Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 Şubat 2013 Günü Burç Yorumları

  Koç Burcu Günlük Aşk Falı26 Şubat 2013
  Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz ve kendinizi duygusal olarak çok güçlü hissedeceksiniz. Duygusal olarak güvenlik arayışı içine girebilirsiniz ve sahip olduğunuz şeyleri korumak için çalışabilirsiniz. Sevdiğiniz insana karşı yaklaşımlarınız tutarlı olacaktır ve aranızdaki uyum sizi mutlu edecektir. Birlikte planlar yapabilir ve kararlar alabilirsiniz. duygusal konularda yenilikler yapmaktan kaçınacaksınız ve daha çok durumunuzu korumaya çalışacaksınız.
  Koç Burcu Günlük İş Falı26 Şubat 2013
  Disiplinli bir şekilde çalışma imkanı bulacağınız bir gündesiniz. İşlerinizi belli bir düzene koymayı başarabilirsiniz ve bu yönde olumlu çalışmalarınız olacaktır. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır.İşinize ilişkin çalışmalarınız artacaktır ancak dinleniprahatlamaya da fırsat bulacaksınız. Özellikle iş anlamında düşüncelerinizi karşınızdaki kişilere olumlu olarak aktarabileceksiniz. İşinizle ilgili olarak başarılı olacağınız bir gündesiniz.
  Koç Burcu Günlük Para Falı26 Şubat 2013
  Maddi konularda son derece başarılı olabilecğeiniz bir gündesiniz ve geleceğe yönelik yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Bugün maddi konularda oldukça şanslı bir günde olacaksınız.
  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı26 Şubat 2013
  Kendinizi yeniliklere fazla kapatmamaya ve düşünceleriniz konusunda fazla inatçı olmamaya çalışmalısınız.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 Şubat 2013 BOĞA

  Boğa Burcu Günlük Aşk Falı26 Şubat 2013
  Aşk açısında şanslı bir gündesiniz. Bugün etkileyiciliğiniz üzerinizde olacak. Karşı cinsle olan ilişkilerinizde oldukça başarılı olacağınız bugün fırsatları değerlendirmeye çalışın.
  Boğa Burcu Günlük İş Falı26 Şubat 2013
  Bugün işyerinizde yeni işe başlayan biriyle ilgileneceksiniz. Ona işini tanımlamak ve yapması gerekenleri anlatmak bir hayli zamanınızı alacak. Yorulabilirsiniz.
  Boğa Burcu Günlük Para Falı26 Şubat 2013
  Maddi konularda olumlu etkiler altında olacaksınız ve bazı kazançlar elde edebileceksiniz. Akşam saatlerinde yapacağınız alışverişlerde tutumlu olmalısınız.
  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı26 Şubat 2013
  Bugün alacağınız kararlar konusunda çok dikkatli olmalısınızmantık hataları yapabilirsiniz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 Şubat 2013 İKİZLER

  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı26 Şubat 2013
  Aşk konusunda istediğiniz girişimleri yapmak için uygun bir gün. İletişim yeteneğinizi sevdiğinizi etkilemek için kullanabilirsiniz.
  İkizler Burcu Günlük İş Falı26 Şubat 2013
  Meslek yaşantınızda çalışmalarınızın karşılığını almaya başlayabileceğiniz bir gün. İşyerinizde diplomatik davranarak ilişkilerinizi geliştirebilir ve çalışmalarınızın sonuçlarını olumlu bir şekilde görebilirsiniz.
  İkizler Burcu Günlük Para Falı26 Şubat 2013
  Bugün eviniz ve aileniz gibi konularla ilgili sorumluluklarınız gündeme gelebilir. Bu konularada harcamalar yapmanız olasıdır. Uzaklardan beklenen maddi içerikli haberlerin olumlu olacağı söylenebilir.
  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı26 Şubat 2013
  Kaynaklarınızı ve maddi varlıklarınızı daha etkin kullanma yolları arayabilirsiniz. Yaptığınız tasarruflar ya da yatırımlar üzerine yeniden düşünün. Değişikliklere gidebilirsiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 Şubat 2013 YENGEÇ

  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı26 Şubat 2013
  Beraberliğinizde aşkın esemesi yok biliyorsunuz bunu. Her alanda köktenci olan siz bu konuda neden zaaflı gibisiniz. Ama önce bir aşk arayıcısı olup olmadığınızı gerçek aradığınızın ne olduğunu keşfetmelisiniz.
  Yengeç Burcu Günlük İş Falı26 Şubat 2013
  Yaman ve beceriklisiniz. Buna karşın iş yaşamınızda sizi o ölçülerde değerlendiriyor. Otoritersiniz. Bu bazı sıkıntılar doğursa da problem yaratacak gibi görünmüyor.
  Yengeç Burcu Günlük Para Falı26 Şubat 2013
  Para sıkıntısı çekiyorsunuz. Fakat işle falan ilgisi olmayan tamamen parayla alakalı bir gelişme bir anda standardınızı birkaç basamak yükseltecek. Önünde gözle görülür bir engel yok. Çıldırmaya hazırlıklı olun.
  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı26 Şubat 2013
  Bu gün bir yakınınızla ilgili yanlış bir sağlık haberi alacak boşuna üzüleceksiniz. Size çok ihtiyacı olan biri var. Bugün arayın onu.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 26 Şubat 2013 ASLAN

  Aslan Burcu Günlük Aşk Falı26 Şubat 2013
  Hoş görünmek için gösterdiği çabanın size gittikçe katlanılmaz geldiğini ona daha belirgin bir şekilde anlatmanız gerekiyor. Sizinle çok ilgilenmesi ve sürekli üzerinize gelmesi sizi sıkmış görünüyor.
  Aslan Burcu Günlük İş Falı26 Şubat 2013
  İşlerinizdeki dönemsel düzelmeler size hiç umut vermiyor. Tepeden tırnağa bir değişime ihtiyacınız var gibi. Buna karşın mevcut koşullarınızla çok az şeyi düzeltebileceksiniz.
  Aslan Burcu Günlük Para Falı26 Şubat 2013
  Önümüzdeki günlerde karşılaşacağınız masraflar epeyce belinizi bükebilir. Ama hepsinin karşılığını beklediğiniz ölçülerde alabileceksiniz. Para tartışmalarına kapalı duruyorsunuz.
  Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı26 Şubat 2013
  Bazı olumsuzlukların olumluluğa dönüşebileceğinin farkındasınız. Cesaretinizi kırıp sizi biraz düşündürecek bazı gelişmeler sizi yeni niyetler içine sokabilir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş