Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 14 mart 2013 günlük burç yorumları

  14 Mart 2013 Koç  Yeni atılımlarda bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Bugün olaylar sizi heyecanlandıracak ve sürpriz fırsatlar karşınıza çıkacak. Daha doğrusu siz karşılaştığınız kişileri fırsat olarak algılayabilirsiniz. Aslında kendinizi keşfedeceğiniz ve davranışlarınızı değiştirmenize yardımcı olacak kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca ilginç kişilere aşık olabilirsiniz ve her şeyi unutabilirsiniz. Kendinizi yenilemek ve yaşantınızda radikal değişiklikler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Duygularınızı denetleyin.

  Koç Burcu Genel Durum

  Bugün ön planda olacak ve beğeni toplayacaksınız. Yaşamınızın her alanında gelişme sağlayacak güce ve motivasyona sahipsiniz. Bunların sağladığı avantajı bugün sonuna kadar kullanmanız gerekiyor.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  Bugün geleneksel kavramlara sert düzenlemelere ve eski moda yaklaşımlara tahammülünüzün az olacağı bir gün olabilir. Her şeyi kendi bakış açınıza göre değerlendirmek kendi yöntemlerinizle halletmek isteyebilirsiniz.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 14 Mart 2013 Boğa

  Dikkatli ve kararlı tavırlarınız ile hem yakınlarınızı hem de çevrenizde bulunan önemli kişileri etkileyeceksiniz. Projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Ayrıca çeşitli araştırmalar yaptığınız bir dönemdesiniz. Özellikle önem verdiğiniz konu ile ilgili yapacağınız araştırmalar başarılı olacak ve karşınıza çıkan kişileri önemseyeceksiniz. Ve onlar da sizi ciddiye alacaklar ve beklediğiniz gibi davranacaklar.

  Boğa Burcu Genel Durum

  Düşünceleriniz arasında kısa bir gezi yapacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Zihninizi düzenleyip ileriki günlerde yapmak istediklerinizi bir plana oturtmanız günün ana konusu haline gelebilir.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Mantığınızı ön plana çıkartın ve olan bitene sükunetle yaklaşın. Sakin bir tutum oldukça yapıcı hamlelerde bulunmanızı sağlayacak ve olayları hızla yönlendirmeye başlamanızı mümkün kılacaktır.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 14 Mart 2013 İkizler

  Daha önce haberinizin olmadığı durumlar hakkında duyacaklarınız kafanızı karıştırabilir. Fakat karar vermek veya eski kararlarınızı değiştirmek için acele etmeyin. Bu arada eviniz ile ilgili bazı değiştirici durumlar ortaya çıkmış olabilir veya yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir. Karamsar düşüncelerden uzaklaşın ve dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Sevdikleriniz sizi destekliyor. İyimser bir açıdan olaylara yaklaşırsanız farklı çözümler bulabilirsiniz ve şaşırtıcı olabilirsiniz.

  İkizler Burcu Genel Durum

  Hayatınızın sosyal alanlarının ön plana çıkacağı bir gündesiniz. Karakterinizin sosyal yönü güçlenecek ve sizi sürekli evden uzakta olmaya zorlayacaktır. Eğlence faaliyetleri beklediğinizden keyifli ve renkli geçebilir.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  İş yaşamıyla bağlantılı seminer konferans veya resmi bir resepsiyon gibi sosyal boyutu bulunan bir toplantıda yer alabilirsiniz. İletişim yeteneğiniz güçlü olacaktır; yeni bağlantılar kurmaya yönelin.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 14 Mart 2013 Yengeç

  Duygular yerine aklınız ile davranabilirsiniz ve böylece karışıklıklar ile başa çıkabilirsiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar sizi tedirgin edebilir ve ani heyecanlar yaşayabilirsiniz. Ancak sezgilerinize güvenin ve olayları bir kez daha gözden geçirin. Yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Fakat akılcı davranabilirsiniz.

  Yengeç Burcu Genel Durum

  Aile büyüklerinin isteklerini yerine getirmek için kendinize ayırdığınız zamandan fedakarlık edebilirsiniz. Bazı aile üyelerini karşınıza alıp konuşmanız veya bir problemleriyle ilgilenmeniz gerekiyor olabilir.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Mesleki yaşamınızda önemli bulacağınız gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu gelişmelerin gerektirdiği hamleleri yaparken insanüstü bir çaba harcayabilir başarılı olduktan sonra da kendi adınızın öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 14 Mart 2013 Aslan

  14 Mart 2013 Aslan  İsteklerinizi gerçekleştirmek için kendi üzerinizde baskı oluşturduğunuz bir dönemdesiniz ve böylece fırsatları kullanmayı başarabileceksiniz. Önemsediğiniz kişiler ile ilişkilerinizi değiştirmeniz gerekebilir. Önemsenmek istediğiniz bir dönemdesiniz ve ciddiye alınan işler yapabilirsiniz. Fakat tarzınız değişiyor. Daha yapıcı ve olumlu davranacaksınız. Bugün dostlarınız ile görüşebilir ve duygularınızı ortaya koyabilirsiniz.

  Aslan Burcu Genel Durum

  Bugün bazı ilginç kavramlardan haberdar olabilir ve insanlardan bunlarla ilgili bilgiler almaya çalışabilirsiniz. Öğrendikleriniz önümüzdeki uzun bir dönem boyunca sizi etkileyebilirler.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  İş hayatınızdaki herhangi bir konu ile ilgili hiç hesapta olmayan olaylar yaşanabilir. Özellikle beklenmedik gelişmeler yoğun iletişim trafiği ani toplantılar ve hızlı strateji değişikliklerini getirebilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş