Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

  Koç Burcu Günlük Aşk Falı11 Şubat 2013
  Duygusal olarak bazı şüphelere kapılabileceğiniz bir gündesiniz ve aşk yaşamınızda bir durgunluk olabilir. Geleceğinize ilişkin planlarınızı yeniden değerlendireceğiniz ve beklentilerinizi gözden geçireceğiniz bir gündesiniz. Özelikle duygusal yaşamınıza ilişkin bazı konular sizi düşündürebilir. Birlikte olduğunuz kişiyle duygusal bazı konuşmalar yapabilir ve yeni değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.
  Koç Burcu Günlük İş Falı11 Şubat 2013
  Oldukça enerjiksiniz ve enerjinizi doğru kullanabiliyorsunuz. Düşünceleriniz açık ve pratik hayatınıza ilişkin bazı kararlar verme aşamasına gelebilirsiniz. Bir süreden beri biriyle devam eden bir sorununuz varsa çözüme yönelik harekete geçmek için çok uygun bir gündesiniz. Yeteneklerinizi iş yaşamınızda olumlu olarak kullanabileceksiniz ve ticari anlamda bir aktivite olabilir.
  Koç Burcu Günlük Para Falı11 Şubat 2013
  Maddi konularda genel olarak başarılı olabileceğiniz etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Bir süreden beri ertelediğiniz girişimleri bugün yapabilirsiniz yada uzun vadede size güzel kazançlar getirecek kararlar alabilirsiniz. Maddi konularda istikrarlı ve sağlıklı düşünecek ve bu doğrultuda kararlar alacaksınız.
  Koç Burcu Günlük Dikkat Falı11 Şubat 2013
  Konuları değerlendirirken bazı ayrıntıları gözünüzden kaçırabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda her zamankinden daha dikkatli olmalısınız.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Şubat 2013 Boğa

  Boğa Burcu Günlük Aşk Falı11 Şubat 2013
  İlişkinizi gündelik sorunlardan uzakta doya doya yaşamak istiyorsunuz. Onu kaybetmek hayatınızın korkusu gibi görünüyor. Sevgilinizin de aynı duygu yoğunluğu içinde olduğunu bazen unutabiliyorsunuz.
  Boğa Burcu Günlük İş Falı11 Şubat 2013
  İş ilişkilerinizdeki karışıklıklar bir arkadaşınızın da omuz vermesiyle yakında bir düzelme trendine girecek. Yapıcı olmaya çalışıyorilişkilerin üzerine bu bakışla gitmeye özen gösteriyorsunuz.
  Boğa Burcu Günlük Para Falı11 Şubat 2013
  Para krizlerini başka krizlere dönüştürmemelisiniz. Önünüzde hayli zaman var. Yeni işler yeni paralar getirebilir. Sınırlı harcamalarla sorun yaşamayacağınız bir dengeyi oturtabilirsiniz.
  Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı11 Şubat 2013
  Yaşadığınız bir problemde sürekli başa döndüğünüz yanılgısı içindesiniz. Problemin biraz ağır da olsa sonuca doğru gittiğini fark etmelisiniz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Şubat 2013 İkizler

  İkizler Burcu Günlük Aşk Falı11 Şubat 2013
  İlişkinizde ileriyi düşünerek düzenlemeler ve planlamalar yapmak isteyebileceğiniz bir gün. Partnerinizin duygusal desteğini yanınızda hissetmek sizi mutlu edecektir.
  İkizler Burcu Günlük İş Falı11 Şubat 2013
  Heyecan ve enerji dolusunuz ama dikkatinizi aşırıya kaçırırsanız sorun yaşayabilirsiniz. Kişilik çatışmalarından oldukça uzak durmalısınız. Bugün işbirliklerinde isteksiz bir tavır sergileyebilirsiniz. İş yaşantınızda yolunda gitmediğini düşündüğünüz konular yüzünden huzursuzluklar yaşamanız mümkün.
  İkizler Burcu Günlük Para Falı11 Şubat 2013
  Bugün maddi konularda istediğiniz atılımları yapabilirsiniz. Önemli konularda gecikmeler yaşayabileceğiniz bugün bazı planlarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz.
  İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı11 Şubat 2013
  Enerjik bir gündesiniz ama aynı zamanda kişilik çatışmaları yaşayabilirsiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Şubat 2013 Yengeç

  Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı11 Şubat 2013
  Aşk konusunda şanslı bir gündesiniz. İşyerinizde sizden hoşlanan biri var. O ne kadar size bu ilgisini belli etmeye çalışsa da siz görmezden geliyorsunuz. Bugün sizden hoşlanan bu insanla biraz vakit geçirecek ve konuşma fırsatı bulacaksınız. Bugüne kadar onunla bu şekilde konuşmadığınız için pişmanlık duyacaksınız. Çünkü düşündüğünüzden çok farklı biri olduğunu fark edeceksiniz.
  Yengeç Burcu Günlük İş Falı11 Şubat 2013
  İşinizde ilerlemek için elinizden geleni yapıyor çok disiplinli bir şekilde çalışmalarınızı yürütüyorsunuz. Bu aralar zam ya da terfi beklentisi içerisindesiniz. Bugün bu konuda amiriniz ile kısa bir konuşma yapacak ve ondan umut verici sözler duyacaksınız.
  Yengeç Burcu Günlük Para Falı11 Şubat 2013
  Çok çalışmanıza ve harcamalarınıza mümkün olduğunca dikkat etmenize rağmen bir türlü arzu ettiğiniz ekonomik rahatlığa ulaşmış değilsiniz. Biraz daha sabretmeli ve parasal konulardaki bu tutumlu davranışlarınızı sürdürmelisiniz.
  Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı11 Şubat 2013
  Kendinizi işe güce çok fazla kaptırdınız ve arkadaşlarınızı ihmal ettiniz. Bugün onları görmeseniz de en azından arayıp hatırlarını sormayı akıl etmelisiniz. Unutmayın dostluklar kolay kurulmuyor.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Şubat 2013 Aslan

  Aslan Burcu Günlük Aşk Falı11 Şubat 2013
  Yalnızsınız ama bu yalnızlığı bir an evvel bitirmeye kararlı görünüyorsunuz. Çekingenliğinizi bugünlerde fazla hissettiriyor olabilirsiniz. Sıcak kişiliğiniz yalnızlığı hiç hak etmiyor.
  Aslan Burcu Günlük İş Falı11 Şubat 2013
  Üretken birisiniz ama bu anlamda destek göremiyorsunuz. İşinizle ilgili çok ilginç düşünceleriniz var. Bu düşüncelerinizle ilgili parasal destek arayışlarınızda gelişmeler olabilir.
  Aslan Burcu Günlük Para Falı11 Şubat 2013
  Günübirlik anlamında bir para sıkışıklığınız yok. Ama çok önemsediğiniz projeleriniz yüklü paraları gerektirebilir. Yakında kısmen düzelme içine gireceksiniz.
  Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı11 Şubat 2013
  Sonradan bir şeyleri düzeltmeye çalışarak boşuna zaman kaybetmemek için bugünlerde doğru seçimler yapmak zorundasınız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş