Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 12 mart 2013 günlük burç yorumları

  12 Mart 2013 Koç  Güne keyifli başlayacaksınız ve canlandığınızı hissedeceksiniz. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular hissedecek ve hemen harekete geçeceksiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Özellikle öğlene doğru duygularınız yükselecek. Sabırsız ve tahammülsüz olabilirsiniz. Bu arada yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almanız mümkün. Fakat olabileceklerden daha büyük beklentiler içinde bulunmasanız iyi olacak. İş veya çeşitli nedenler ile seyahate çıkabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve spor yapmak sizi rahatlatacak.

  Koç Burcu Genel Durum

  İçinizdeki duyguların yoğunlaşarak tüm dikkatinizi üzerlerine çekmeleri mümkündür. Bunları bastırmaya çalışmak yerine bir süre içinize dönün ve inceleyin. Bu şekilde kendi dünyanızda olanları daha yakından tanıyabilirsiniz.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  İş yaşamınızda bilinmezlerle karşılaşacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Zamanınızı bazı şeyleri açığa çıkartmaya ayırmanız mümkündür. Yönetici kademesini ilgilendiren bazı sırlar size açıklanabilir.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 12 Mart 2013 Boğa

  Hem aşk hem de parasal konulara yönelik istekleriniz giderek artıyor. Projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilir ve dostlarınızın desteğini isteyebilirsiniz. Para kazanmak ve çalışmalarınızda başarılı olmak için güçlü arzular duyacaksınız. Hatta bu nedenle kendi üzerinizde baskı oluşturmanız mümkün. Daha önce uygulayamadığınız kararlarınızı gözden geçirecek ve harekete geçmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Başarılı olacağınıza inanacaksınız ve çevrenizdeki kişileri ikna edeceksiniz. Bugün fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.

  Boğa Burcu Genel Durum

  Yakın çevrenizle yürüttüğünüz ilişkiler günün ana konularını oluşturacaklardır. Arkadaşlarınızla birlikte sohbet etmek bir eğlence faaliyetine katılmak veya yakın çevrenizle görevleriniz hakkında konuşmak günün konuları olabilirler.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Danışmanlarınızla görüşmeniz gereken bazı konular olabilir. Uzun toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. Kimi noktalar aklınıza yatmazsa deneyimli meslektaşlarınıza da danışın; size yol göstereceklerdir.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 12 Mart 2013 İkizler

  Kafanızı karıştıran durumlar devam etse bile bugün yaşam enerjiniz yükseliyor ve kendinizi daha güçlü hissetmeye başlıyorsunuz. Böylece sizi rahatsız eden fikirlerden uzaklaşıp bakış açınızı değiştirmeyi başaracaksınız ve çözümleyici bir tavır içine gireceksiniz. Geçmişte yaşadığınız kötü gibi görünen bazı olayların sizin için bir fırsata dönüştüğünü anlayabilirsiniz. Harekete geçmek istediğiniz konu ile ilgili karışıklıklar olsa bile bugün yeni çözümler üretebilirsiniz ve harekete geçebilirsiniz.

  İkizler Burcu Genel Durum

  Ailenizin beklentileri ve onlara karşı sahip olduğunuz sorumluluklar günün ana konuları olabilirler. Sakin kaldığınız sürece her şeyle baş edebileceğinizi ve zaman ayırabileceğinizi bilmelisiniz.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  Kariyerinizin ön plana çıktığı bir gündesiniz. İş ortamında girişken olacaksınız. Yeni adımlar atmak ve yeni hedefler belirlemek günün ana konuları olabilirler.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 12 Mart 2013 Yengeç

  12 Mart 2013 Yengeç  Bugün alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak. Bir süredir beklediğiniz gelişmeler ile ilgili yapacağınız görüşmeler duygularınızı harekete geçirecek. Heyecan ve huzursuzluk duyabilirsiniz. Fakat sezgilerinize güvenin ve isteklerinizi gerçekleştirmek için acele etmeyin. Parasal konulara yönelik isteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve gelişmeler hızlanıyor. Fakat gün içinde meydana gelen ani değişiklikler duygularınızın derinleşmesine neden olabilir. Eskiden yaşamış olduğunuz olayları hatırlatan durumlar olabilir. Güç mücadelesi yapmaktan kaçının.

  Yengeç Burcu Genel Durum

  Kişisel gelişim fırsatlarıyla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. İlginç bir toplantıya katılabilir yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Eğitim durumunuzu daha da ilerletmek yönünde girişimleriniz de olabilir.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Bugün kendinizi herhangi bir güne oranla çok daha değişik hissedebilirsiniz. Hareket tepki ve yaklaşımlarınız sizi bile şaşırtacak farklılıklar gösterebilir. Bukarma bir bakış açısı sağlayıp işlerinizi kolayca halletmenizi mümkün kılabilir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 12 Mart 2013 Aslan

  Bugün kendinizi farklı hissedeceksiniz ve olaylar karşısında daha cesur bir tavır sergileyeceksiniz. Yaşam enerjiniz ile birlikte istekleriniz de yükseliyor. Daha yapıcı ve kararlı bir tavır içine girebilirsiniz. Özellikle baskı duygusu hissettiğiniz konu ile ilgili daha iyimser ve anlayışlı davranacaksınız ve böylece gelişmeler yavaş olsa bile istediğiniz yönde gelişecek. Duygularınızı ve isteklerinizi sevdiğinize anlatabilirsiniz ve ilişkinizi daha ciddi boyutlara taşıyabilirsiniz. Büyüklerinizin davranışlarından etkilenmiş olabilirsiniz fakat bugün çok fazla itiraz eden bir tavır sergilemeyecek yapıcı bir tutum içinde olacaksınız.

  Aslan Burcu Genel Durum

  İnsanların sahip oldukları fikirlere göre duygularınızı yeniden düzenlemeye kalkabilirsiniz. Önyargıları engellemek için insanların fikirlerini kendilerine bırakın ve siz yine kendiniz olmaya devam edin.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  Ortak kullanılan kaynaklarla ilgili yeni projeler gündeme gelebilir. Yeni fonlar yaratılmasıyla ilgili bir girişimi yönetmeniz istenebilir. Bununla ilgili bazı hazırlık ve ön araştırmalara girişebilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş