Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 4 mart 2013 pazartesi günlük burç yorumları

  Koçlar -


  İş alanlarınızın ve kariyerinizin göz önünde olacağı bir hafta. İş yapmaktan sorumluluk almaktan çekinmeyeceksiniz. Daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Hafta başında gücünüzü ve yapabileceklerinizi ortaya koymak sizin için önemli olacak. Yine Balık burcunda ilerleyecek Güneş- Merkür geri süresince Pazartesi ve Salı günleri Verimli bir dönem başlıyor.

  Şimdi kariyerinizde ilerlemek ya da kendi işinizi kurmak için bilgi toplayarak ve insanlarla beraber çalışarak temelinizi sağlam atmalısınız. Buna karşın Bilgi kirliliği fazla hayalperest yaklaşımlar aşırı iyi niyet nedeniyle kandırılma ve entrikalı durumlar nedeniyle hayal kırıklıkları yaşayabiliriz. Ayağımızı yere basmakta zorlanabiliriz.

  Halledemedikleriniz sizi yormasın. iş hayatında Koç burcu girişken ve öncüdür ancak şu anki gezegen konumları geri planda kalmanızı ve işlerinizi göz önünde olmadan yapmanızı destekliyor. Gizli hareket ettiğiniz zaman korunacak ve daha başarılı olacaksınız. Martta ise Koç Burcu'na yoğun Yeniay girişi bu aya olgunluk haricinde her şeyi getiriyor. Risk almaktan kaçınmayın. .

  Sizin için 1-16 Mart finans ve bütçeyle ilgili konularda yol planı çizme dönemi olacak Kariyerinizde önemli bir göreve soyunabilir evlilik ya da bütçenizi zorlayan yer ya da ev değişiklikleri kararlar alabilirsiniz. Zor geçse de hatırlanmaya değer ve önemli armağanlar bırakmış bir süreç olacak. Nişan evlilik ve bebek planları sonuçlanabilir Seyahate çıkmak ya da hayattan tat almak için gerekli ne varsa yapabilmek için güzel bir ay olabilir.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Boğalar - Haftaya seyahat dış ortamlar yabancı ortaklı işler ticaret eğitim alanlarınız aktif olarak giriş yapacaksınız. Bu alanlardaki konuşma ve görüşmeleriniz Mart başında fazla olabilir. Çalışmaya devam Önemli bir proje için yorucu bir çalışma temposunda olabilirsiniz.

  Sıkılmış olsanız da çalışmaya devam edin. Sonuçları beklediğinizden iyi olacak. Bu haftaki Başak burcunda oluşan dolunayla birlikte beklediğiniz bir anlaşma sonuca erecek. . Sosyal ortamlar çerçevesinde yapmak istediğiniz halde gerçekleştiremediğiniz konularla ilgili fırsatlar yakalayacak yeni ve başarılı organizasyonlar içinde bulunacaksınız. Yine 9-Eğitim evinizdeki Jüpiter- Uranüs’le Mart ayı boyunca orijinalliği ve atılımları destekleyecek.

  ( 9. mutluluğumuzu tetikleyen koşulları açıklar )Bunu alışılmışın dışında çalışma akışına girmek için mükemmel bir dönem olarak görebilirsiniz. Satürn'ün istikrarlı direnci size Uranüs tarafından bırakılan ani uyanışı sunuyor; çünkü bu iki devasa gezegen Boğalar için mart ayı belki de bu yılın en hareketli ayı olacak ve yılı zirveye taşıyacak.

  21-27 Nisan doğumlu Boğalara ise 27 Mart’ta beklenmedik olaylarla dış ortamlarda bazı sıkıntılar ve engellenmeler oluşabilir. Bunun sonucunda vereceğiniz tepkiler isyankâr etkiler olacak İlişki meselelerinde duygularınızı anlamayan sizi fedakârlıkta bulunmaya sevk eden partnerinize karşı daha dikkatli olunuz. Özellikle Satürn eskimiş ve zamanını doldurmuş ilişkileri sonlandırıp yeniden yapılandırmanızı talep edecektir. Değişmesini istemediğiniz durumlarda ısrarcı davranmak bu süreci zorlaştırabilir.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  İkizler -


  Haftanın ilk günleri gözler sizin üzerinizde olacak hayatınızda. Yıldızlar Haklı başarılarınıza bir yenisini daha büyük emeklerden sonra ekleyebilir. Üç gezegenin burcunuza girmesi hayatınıza hassas bir yön getiriyor Yaşamınızda karanlık bir dönem kapanıyor. sevindirici haberler alacaksınız.

  Kendiliğinden akarak gelen mutluluğa şaşıracaksınız. Gereksiz şeyleri eleme bazı işlerde ayar yapma ve tekrar organize olma zamanıdır. Yeni başlangıçlar yeni insanlar alacağınız radikal kararlar bu dönemin getirileri arasında. Hızlılık yoğun olacak. Ancak Satürn geri hareket döneminde olduğumuzu unutmayalım. Yine garantili işlere yönelin. Vizyonunuza güvenebilirsiniz.

  Vizyonunuzu sezgilerinizle birleştirmeniz durumunda her şey harika olabilir. Özellikle Pazartesi akşamüstü saatlerde* Kimi zaman da verdiğimiz sözleri tutamayabiliriz. üç hafta boyunca kafanızı karıştırabilir. İş hayatınızda karmaşıklıklara neden olabilir ve sizi başka fırsatları değerlendirmeye itebilir. Bunları yine sağlamlık ve güvence yönünde ele alınız.

  Yine Gezegeniniz Merkür; 1 ve 3 Martta Mars ve Plüton'la gergin ters bir açı içine giriyor. Bazı şeyleri aniden bırakma ve yerine yenilerini koyma eğiliminizle başa çıkamayabilirsiniz. (Bu durum 24 Haziran 2012’de başladı ise ve 2015 yılına kadar devam ediyor olacak).

  İş hayatınızda bir değişiklik söz konusu olursa çok daha iyi tecrübelerin sizi beklediğini hatırlamanızda fayda var. Mart ayı genelinde bazılarınızda belli tarihlerde ilişkiler alanında dönüşüm mücadele çatışma gündeme gelmesine işaret ediyor. Değiştiremediğiniz konumunuz sizi zorlasa da şekil değiştirecek.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Yengeçler

  - Balık zamanı geldi. İş hayatınızda oldukça yükselecek birçok sürpriz teklif alacaksınız Bir ay boyunca yurt dışı ve yabancılarla bağlantılı konulara zaman ayırabilir kişisel gelişiminize yatırım yapabilirsiniz.

  Medyada yer almanız ve tanıtım işlerinizin olumlu yönde ilerlemesi de olasılıklar dâhilinde görünüyor Yurtdışı bağlantılarınız artıyor!. Hayati anlaşmalar yapabilirsiniz. Maddi olarak harika gelişmeler sizi bekliyor. Önemli imzalar atabilirsiniz. Fikirlerinizle yazılarınızla yöneticilerinizin dikkatini çekebilirsiniz.

  Bu haftaya gelince ilk günler sakin kalmak hatta mümkünse yalnız çalışmak için çok uygun. Kendi kendinize kalıp raporların üzerinden sakince gidebilirsiniz. Çarşamba ve sonrası ise hayatınız bir anda hareketlenecek. Sürpriz iş teklifleri gelebilir geçmişte yaptığınız başvurulardan geri dönüşler alabilirsiniz. Bankacılık yayıncılık pazarlama gibi alanlardan iş teklifleri alabilirsiniz. Tanıtım yapmak için oldukça uygun bir dönem.

  Daha çok yaratıcılık sanatla ilintili konular sizlere çok daha fazla iyi gelecektir. Organizasyonlara katılabilir çok daha aktif ve sosyal olabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerde bir değişim meydana gelmeye başlayabilir yavaş yavaş yeni gruplar içine girebilir yeni arkadaşlar edinebilirsiniz..

  Taşınma tadilat gayrimenkul alım-satım konuları ön plana çıkacak. . Bu gözle bakıldığında haritanızın tamamı mutluluk peşindeki çabayı anlatıyor sevgili yengeç.. Sabırsızlık da bir o kadar fazla. Aşkta veya hangi konuda olursa olsun çıkarlarınıza uymayan bir durum söz konusu olursa çabucak kesip atabilirsiniz. Özellikle güç çekişmelerine dikkat edin

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Aslanlar


  -Ortaklaşa yatırımlara yöneleceğiniz başkalarının maddi ve manevi kaynaklarından rahatça yararlanabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Balık zamanı uzun dönemli yatırımlar ev almak veya ortaklaşa girişilen işler için uygun bir dönem. Verimli bir anlaşma yolda Bu hafta çok seyahat edeceksiniz.

  Eğer cumartesiye kadar uzak mesafeli bir anlaşma için yola çıkacaksanız sakın iptal etmeyin. İyi bir el sıkışması sizi bekliyor .Birçok Aslan burcu yeni ev alabilir satabilir taşınabilir.. Maddi durumunuz da buna göre yönlenecek Bazı Aslan burçlarının ebeveynleri ve aile üyeleri ile daha fazla ilgilenmesi gerekebilir. Zira hem iki tutulma ve Merkür’ün gerilemesi önümüzdeki 3 hafta boyunca kadersel günleri başlatacak.

  Aynı gün 7. Ortaklıklar evinizdeki Ay'ın tutulması ilişkilerinize büyü 4 yıldızlı günler için başka bir fırsat sunuyor. Uzun seyahatler söz konusu ev değiştiren Jüpiter sizi uluslararası ilişkiler yurtdışı seyahatleri uzun mesafeli yolculuklar dış ticaret bilişim medya ve eğitim konularında yılın en şanslı burçlarından birine dönüştürüyor.

  Şanslar yukarıda bahsettiğim başlıklarda gelebilir. Sadece Akrep burcunda geri giden Satürn bazı aksiliklere neden olabilir bu uyarıyı dikkate alarak plan yapmakta fayda var.. (Bazılarınızın ilişkileri yeniden yapılandırma sürecine girebilir mevcut ilişkilerin evliliğe ya da evlilik boyutundaki ilişkilerin başka bir boyuta geçişiyle ilgili konular gündeme gelebilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş