Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 2 Mart 2013 Günü Burç Yorumları

  2 Mart 2013 KOÇ  Sevgili Koçlar cumartesi gününe Ay-Akrep burcu seyri altında güne uyanıyoruz. Gün boyu etkili olacak Ayın tüm görünümleriderinliklerimizle temasımızı sağlarken iyi-kötü doğru-yanlış güzel-çirkin kavramlarına göre hareket etmenizi sağlayıcıdır. Doğal olarak hiç kimsenin üzerinizde baskı kurmasına izin vermezsiniz. Çıkarlarınızı ister istemez düşünür ve durumları ona göre değerlendirebilirsiniz.

  Sizden hiç bir şeyin gizlenmesine hele konu para-cinsellik ve ilişkimizi kapsıyorsa hiç mi hiç hoşlanmazsınız. Çünkü böyle bir enerji altında duygularımız oldukça derin ve tutkularımız fazlasıyla yoğundur. İsteriz ki sahip olduğumuz her şey bizim olsun ve bizden uzaklaşmasın. Bu nasıl olacaktır? Sevdiğimiz ne varsa onu abluka altına alarak. Gerekirse elimizde sımsıkı tutmaya çalışarak. Böyle hareket etmemizin bir başka nedeni kaybetme korkumuzdur. Ya sevdiğimiz bir başkasıyla olursa ya inandığımız her şey yalansa ya güvendiğimiz dağlara kar yağarsa. İşte bütün bunları yaşamamak için görünen gerçeklerin ardındaki sırlarabilinmezliklere ulaşmak isteriz. Kaybetmek sevdiğimiz her şeyden uzak durmak anlamına gelir bizim için. Bu ister özel ister iş ortaklığı veya tamamen cinsel anlamdaki paylaşımları içersin fark etmez. -Benim olan benimdir cümlesini sık sık tekrarlayabiliriz.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 2 Mart 2013 BOĞA

  Sevgili Boğalar Ay-Akrep burcu seyri altında cumartesi günümüz başlıyor. Gün boyu etkili olacak Ayın tüm görünümleri her konuda derinlemesine düşünmemizi sağlıyor. Sevgiyi önemsiyoruz. Güven duymak istiyoruz. Karşımızdaki doğru biri mi acaba diye düşünürüz. Öğrenmek için bir dedektif gibi iz süreriz. Özellikle ilişkimiz iş ortaklığımız veya hayatın genelinde durum böyledir. Duygularımız öylesine yoğun ve öylesine güçlüdür ki ilişkimizi içeren konularda partnerimizin her bir hareketi ve bize yönelik her tavrını gözlemlemeye çalışırız. Konuşurken kullandığı sözcüklerin ardında neler saklı çözmek isteriz.

  Beni seviyor mu yoksa bir başkası mı var bu ilişki gerçekten sağlam mı? diye sorgulamalarda bulunuz. Aynı durum iş ortaklığı konularında da geçerlidir. Ortağım benden bir şey gizliyor mu sözleşme şartlarımıza uygun davranıyor mu diyerek kontrol edebiliriz. Diyelim ki hayatımızda kimse yok. O zaman da ilişki kriterlerimizi sorgulamaya başlarız. Daha önceki beraberliğimizi düşünürüz. Neden bitmişti neler eksikti? Ve bundan sonrasında nasıl biriyle olmalıyız gibi sorulara cevap bulmaya çalışırız.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 2 Mart 2013 İKİZLER

  Sevgili İkizler cumartesi günümüz Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor. Ayın etkili olacak tüm görünümleri zihinsel ve duygusal anlamda derinleşmemizi sağlayıcıdır. İhtiyaçlarımızı daha fazla önemseriz. Kim bize karşı ve kim bizimle beraber? Bütün bunları anlamak isteyebiliriz Hatta durumları lehinize çevirmek için olayları manipüle etmeniz dahi mümkündür. Fikirlerimizi ortaya koyma ve uygun alanlarda değerlendirme ihtiyacımız bugün oldukça yoğundur.

  Eğer şartlarımız nedeniyle bunları gerçekleştirmemiz zor ise hem fiziksel hem de psikolojik anlamda rahatsızlık duyabiliriz. İşimizsağlığımız alışkanlıklarımız oldukça kıymetlidir. Sezgilerimiz bizi olacaklar veya mevcut durumumuzla ilgili uyarıcı olabilir. Tutkularımız bizi yönlendiricidir. Genel olarak dürtüsel hareket ederiz. Ne kadar kendimizden eminsek o denli ısrarcı davranabiliriz. Bütçemizle ilgili düzenlemelerde bulunabiliriz. Biraz tedirginlik veyahut sanki bir sorun çıkacakmış gibi takıntılı düşünsek de güven duygumuzla her işin üstesinden rahatlıkla gelebiliriz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 2 Mart 2013 YENGEÇ

  Sevgili Yengeçler derinden derine ilişkimizle ilgili konuları gözden geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Ay-Akrep burcunda ilerliyor. Gün boyu Ayın tüm görünümleri sevgi paylaşım olgularının ne kadar kıymetli olduğunu vurguluyor. Partnerimizle el birliğinde bulunuyorsanız kendimizi güvende hissedebilirsiniz. Aşk hayatınız başta olmak üzere mesleki konular üzerinde düşünebilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmek istersiniz. İhtimaller olasılık hesapları böyle bir etki altında inceden inceye yapılır. Çünkü ayağınızı kaydırabilecek bir durumu önceden bilerek önlem almak istersiniz.

  Sezgilerinizi yoğunlaştırıcı uzun vadeli planlarınız konularında sizi düşündürücü fakat bir o kadar destekleyici olan görünümlerdinlenmek arzunuzu da işaret ediyor. Böylelikle kafanızı toparlamak ve neler yapacağınıza dair planlamalarda bulunmak mümkündür. Bu etki altında içinde bulunduğumuz duruma göre dayanıklılığımız test edilmiş oluyor. Buradan anlaşıldığı üzere ilişkimizde sorun yoksa sevdiğimiz kişiyle tutkulu paylaşımlarda bulunmamız hatta ciddi konuşmalar yapmamız mümkün. Eğer tam tersine sorun varsa endişelerimizi mutlaka gidermek isteyebiliriz.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 2 Mart 2013 ASLAN

  Sevgili Aslanlar Ay-Akrep burcu seyriyle güne uyanıyoruz. Gün boyu etkili olacak Ayın tüm görünümleri bazı kişiler tarafından iyi niyetinizin kullanılması halinde kızabileceğinizi gösteriyor. Sizi yakından ilgilendiren iş-aile ve girişim konularında içgüdüsel olarak istekliliğiniz bugün fazlasıyla yükselir. Bu yükseliş sizi yenilik anlamında düşündüğünüz işleri bir an önce yürürlüğe koymaya itebilir. Ekmeğini dışarıda arayan veya hızlıca kararlar alarak bir an önce güç ve kontrol sahibi olmak isteyen birey ailesinin işlerini karışmasından doğal olarak hoşlanmaz. Eğer kendince doğru olacağını düşündüğü bir yolda ilerliyorsa hiç kimseye hesap vermekten hoşlanmaz.

  Ancak unutmayalım ki bazen engeller karşımıza çıkabilir. Onun için sakince düşünmekte fayda var. Bu enerji dışa karşı gizleyici ve yani kendinizi belli etmekten yana olmadığınızın göstergesidir. Bazı konuları tek başınıza gözden geçirebilirsiniz. Ruhunuzun derinliklerindeki güçlü olma ihtiyacınızı yükselten Ay-Akrep burcu geçiş etkinliğinde sezgileriniz size rehberdir. Sevdiklerinizle güven içinde yaşayabileceğiniz bir dünyanın özlemini duyarsınız. Mücadele ve güç gösterilerinin altında yatan en önemli sebep kimseye boyun eğmemek ve kendi sınırlarını korumaktır. İlişkilerine şöyle bir yakından bakar. Gerçekten huzurlu mudur mutlu ve doyumlu mudur. Yoksa rol yapmak zorunda mı kalıyordur?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş