Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 8 mart 2013 cuma günlük burç yorumları

  08 Mart 2013 Koç

  Moralinizin ve enerjinizin yüksek olduğu bir gün. İlişkileriniz sıcak ve güçlü olacak. Hem aşk hem de parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandıracaksınız. Projelerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilir ve dostlarınızın desteğini isteyebilirsiniz. Para kazanmak ve çalışmalarınızda başarılı olmak için güçlü arzular duyacaksınız. Üstelik fırsatlar karşınıza çıkacak. Fakat gelişmeler yavaş olabilir ve bu arada siz de işleri ağırdan alabilirsiniz. Bu arada çevrenizde aceleci olanlar ve sizi zorlayanlar çıkabilir. Aklınız yerine duygularınız ile davranırsanız daha başarılı olacaksınız.

  Koç Burcu Genel Durum

  Arkadaşlık ilişkilerinize çok daha büyük önem vermeye başlayacağınız bir gün geçirmeniz muhtemeldir. Dostlarınızla yaşadığınız sorunlarla yüzleşmek ve bunları çözüme ulaştırmak için yollar aramak günün ana konusu olabilir.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  İş yaşamınızdaki sosyal nitelikli etkilerin güçlü olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Bir konferans veya seminer programınızda olabilir ve katılan diğer kişilerle yoğun ve ciddi iletişimler içerisine girebilirsiniz. İşinizin tanıtımını da yapabilirsiniz.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 08 Mart 2013 Boğa

  Bazı alışkanlıklarınızı değiştirmiş olsanız bile kendinizi gözden geçireceksiniz ve istemediğiniz durumların değişmesi için kendinizi ve şartlarınızı zorlayacaksınız. Bu arada sevdiğinizle ilgili beklentileriniz değişmiş olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içine girebilirsiniz. Sorunlarınızı arkadaşlarınıza anlatabilir onların desteğini isteyebilirsiniz. Eski arkadaşlarınız ile aranızdaki ilişkiler eski sıcaklığını kaybedebilir ve bazı dostlarınızla ilişkileriniz zayıflayabilir. Yeni arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirirken eski dostlarınızı fazla ihmal etmeseniz iyi olacak. Tarzınız ile birlikte çevrenizdeki kişiler de değişebilir.

  Boğa Burcu Genel Durum

  Görev ve sorumluluklarınızın ön plana çıkacağı ve vaktinizin çoğunu alacağı bir gün geçirebilirsiniz. Eğer geçmişte bazı şeyleri ertelediyseniz veya ihmal ettiyseniz bu konular veya kavramları bugün halledebilirsiniz.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Üst pozisyonlarda bulunan kişilerle iyi ilişkiler kurmanızı sağlayacak şartlar oluşabilir. Kendileriyle daha yakın çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu durumda tüm yetenekleriniz göstermek için kısa bir süreniz olabilir. Bunu iyi kullanın.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 08 Mart 2013 İkizler

  Dedikodular ile ilgilenmeyin ve yapmanız gereken işleri aksatmayın. Bu arada görmek istemediğiniz kişiler karşınıza çıkabilir veya gitmek istemediğiniz yerlere gitmek durumunda kalabilirsiniz. Fakat kafanızı karıştıran düşüncelerden uzaklaşacak ve istekleriniz ile ilgileneceksiniz. Sevdiklerinizin ilgisi sizi mutlu edecek. İlişkileriniz daha sıcak olacak. Ayrıca sizin ilgili ve anlayışlı tavırlarınız sevdiğinizi etkileyecek ve geleceğe yönelik isteklerinizi ortaya koyacaksınız. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile sevdiğinizi etkileyebilir ilişkinizi daha kuvvetli hale getirebilirsiniz.

  İkizler Burcu Genel Durum

  İnsanlarla sohbetlerinizde hiç bilmediğiniz ilginç konuların dile getirileceği bir gün geçirebilirsiniz. Merakınızı cezp edecek kavramlardan haberdar olabilirbunları kendi başınıza araştırmaya başlayabilirsiniz.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  Yabancı ülkelerde iş yapmak ile ilgili fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bu fırsatlar hiç beklemediğiniz bir anda tanıştırılacağınız bir yabancı ile görüşmelerinizden doğabilirler.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 08 Mart 2013 Yengeç

  Bugün alıngan ve karamsar bir tavır içinde bulunabilir ve maddi sorunlar ile ilgilenebilirler. Duygularınız derinleşebilir ve isteklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Kendinizi duygulara kaptırmayın ve aklınız ile hareket edin. Beklentilerinizin arttığı bir dönem ve olaylar sizin beklediğiniz gibi gelişmeye başlıyor. Yeni atılımlarda bulunmak için çeşitli projeler yapabilirsiniz. Hareket halinde olmak ve değişik konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek.

  Yengeç Burcu Genel Durum

  Sevdiğiniz kişinin üzerine olan maddi varlıklarla ilgili bazı konulara eğilmeniz gerekebilir. Bu kişinin fikrinizi sorması birlikte uzmanlara görüşmelere gitmenize kadar uzanacak bir analiz ve değerlendirme sürecini başlatabilir.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Dikkatinizin dağılabileceği bir gündesiniz. Konsantre olun ve hiçbir işi yarım bırakmayın. Bunu başarabilirseniz çok yol kat edebilir sorumluluğunuzdaki konularda önemli ilerlemeleri mümkün kılabilirsiniz.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 08 Mart 2013 Aslan

  Bugün kendinizi çok farklı hissedeceksiniz. Yapmak isteyip de bir türlü ortaya koyamadığınız her ne varsa harekete geçmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Özellikle burcun birinci ve ikinci on günlük devresinde doğmuş olanlar isteklerini gerçekleştirmek için sabırsızlık duyabilir. Fakat gelişmeler beklediğinizden daha yavaş olabilir. Aslında sizin biraz daha gayretli ve programlı davranmanız gerekiyor. Fakat iyimserlik hali içinde rahat bir tavır sergilemeniz mümkün. Aslında sizin rahat ve yapıcı tutumunuz hem çevrenizi hem de karşı cinsi etkileyecek. İlişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz.

  Aslan Burcu Genel Durum

  Özel hayatınızdaki yakın ilişkileriniz önem kazanmaya başlayabilirler. Yakın çevrenizdeki insanlara uyum sağlamanız gerekebilir. Şartların getirdiklerine uymanız sizin adınıza daha yararlı olacaktır.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  Bazı önerilerinize ret cevabı alabilirsiniz. İnsanları ikna etmek için yorulmayın ve ne karar alınırsa ona uyun. Bu kararlar zaten olasılıkla uygulamaya geçirilmeden sizin önerilerinizle değiştirileceklerdir. Bu nedenle doğru zamanı bekleyin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş