Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 mart 2013 günlük burç yorumları

  19 Mart 2013 Koç  Mücadele gerektiren koşullar içinde olabilirsiniz. Ve mücadeleci tavırlarınız ile önemsediğiniz kişilerin dikkatini çekeceksiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için çeşitli araştırmalar yapabilir ve kuvvetli kişilerin desteğini alabilirsiniz. Hem fiziksel hem de psikolojik gerilimler ile başa çıkabileceğiniz bir gün. Öğlene doğru ilginç fikirleriniz olabilir ve olaylara çok başka açılardan bakabilirsiniz. Yaşam felsefeniz değişiyor. Özgürleşiyorsunuz ve bütün bunlar isteklerinizi gerçekleştirmenizi kolaylaştıracak.

  Koç Burcu Genel Durum

  Sosyal hayatınız canlanacak olsa da günün ana konusu seyahatler olabilir. Yapacağınız yolculuklar size sosyal fırsatlar sağlayabileceği gibiilişkilerinizi geliştirmeniz veya yeni ilişkiler kurmanıza da yarayabilirler.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  İş ortamında iletişimin açık olduğu bir gündesiniz. Önemli fikirlerinizi çekinmeden sunabilirsiniz. Size kulak veren üstlerinizin sizden aldığı esinbeklediğinizden de daha kapsamlı bir değişimi getirebilir.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 Mart 2013 Boğa

  Sabah saatlerinde karar veremediğiniz konu ile ilgili önemsediğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Değişik fikirler karşısında farklı düşünceleriniz olabilir. Ancak kararlarınızı sürdürmek için gayret göstereceksiniz. İzlediğiniz yolda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz fakat sorumluluklarınız nedeniyle harekete geçmeniz pek kolay olmayacak. Aslında yola çıkmak ve harekete geçmek için kendinizi hazır hissediyorsunuz. Ancak çok fazla tedbirli davranmanız mümkün. İlginç gelişmeler olabilir ve sempatik tavırlarınız ile hem karşı cinsi hem de yakınlarınızı etkileyebilirsiniz.

  Boğa Burcu Genel Durum

  Alışverişe çıkma isteğinizin yoğunlaşabileceği bir gündesiniz. Masraflarınızın artması günün konuları arasına girebilir. Paranızı harcarken bütçenizi göz ardı etmemeniz gerektiğini kendinize hatırlatın.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  İş hayatınızda olumlu gelişmelerle karşılaşmanız mümkündür. Yeni proje almanız önemli bir anlaşma imzalamanız ciddi bir müşteri bulmanız günün konuları olabilir. Tüm bunlar gelirlerinizde artışlar meydana getirebilirler.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 Mart 2013 İkizler

  Şimdiye kadar yaşadığınız olayları geçmişte yaşadıklarınızın sonuçlarını ve geleceğe yönelik yapmak istediklerinizi gözden geçireceksiniz. Kendinizi derin duygular içinde bulacaksınız ve sabah saatlerinde kendi içinize bakacaksınız. Öğlene doğru duygularınız değişecek ve içinizde nedenini anlamadığınız bir coşku uyanacak. Fakat aynı zamanda huzursuzluk hissedebilirsiniz. Karşılaştığınız olaylar sizi etkileyebilir ve isteklerinizi gözden geçirebilirsiniz. Hırslı bir tavır içinde bulunmamaya özen göstermelisiniz. Gizli istekleriniz ve büyük beklentileriniz olabilir ve bunlar fedakarlık gerektirebilir. Kendinizi fazla zorlamayın.

  İkizler Burcu Genel Durum

  İkili ilişkilerinizin içinizde yarattığı duyguların niteliğine büyük önem verebilirsiniz. Olumlu hislere sahip olmaya normalden daha çok ihtiyaç duyacağınızdan tüm birlikteliklerinizde uyum sıcaklık ve huzur arayacaksınız.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  Bugün insanlara ve olaylara yaklaşımınız takdir toplayabilir. İlgilenmeniz gereken tüm konuları ustalıkla çözümleyebilirsiniz. Bu ilerideisminizin daha yüksek bir konum için düşünülmesini sağlayacak bir dönemi başlatabilir.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 Mart 2013 Yengeç

  Yeni bir yola çıkmak için güçlü arzular duyarak güne başlayacaksınız. Sorumluluk hissettiğiniz konular ile ilgilenecek ve bu konuda kararlılığınızı sürdüreceksiniz. Öğlene doğru haliniz değişecek ve aniden meydana gelen olaylar sizi heyecanlandıracak. Ancak küçük detaylar ve olaylara değişik açılardan bakmanız işinizi zorlaştırabilir. Aslında detaylara fazla takılı kalmayıp daha özgür ve rahat davranmayı başarabilirseniz isteklerinizi gerçekleştirmeniz kolay olacak. Saygı duyulan kişilere karşı davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Aslında onların desteği ile yola çıkacağınızı unutmayın.

  Yengeç Burcu Genel Durum

  Kendinizi normale göre isteksiz hissedebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bu yüzden mücadele gerektiren işlere girmeyebilirsiniz. Evinize çekilebilir gününüzü size huzur veren bu ortamda dinlenmekle geçirebilirsiniz.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Yürütmekte olduğunuz bir işin geçtiği süreçleri arka arkaya zihninizde tartıp yaşanan gelişmelerin bugüne etkisini inceleyebilirsiniz. Gidişatı değiştirme kararı verip buna yönelik bazı müdahalelerde bulunabilirsiniz.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 Mart 2013 Aslan

  Sabah saatlerinde beklediğiniz bir haber ile heyecanlanacaksınız. Parasal konulara yönelik isteklerinizin arttığı bir dönem ve beklediğiniz haberleri almanız mümkün. Özellikle ciddiye aldığınız bir konuyla ilgili gelişmeler hırs yapmanıza neden olabilir. Öğlene doğru duygularınız aniden değişebilir. Özellikle sürprizlerden etkilenebilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Duygularınızı denetleyin ve çılgınlık sayılacak davranışlarda bulunmamaya özen gösterin. Aslında sürpriz fırsatlar çıkabilir. Sabırlı olursanız kazanacaksınız. Hırslı davranmayın.

  Aslan Burcu Genel Durum

  Her türlü sosyal faaliyette yer alma şansınızın olduğu bir gündesiniz. Olasılıkla arkadaşlarınızla birlikte katılabileceğiniz eğlence içerikli aktiviteleri tercih edeceksiniz. Bu aktiviteler esnasında çok para harcamamaya çalışın.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  İş yaşamınızdaki iletişimlerin yoğun olacağı bir gündesiniz. Meslektaşlarınız ile toplanıp görüşeceğiniz birçok konu olabilir ve vaktiniz toplantı masalarında geçebilir. Yine de harcadığınız vakte değecek ve etkin olacak çözümler üretilebilecektir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş