Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 12 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  12 Şubat 2013 Salı KOÇ  Genel olarak rahat etkiler altında olacağınız ve beklediğiniz gelişmelerle doğru orantılı olaylar yaşayacağınız bir gündesiniz. Olaylara konsantre olma gücünüz son derece iyi ve zihninizi istediğiniz konulara yönlendirebiliyorsunuz. Çevrenizde sizin dışınızda gelişen bazı olayları kontrol altına almayı başaracaksınız. Canlı ve zinde bir gün geçireceksiniz. Hayatınıza ilişkin yeni kararlar alabilirsiniz ve kararlarınızda mantığınızla duygularınız dengeli olarak etkili olacaktır.

  Aşk yaşamı: Aşk yaşamınızda son derece olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Duygularınız dengeleniyor ve duygusal enerjinizi doğru kullanıyorsunuz. Küçük bazı sürprizler yaşayabilirsiniz ve bunlar sizi mutlu edecektir. Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz yada hayatınızdaki bazı sorunlar çözülme noktasına gelebilir. Duygusal konularda girişimde bulunmak için son derece uygun bir günde olacaksınız.

  İş yaşamı: İş yaşamınızda son derece doğru kararlar alacağınız ve bunları kısa bir sürede uygulamaya çalışacağınız bir gündesiniz. Düşünceleriniz pratik ve verimli olarak çalışacaktır. Çevrenizdeki insanların fikirlerini dinleyecek ama kendi fikirlerinizi kabul ettirmeyi başaracaksınız. Enerjiniz olumlu ve sizde bunu iyi olarak kullanabileceksiniz. Bir çok kişiyle sizin için verimli olacak diyaloglar kuracaksınız bu beraberine iş yaşamında bir hareketi getirecektir.

  Para durumu: Bugün alışveriş yapmak için olumlu etkiler altında olacaksınız ve bir süreden beri istediğiniz şeyleri bugün satın alabilirsiniz. Ancak harcamalarınızda ölçülü olmaya çalışmalısınız.

  Dikkat: Duygularınız olumlu ve kendinizi duygusal açıdan iyi hissediyorsunuz. Günü bir çok açıdan olumlu olarak değerlendirebileceksiniz.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 12 Şubat 2013 Salı BOĞA

  Bugün genel anlamda duygusal açıdan zayıf bir yapıda olacaksınız ve bazı insanlarla gereksiz tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sinirlendiğiniz bazı kimselerden de uzak duracak kafanızı dinleyeceksiniz. Çevrenizdekilerden uzaklaşacak ve insanlarla onlarla çok az muhatap olacaksınız.

  Aşk Yaşamı : Aşk hayatınızda geçmişle uğraşmamalı geleceğe bakmalısınız. Bu şekilde aşk hayatınızla ilgili olmasını hayal ettiğiniz duruma ulaşabilirsiniz. Zaten bu tür davranışlarınız ile şu an ki partnerinizi kendinizden uzaklaştırıyorsunuz.

  İş Yaşamı : Bugün işinizde günlük ve rutin işlerinizle ilgileneceksiniz. Çevrenize dikkat etmeden işte başarı yakalamanız zor. İş hayatınızda disiplinli çalışmayı çok seviyorsunuz.

  Para Durumu : Parasal olarak zor bir gün geçireceksiniz. Yapmanız gereken bazı önemli harcamaları parasızlığınız yüzünden yapamayacaksınız. Bu aralar yakınlarınızdan ya da dostlarınızdan borç da alabilirsiniz.

  Dikkat : Bugün çevrenizdeki bazı insanların sert tepkileri ile karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun. Bir dostunuzun başına gelen bir olay canınızı sıkacak.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 12 Şubat 2013 Salı İKİZLER

  Bugün dik başlı olmanız yüzünden pek çok konuda başarısızlığa uğrayabilirsiniz. Oysa çok çabuk ve net bir algılama yeteneğiniz var. Bu özelliğinizi inatçılığınızla ve işlerinizi son ana bırakma huyunuzla baltalıyorsunuz. Aşk hayatınızda sevgilinize karşı biraz gizemli davranırsanızonun sizi kıskanıp üzerinize düşmesini sağlarsınız. Parasal konularda fazla bonkör olmak yerine biraz çıkarcı davranın.

  Aşk Yaşamı : Sevgilinize karşı çok açıksınız. Onun üzerine çok fazla düşüyor ve onu çok fazla şımartıyorsunuz. Biraz daha mesafeli olmalısınız. Bu gün akşama doğru sevgilinizle beraber hoşça vakit geçirecek kalabalık ortamlara gireceksiniz. Burada da sevgilinizin kaprisleri ile biraz bunalacaksınız.

  İş Yaşamı : Bugün içinizde güçlü bir heves duyacak yaptığınız işte daha başarılı olmak için tüm enerjinizi kullanacaksınız ve yaptığınız işlerde başkalarının dikkatini üzerinizde toplayacaksınız.

  Para Durumu : Parasal yönden oldukça rahatsınız. Fakaf çok fazla bonkör olmanız yüzüdnen zaman zaman sıkıntıya düşüyorsunuz. Kendinizi daha fazla düşünmeli bu kadar verici olmamalısınız. Dikkat : Çevrenizdeki insanlara karşı onların hak etmediği kadar anlayışlı ve vericisiniz. Biraz daha faklı tutumlar sergilemeli sizing kullanmalarına müsade etmemelisiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 12 Şubat 2013 Salı YENGEÇ

  Bugün aileniz içerisindeki pek çok konu netleşecek ve gelişmeler sizin lehinize olacak. Çalışma hayatınızda sizin haklı olduğunuz anlaşılacak ve geçen günlerin tatsızlıkları sona erecek. Gerek sevgiliniz için gerekse arkadaşlarınız için çok özel bir konumdasınız gereksiz kaprislerle size duyulan bu sevgiyi yok etmeyin.

  Aşk Yaşamı : Bugün partneriniz ile bir arkadaş toplantısına katılacaksınız. Orada yeni tanışacağınız birinin söyledikleri ile moraliniz bozulacak . İler ki zamanlarda partneriniz ile aranızda sorun çıkaracak olan bu sözler yüzünden oradan erkenden ayrılacaksınız.

  İş Yaşamı : Bugünlerde işinizle ilgili spekülasyonlardan kaçınmalısınız. Finansal bakımdan başarılı olsanız da dikkatli hareket etmek durumundasınız.

  Para Durumu : Parasal konularda doğru yerinde kararlar alabileceğiniz bir gün. Yatırım ya da iş ortaklığı gibi konular üzerinde düşünceleriniz varsa bugün bun düşünceleri harekete geçirmeniz için uygun bir gün.

  Dikkat : Fikirlerinizi başkalarına Kabul ettirme de zorlanacağınız bir gün olacak. Doğru bildiğiniz şeylerin arkasında olmaktan kaçınmayın ve fikirlerinizi sonuna kadar savunun.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 12 Şubat 2013 Salı ASLAN

  Yeni dostluklar konusundaki girişimciliğiniz bazı insanlarda arkadaşlığa zorlandığı hissi uyandırıyor. Bu yüzden sizi itici bulanlar var. Ama sizi yakından tanıyanlar ne kadar dost canlısı olduğunu biliyorlar. Bugün sizinle ilgili bir konuşmaya tanık olabilirsiniz. Sizin kendinizi savunmanıza gerek kalmayacak sizi savunanlar olacak.

  Aşk Yaşamı : Siz birbirinizi biraz daha yakın tanımaya ihtiyacınız olduğunuzu düşünüyorsunuz o ise çok aceleci davranıyor. Onun ısrarlarına boyun eğmemek için fazla direnemeyebilirsiniz.

  İş Yaşamı : Bir arkadaşınızla uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği onun devreye sokmak istediği üçüncü kişinin varlığıyla size biraz itici gelmeye başlayabilir. Endişelerinizde haklı olabilirsiniz.

  Para Durumu : Bugünlerdeki sıkıntılarınız geçici görünüyor. Çok yakında yeni bir gelir kapısı açılabilir. Sürekli olacak bu gelir sizi çok rahatlatacak.

  Dikkat : Ektiklerinizi biçiyorsunuz. Çevrenizde hiç daralmayan geniş bir dost halkası var. Her zaman onların yararını görüyorsunuz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş