Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  19 Şubat 2013 Koç  Koç Burcu Günlük Aşk Falı19 Şubat 2013
  Aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve küçük konular sevdiğiniz insanla sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesiduygusal olarak beklentilerle uyuşmayan gelişmeler yaşanabilir. Duygusal olarak bazı karışıklıklar yaşama ihtimaliniz olacaktır.
  Koç Burcu Günlük İş Falı19 Şubat 2013
  Disiplinli bir şekilde çalışma imkanı bulacağınız bir gündesiniz. Düşüncelerinizi belli bir noktaya yönlendirebiliyorsunuz ve bu küçük bazı başarılar kazanmanızı sağlayacaktır. İşiniz konusunda bir yoğunlaşma olacaktır. Her zamankinden çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz ve üzerinize aldığınız sorumlulukların arttığını hissedebilirsiniz.Kafanızdaki sorunlara ilişkin endişeleriniz ve kuşkularınız artabilir. Yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir günde olmayacaksınız.
  Koç Burcu Günlük Para Falı19 Şubat 2013
  Maddi konularda temkinli hareket edeceğiniz ve harcamalarınızda dikkatli olacağınız bir gündesiniz. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmanız doğru olmayacaktır.
  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı19 Şubat 2013
  Bazı huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gün geçirme ihtimaliniz yüksek olduğundan stresten uzak durmaya çalışmalısınız.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 Şubat 2013 Boğa

  Boğa Burcu Günlük Aşk Falı19 Şubat 2013
  Duygusal yönden eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Alacağınız bazı haberlerle heyecanlanabilirsiniz. Duygusal hayatınıza ilişkin beklentilerinizde bir artış olabilir. Sevgilinizden ise farklı beklentiler içerisindesiniz.
  Boğa Burcu Günlük İş Falı19 Şubat 2013
  İş hayatındaki gerginlik ve yorgunluk size göre değil. Siz daha rahat bir iş özlemi içerisindesiniz. Kendinizi o zaman daha mutlu hissedeceğinizi zannediyorsunuz. Ancak bu isteklerinizi gerçekleştirmek için başka girişimlerde bulunmanız gerekiyor.
  Boğa Burcu Günlük Para Falı19 Şubat 2013
  Para konularına fazla zaman ayıramayacağınız bugünde pek fazla harcama yapmayacaksınız fakat önümüzdeki günlerde bu durum değişebilir ve büyük bir alışverişe çıkabilirsiniz.
  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı19 Şubat 2013
  Çevrenizdeki insanlara rahatlıkla uyum sağlayabiliyorsunuz ama bazen davranışlarınız yanlış değerlendiriliyor.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 Şubat 2013 İkizler

  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı19 Şubat 2013
  Basınç hızla düşüyor. Tornado hızla yaklaşıyor. Hazırlıklı olun. Belki de hayatınızın aşkını yaşayacaksınız. Müthiş bir tempodaduyguların ayrı arı uçlara savrulup savrulup döndüğü bir çok insanın göze alamayacağı kadar sert yüreğinizin içine masaj yapabilecek kadar yumuşak. Ama bir Tornado işte büyük ihtimalle geldiği gibi gidici. Böyle bir afete hazır değilseniz bu akşamki arkadaş toplantısına gitmeyin.
  İkizler Burcu Günlük İş Falı19 Şubat 2013
  Azimlisiniz. Hayatı bir müsabaka ringi gibi görüyorsunuz. Azimkar yanınız bu hayat tanımlamasına biçilmiş bir kaftan gibi oturuyor. Biriyle sıkı çelişkileriniz var. Ama o sizin değil siz onun ayağı altında dolanıyorsunuz. Onun kulaçladığı sular sizin için biraz derin gibi görünüyor. Hırs yapmayıp geri durmanız akıllıca olacak.
  İkizler Burcu Günlük Para Falı19 Şubat 2013
  Herkesin endişeleri ve herkesin bu dönem yenilediği kısmen de ertelediği beklentileri içindesiniz. Yine de kenara köşeye koyma alışkanlığınız sıkıntılarınızı bayağı azaltıyor. Bu durumda bile yeni bir hamle peşindesiniz. Ona ne kadar ve nasıl ayıracağınızı iyice düşünmeniz gerekir.
  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı19 Şubat 2013
  Çok sevdiğiniz biri ile onun iş yaşamı gereği olarak uzun bir zaman ayrı kalabilirsiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 Şubat 2013 Yengeç

  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı19 Şubat 2013
  Hafta boyu sürecek karşılıklı sevgi gösterileri duygularınızı yeniden canlandıracak. Gündeminizde olan sorunlar bugünlerde çözüme doğru gidebilir. Bu konuda sizler kadar gayret gösterenler başkaları da var.
  Yengeç Burcu Günlük İş Falı19 Şubat 2013
  İlginizi dağıtan konulardan ve takıntılardan kurtulmaya çalışın. Konsantrasyon eksikliği duyuyorsunuz. Ama işlere her zamankinden fazla yoğunlaşmanız gereken günlerinizdesiniz.
  Yengeç Burcu Günlük Para Falı19 Şubat 2013
  Kısa vadeye yaydığınız beklentileriniz sandığınızdan fazla zaman gerektirecek. Para konularında egemen olma isteğiniz size kazançtan çok zarar getiriyor. İlişkileri dengeleme güçlüğü çekiyorsunuz.
  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı19 Şubat 2013
  Genel yorgunluk etkilerini gitgide daha ağır hissettiriyor. Özel zevklerinizi ön planda tutmak istiyorsunuz. Fakat dikkat edinaşırılıklara eğilimlisiniz.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 19 Şubat 2013 Aslan

  Aslan Burcu Günlük Aşk Falı19 Şubat 2013
  Aşk konusundaki birtakım inançlarınız tesadüflerin getireceği hoşluğa engel olamayacak. Bugünlerde ilginç tesadüfler dikkatinizi çekebilir bunlara ilgisiz kalamayabilirsiniz.
  Aslan Burcu Günlük İş Falı19 Şubat 2013
  İş hayatınızdaki umutlarınıza bugünlerde sıkı sarılmanız gerekiyor. Çoktandır beklediğiniz haber bugünlerde size ulaşacak. İşlerinizi geliştirme uğraşlarınız bu sıralar olumsuz anlamda biraz da olsa etkilenebilir.
  Aslan Burcu Günlük Para Falı19 Şubat 2013
  Bugün gelirinizin yetersizliği ile alakalı bir görüşmeniz olabilir. Bu görüşmede şansınız yüksek. Son harcamalardan sonra tekrar doğrulmanız biraz zamana bağlı olacak.
  Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı19 Şubat 2013
  Kolay onarılabileceğini sandığınız zedelenmiş ilişkilerde biraz zorluklarınız olacak.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş