluşturmanız mümkün. Önemli işler yapmak ve ciddiye alınmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Ancak bugün rahat davranacaksınız ve ikna edici olacaksınız. Arkadaşlarınız ile buluşabilir ve eğlenceli organizasyonlara gidebilirsiniz. İlkbahar ekinoksunu arkadaşlarınız ile kutlayabilirsiniz.

  Boğa Burcu Genel Durum

  Kişisel zevklerinize odaklanacağınız bir gün geçirmeniz olasıdır. Gün için programınızı tamamen bunlara yönelik yapabilirsiniz. İnsanların davetlerini reddedip kendi başınıza günün tadını çıkarmak isteyebilirsiniz.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Maddi konuların öne çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. İş yaşamınız ile bağlantılı olan bir maddi soruna çözüm aramanız mümkündür. Beklenmedik bir parasal gelişme ise sadece sizi memnun etmekle kalmayıp sorununuza çözüm de olabilir.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 20 Mart 2013 İkizler

  Bugün duygularınız değişiyor ve enerjiniz yükseliyor. İlkbahar başlangıcı olan gündönümü kutlamalarına ilgi duyabilirsiniz. Farklı organizasyonlara katılabilirsiniz ve ilginç kişiler ile tanışabilirsiniz. Yakınlarınız ev veya iş yeriniz ile ilgili bazı sorunlar kafanızı karıştırmış olsa bile enerjiniz giderek yükseliyor. Bugün kendinizi daha aktif ve canlı hissedeceksiniz. Özellikle yabancılar ile ilişkileriniz sıcak olacak ve farklı ortamlarda bulunmak yaşam enerjinizi yükseltecek. Yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Ancak bazı sorunların çözülmesini zamana bırakmanız gerekebilir.

  İkizler Burcu Genel Durum

  Ön planda kalmaya devam edeceğiniz bir gündesiniz. Enerjiniz pozitif tutumunuz arkadaş canlısı doğanız beğeni toplayacaktır. Duygusal yaklaşımlar gündeme gelse de bunlar empati kurmanızı da sağlayabilir.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  Sorumluluk duygunuz ve azminiz yoğunlaşmaya başlayabilir. Bu durum iş ilişkilerinize daha fazla önem vermenizi sağlayacaktır. Bağlantıları güçlendirip gelecekteki hamlelerinizi destekleyecek kişilerle yakınlaşabilirsiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 20 Mart 2013 Yengeç

  Merkür ilerliyor ve planlarınızı uygulamak için daha kararlı bir tavır içine giriyorsunuz. Ancak sabırsızlık hissedebilirsiniz ve sürpriz gelişmelerden etkilenebilirsiniz. Geleceğe yönelik isteklerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve aceleci olabilirsiniz fakat sabırlı davranacaksınız. Yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz ve projelerinizi gerçekleştirmek için sabırsızlığınızı denetleyebilirsiniz. Sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek. Bu arada geleceğe yönelik yapmış olduğunuz projeleri uygulamak için gelişmeleri bekleyebilirsiniz.

  Yengeç Burcu Genel Durum

  Çevrenizde gelecek günlerde önemli sonuçlar vermesini bekleyeceğiniz olaylar gözlemleyebilirsiniz. Bunların ileriki günlerde nerelere varacağını düşünmeye uzun zaman harcamanız olasıdır.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Bugün iş dünyasında attığınız adımları gözden geçirebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bir adım varsa bunun yarattığı şartları değiştirmek için bazı düşünce ve hamleleriniz olabilir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 20 Mart 2013 Aslan

  Güne istekli başlayacaksınız. İletişim trafiğiniz çok hareketli olmasa bile siz enerjik ve istekli bir tavır sergileyeceksiniz. Yaşam enerjiniz giderek yükseliyor. Böylece kafanızı karıştıran konulardan tamamen uzaklaşacaksınız ve dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız. Daha önce dikkatinizi dağıtan ve düşüncelerinizi karıştırmış olan konulardan uzaklaşıp yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz konulara odaklanacaksınız. İlginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve olayları daha farklı yorumlamaya başlayabilirsiniz.

  Aslan Burcu Genel Durum

  Sosyal yönünüzün ön planda olduğu bugün kişiliğiniz ile kalabalıklar arasında parlayabilirsiniz. İnsanların ilgi ve beğenisinin tadını sonuna karar çıkartacaksınız.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  Günlük işleriniz yoğun olsa da ani bir karar ile bir grup insanın önünde konuşma veya sunum yapmanız istenebilir. Kendinize güvenin; başarılı olma şansınız oldukça yüksek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş