KOÇ

Parasal konular üzerine fazla yoğunlaşmanız sizi gergin bir havaya sokacaktır.bu durum genel anlamda hayattan zevk almanızı engelleyebilir. İlişkinizin dürüst ve uzun vadeli olmasını isteyeceksiniz bunun için her şeyi konuşarak halletmeyi başarmanız gerekiyor.

BOĞA

Bugün hiç beklemediğiniz bir şekilde yepyeni planların içinde yer alacaksınız. Ama dört elle sarılmadan biraz düşünmeniz gerekiyor. Yakında hayati önemde bir kararınızdan vazgeçmeyi düşüneceksiniz. Bu kararınızı şimdiden masaya yatırırsanız ilerde ki çaresizliği yaşamayabilirsiniz.

İKİZLER

Uzaktan tanıdığınız birisinin sizinle ilgili pozitif düşünceleri olduğunu öğreneceksiniz. Geçmiş problemlerdeki bir kısım hatalarınız iş ilişkilerinizde daha bir özenli olmanızı sağlıyor. Gerginliklerden uzak iş ortamınız iş yaşamınızda artık şansı yakaladığınızı göstergesi olabilir.

YENGEÇ

Aile çevresinde ise alacağınız bir haber canınızı sıkabilir ama kafanızda büyütmemelisiniz. İlişkide ılımlılığa biraz kapalı duruyorsunuz.Tatilin ardından iş dışı bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir. Neyse ki iş arkadaşlarınız bugün sizden fazla bir şey beklemeyecekler.

ASLAN

İş hayatı açısından oldukça zorlanabileceğiniz bir sürece girmek üzeresiniz. Bu süreç içerisinde çevrenizdeki insanlarla uyum halinde olabilirseniz beklentilerinizi gerçekleştirmek kolaylaşabilir. İş hayatının getirilerinin yarattığı gerginlik kısa vadeli sorunlara neden olabilir.

BAŞAK

Herkesle iyi geçinmek istiyorsunuz. Ama herkes aynı fikirde görünmüyor. İş hayatınızda önemli hayalleriniz var ve bu uğraşlar için ciddi caba harcıyorsunuz. Duygusal hayatınız da ise bir kişinin sizinle yakınlaşma cabasını farkedebilir ve bir yanlış anlamaya müsaade etmemek için gergin bir zaman dilimi yaşayabilirsiniz

TERAZİ

Yakınlarınızın işlerinizdeki aşırı yoğunluğunuz konusundaki eleştirilerini yabana atıyorsunuz. Çünkü son günlerde yaşamınıza giren ve çok zamanınızı alan sosyal faaliyet size enerji depoluyor. Kendinize gösterdiğiniz ilgiyi saklamanıza gerek yok.

AKREP

Ev içerisinde bazı karmaşalar ortaya çıkabilir ve bu sebepten bazı tartışmalar içine girebilirsiniz. Maddi acıdan ise bazı sorunların sızı yormaya başlamasını yakın geçmişe bağlayacak ve bu yüzden pişmanlık yaşayacaksınız. Sakın ve tutarlı bir duruşla problemleri asabilirsiniz.

YAY

Sabırlı olmanız gerekiyor destek aradığınız konuyla ilgili olarak başvurduğunuz önemli bir yerden çok umutlanacağınız haberler alabilirsiniz. Koşulların şekilden şekile girmesi sizi umut ve umutsuzluk arasında götürüp getiriyor.

OĞLAK

Duygusal hayatınızda bir insanın tavırları sizi dengesizleştirdi. Biraz sakin ve olaylardan uzak kalmaya çalışın ve o kişinin sizle iletişim kurmasını bekleyin. Maddi olarak ise beklenenin aksine olumlu gelişmeler olabilir ve kafanızdaki sorunları aşabileceğini hissetmeye başlayabilirsiniz.

KOVA

Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Bu dönem kariyer hayatınızla ilgili oldukça ciddi gelişmeler olabilir. Bu durum zamanla hedeflerinizi yakalayacağınızı gösteriyor. Maddi olarak bazı harcamalardaki artış sizi zorlayabilir.

BALIK

Duygusal acıdan biraz fazla tutku taşıyorsunuz ve bu bazen sizi oldukça yıpratabiliyor. Özel hayatınızda bazı kırılmaların etkisini yeni yeni farkediyor olabilrisiniz. Bu duruma negatif bakma hata olur. Bugün kişisel acıdan yaşadığınız umutsuzluğun temeli son günlerde yaşanan değişimlere karşı algılama biçimindeki yanlışlık.