Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart KOÇ BURCU 24 Ocak 2013 Günlük burç yorumu

  Kartınız Erime… Bugün karşı cinsle olan iletişimizde her iki taraf da oldukça güçlü pozisyonda. Bu durumda zıt görüşleriniz oluşabilir. Biraz dinlemeyi de bilmelisiniz.
  Bugün sizin için hem mutlu ve eğlenceli hem de ciddi sorumluluklar altına girebileceğiniz bir gün olabilir.
  Bazı konularda ciddi sözler verebilir yeni bilgiler edinebilir ve yeni yeni projeler için kafa yorabilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz son derece tatmin edici ve yoğun. Siz yalnız bir Kadınsanız sizin yaş gurubunuzda ciddi bir erkekle tanışabilir ve bu kişi
  hakkında ileriye yönelik son derece olumlu düşüncelere kapılabilirsiniz.
  Eğer sürekli bir beraberliğiniz varsa birlikte olduğunuz insanla önemli bir konuşma yapmanız ya da birlikte bir yerlere gitmeniz olasıdır. Siz bir erkekseniz bir arkadaşınızla birlikte olabilir ve hoşlandığınız şeylerle ilgilenebilirsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun. evinizde bir mutluluk yaşanması olasıdır. Eğer karşı cinsle yeni yeni gelişen bir arkadaşlığınız
  varsa bu arkadaşlık bugün yoğun hale gelebilir. Buların dışında maddi konularla ilgili sevindirici gelişmelerin olması ihtimali de bugün için oldukça yüksektir.
  Konu Roza tarafından (23.Ocak.2013 Saat 20:10 ) değiştirilmiştir.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Thumbs up 24 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumu

  BOĞA BURCU 24 Ocak 2013 Günlük burç yorumu

  Kartınız Bilgelik… İyi bir gözlemcisiniz ve tutuğunuzu koparıyorsunuz. İnce ve nazik oluşunuz sosyal çevrenizde beğenilmenize yol açıyor. Bugün çok büyük başarı sağlayacaksınız.

  Aslında verimli fakat asabi durumunuzun oldukça gergin olduğu bir gündesiniz. Bugün sizin için birçok yeni şeyin başlangıcı olabilir. Bazı şeyleri farkedebilir ya da yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Önem verdiğiniz ve başkalarıyla anlaşmazlık içinde olduğunuz bir konu varsa bugün o konuda haklı çıktığınızı göreceksiniz. Bu durum önünüzde yeni imkanlar açabilir. Sizi sıkan bir konudan kurtulup rahat nefes alabilirsiniz. Belki bu gibi bir durumun yol açacağı sinirsel boşalma belki de size aptalca karşı çıkılmasından dolayı yaşayacağınız asabi gerilim çok ileri seviyede olmasa da bağırıp çağırmanıza sebep olabilir. Her durumda yorulmanızı ve yoğun fiziksel aktiviteler içinde olmanızı gerektiren bir dönemdesiniz. Günün ileri saatlerinde herşey son derece büyük bir ivme kazanacak ve bütün bu karışıklıklardan sıyrılacaksınız.
  Konu Roza tarafından (23.Ocak.2013 Saat 20:11 ) değiştirilmiştir.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart İKİZLER BURCU 24 Ocak 2013 Günlük burç yorumu

  Kartınız Kutsal Kadın… Bugün kendinizi ilgilendiren konuların haricinde hiç bir şeyle ilgilenmek istemiyorsunuz. Tartışmalara kulak tıkıyor bildiğinizi yapıyorsunuz.

  Üzerinizde otorite sahibi olan bir erkek bugün biraz canınızı sıkabilir. Bu kimse yaş ve cinsiyetinize göre Eşiniz babanız ya da işveren veya şefiniz olabilir. Genele açık yerlerde hareketlerinize ve çevrenize çok dikkat etmeniz gerekiyor. Üzerinizdeki Astrolojik etkiler istenmeyen durumlara karışmanıza sebep olabilir. Siz bir erkekseniz ve bugün bir kadınla buluşmak için bir yere gitmeniz gerekiyorsa bazı zorluklar geçmenizin gerekeceğini de bilmelisiniz. Siz bir kadınsanız bir erkek yüzünden canınız sıkılabilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun bugün sıkıntılı bir durumdan geçmeniz ya da zor bir yolculuk yapmanız ihtimali güçlüdür. Her durumda sonunda feraha çıkıp fiziksel ve psikolojik olarak rahatlayacağınız bir sıkıntıdan geçeceksiniz.
  Konu Roza tarafından (23.Ocak.2013 Saat 20:11 ) değiştirilmiştir.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart YENGEÇ BURCU 24 Ocak 2013 Günlük burç yorumu

  Kartınız Anahtar… Bugün partneriniz tarafından kıskanılmak hoşunuza gidecek. Ancak hanenizle ilgili bazı olumsuzluklar oluşabilir. Kendinizi ailenize de odaklamalısınız.

  Gerek fiziksel gerekse duygusal olarak iki uç arasında olmabileceğiniz bir gündesiniz. Biran kendinizi son derece canlı ve yüksek morale sahip hissederken bir saat sonra büyük bir yorgunluk ya da bedbinlik içinde olabilirsiniz. Bu durumu göz önünde bulundurarak uzun sürebilecek olan yorucu işlere hiç teşebbüs etmemeniz daha doğru olabilir. Bugün Yaşlı kimselerle son derece uyumlusunuz. Bir aile büyüğünüzden güzel bir hediye veya sevindiri bir haber almanız olasıdır. Aynı şekilde gerek aile büyükleriniz gerekse yakın olduğunuz yaşlı kimselerden gelen olumlu tavsiyeler ya da yardımlar size yeni bir yön kazandırabilir. Duygusal ilişkilerinizle ilgili bir meselede kararsız kalmanız olasıdır.
  Konu Roza tarafından (23.Ocak.2013 Saat 20:11 ) değiştirilmiştir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart ASLAN BURCU 24 Ocak 2013 Günlük burç yorumu

  Kartınız İmparator… Yeniliklere açık gibi davranıyor oysa bir çok konuyu reddediyorsunuz. İş yaşamınızda ki bu tutumunuz üstlerinizin olumsuz anlamda dikkatini çekebilir.

  Hemen olumsuz olarak nitelendirmeyin fakat bugün herşeyi abartma meylindesiniz. Özellikle bugün alışveriş yapmayı düşünüyorsanız biraz ihtiyatlı davranmanızda fayda vardır. İhtiyacınızdan çok fazla hatta gereksiz şeyler alabilirsiniz. Yemek ya da içki konularında da abartılı davranışlarınız olabilir. En önemlisi duygusal ilişkilerinizdeki abartılardır. Birlikte olduğunuz kimseden onun kapasitesinin üzerinde şeyler bekleyebilir ve onun en ufak hatasını bile büyük kusurlar olarak nitelendirerek hem ona hem kendinize günü zehir edebilirsiniz. Ani ve beklenmedik şeyler yapmaya da eğilimlisiniz. Sizden hiç beklenmeyen davranışlar sergileyerek çevrenizi hayretler içinde bırakabilir ve biraz da antipati uyandırabilirsiniz. Siz bir kadınsanız ve burcunuzun üzerindeki genel abartı ve sivri davranış eğilimini kırabilirseniz birlikte olduğunuz erkekten pahalı sayılabilecek bir hediye almanız ya da çok hoşunuza gidecek bir yere davet edilmeniz olasıdır.
  Konu Roza tarafından (23.Ocak.2013 Saat 20:12 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş