Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 1 Mart 2013 Günü Burç Yorumları

  1 Mart 2013 KOÇ  Güne istekli başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Hem eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz hem de yolda tesadüf ettiğiniz kişiler ile ilginç dostluklar oluşabilir. Sürprizler rahatsız edici olsa bile hoşunuza gidecek ve olaylara farklı açılardan bakacaksınız. Kendinizi yenilemek ve değiştirmek istediğiniz bir dönemdesiniz. Üstelik radikal değişikler yapmak için harekete geçebilirsiniz ve daha önce yapmak istediğiniz halde bir türlü girişimde bulunmadığınız her ne var ise şimdi harekete geçebilirsiniz.

  Koç Burcu Genel Durum


  Bugün sevdiğiniz kişiyle çok iyi vakit geçirmenizi sağlayacak etkiler almanız mümkündür. Boş vakitlerinizi bu kişiye ayırın. Gününüzün birden nasıl renkleneceğini göreceksiniz.


  Koç Burcu Kariyer Durumu


  Gelecek planlarına odaklanabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. İnsanlarla işbirliği yapar konuların üzerine onlarla birlikte eğilirseniz çok daha büyük başarılar getirecek olan hamleler planlayabilirsiniz.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 1 Mart 2013 BOĞA

  Duygularınız yükseliyor ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Dostlarınız ile görüşebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için heyecan ile atılımda bulunacaksınız. Sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz ve önem verdiğiniz işler ile ilgili çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanabilir. Geleceğe yönelik önemli projeleriniz olabilir veya önemsediğiniz kişiler ile ilgili davranışlarınızı değiştirebilirsiniz.

  Boğa Burcu Genel Durum


  Konforlu ortamlarda bulunma isteğiniz artacaktır. Zamanınızın büyük bölümünü geçirdiğiniz mekanlarda değişiklikler planlayabilirsiniz. Bunların sizi maddi açıdan zorlamamasına dikkat edin.


  Boğa Burcu Kariyer Durumu


  İlk bakışta birbirinden bağımsızmış gibi görünen küçük parasal meseleleri halledebilirsiniz. Tüm çözümleri ürettiğiniz zamanyaptıklarınızın büyük resmi görmenizi sağlaması mümkündür.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 1 Mart 2013 İKİZLER

  Yoğun duygular ve nedenini anlamadığınız bir huzursuzluk ile güne başlayabilirsiniz. Bugün duygularınızı denetlemeniz pek kolay değil. İsteklerinizi ortaya koyarken tedbirli olun ve özellikle öğle saatlerinde girişimde bulunmamaya özen gösterin. Karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve en derin arzularınız ortaya çıkabilir. Hatta kendiniz bile farkında olmadan duygusal tepkiler gösterebilirsiniz. Ancak iyimser kişilerin ilgisi ve desteği ile olayları akışına bırakmayı başarabilirsiniz.

  İkizler Burcu Genel Durum


  Yakın çevrenizdeki kişilerin çocuklarıyla ilgilenmeniz gerekebilir. Onlarla iletişiminiz oldukça renkli ve zengin olacaktır. Onların dünyalarında bir gezinti bu günlerde ihtiyaç duyduğunuz değişikliği de yaşamınıza katabilir.


  İkizler Burcu Kariyer Durumu


  Bugün hayalci yönünüz ağır bassa da gerçekliğe sarılmalı ve ilgilenmenizi bekleyen işlere odaklanmalısınız. Yaratıcılığınızıelinizdeki işleri çok daha etkin ve hızlı biçimde yapmanızı sağlayacak yollar keşfetmekte kullanın.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 1 Mart 2013 YENGEÇ

  Güne keyifli başlayacak ve dikkatinizi işlerinize odaklayacaksınız. Faturalar evraklar ve alacağınız kararları gözden geçirebilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve geçmişte yaşanan olayları hatırlayabilirsiniz. Hem yarım bıraktığınız işlerinizi tamamlamak için gayret göstereceksiniz hem de yeni atılımlarda bulunmak için farklı stratejiler oluşturacaksınız. Kendinizi yenilemek ve radikal değişiklikler yapmak için kuvvetli arzularınız var. Üstelik yakınlarınız sizi destekleyecek.

  Yengeç Burcu Genel Durum


  Evinizle ilgili her türlü konu ya da işle ilgilenebileceğiniz bunu da büyük keyif alarak yapacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Ev yaşamıyla ilgili ertelenmiş bir konu varsa bunu artık halletmek için kolları sıvayabilirsiniz.


  Yengeç Burcu Kariyer Durumu


  Kendinize çok yakın gördüğünüz iş arkadaşlarınızla ilgili bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu kişiler görevleriyle ilgili olarak zor duruma düşerlerse kendi görevlerinizi erteleyip onlara yardım edebilirsiniz.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 1 Mart 2013 ASLAN

  Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Projelerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ayrıca eskiden yaptığınız projeleri hatırlayabilir ve harekete geçmek için çeşitli araştırmalar yapabilirsiniz. Konu hakkında arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. Öğle saatleri harekete geçmek için pek uygun zaman değil. Çünkü Dolunay meydana gelecek. Aslında tam burcunuzun üzerinde meydana gelmiyor. Fakat yine de etkilenebilirsiniz. Zaten girişimde bulunmak için Dolunay anı pek uygun zaman değildir. Öğleden sonra girişimde bulunabilir ve önemsediğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz.

  Aslan Burcu Genel Durum


  Bugünkü boş vaktinizi sevdiğiniz kişilerle çıkacağınız kısacık bir gezi ile değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu küçük faaliyet sizi hiç beklemediğiniz kadar canlandırıp rahatlatabilir ve enerjinizi toplamanıza yardımcı olabilir.


  Aslan Burcu Kariyer Durumu


  İş hayatınızdaki faaliyetler bütün mesainizi alabilir. Sürekli koşuşturmaca içinde olabilir haberleşme ve toplantı trafiği içinde kovaladığınız işleri sonuçlandırmaya çalışabilirsiniz. Ufukta gözüken başarı size keyif verebilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş