Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 04 Ocak 2013 Cuma - Günlük Burç Yorumlarınız.

  Koç Burcu

  Koç Burcu

  04 Ocak 2013 Cuma - Koç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Güne iyimser duygularla başlayacak ve çeşitli fırsatlar ile karşılaşacaksınız. İsteklerinizi rahat bir biçimde ortaya koyabilir farklı çevreler ve değişik kültürler ile ilişkiler içine girebilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentileriniz artabilir ve hırslı bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat hırs yaptığınız konuda çok fazla ısrarcı olmayacak ve bugün olaylar karşısında rahat bir tavır içinde olacaksınız. Yeni atılımlarda bulunabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Dış görünümünüze özen göstereceksiniz ve dikkat çekici olacaksınız.  Koç Burcu Genel Durum

  Yakın ilişkileriniz günün ana konusu olacaktır. Sevdiğiniz insanlarla uyumlu iletişimler kurabilir olayları ve çeşitli sorunları sakince tartışarak çözümler üretebilir özel hayatınızda huzur ortamı yaratabilirsiniz.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  Bir anlaşma veya sözleşme ile ilgili olarak rekabet şartları içerisinde kalabilirsiniz. Önemli bir kurumla anlaşma imzalama fırsatını başka kişilere kaptırmamak için bazı hızlı hamlelerde bulunmanız gerekebilir.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 04 Ocak 2013 Cuma - Boğa Burcu

  Boğa Burcu

  04 Ocak 2013 Cuma - Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu


  Bugün uzaklarda bulunan dostlarınızla görüşebilir iş seyahatlerine çıkabilirsiniz. Veya seyahat hazırlıkları yapabilirsiniz. Bu arada çevrenizin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz ve karar veremediğiniz konulara yönelik araştırmalar yapabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzularınız var. Ciddi işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz ve korkularınız ile başa çıkmanız gerekiyor. Kendi isteklerinizi gözden geçirirken sorumluluklarınızın baskısını hissedebilirsiniz.  Boğa Burcu Genel Durum

  Çok sayıda konuyla ilgilenmenizin gerekebileceği yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yine de günün temposuna kısa sürede ayak uydurabileceksiniz. Hızla gelişen olaylara ani tepkiler vermeniz gerekirse endişelenmeyin; hamleleriniz isabetli olacaklardır.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  İş hayatınızda bir süredir destek elemanı arıyorduysanız bu kişiyi bugün bulabilirsiniz. İşe bir sekreter asistan veya benzeri bir çalışan alabilir uzun vadede bu kişinin faaliyetlerinizde vereceği destekten de son derece memnun kalabilirsiniz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 04 Ocak 2013 Cuma - İkizler Burcu

  İkizler Burcu

  04 Ocak 2013 Cuma - İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu


  Bugün meydana gelen gelişmeler sizi heyecanlandıracak ve yeni girişimlerde bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Bir süredir görmediğiniz yakınlarınızla haberleşebilir ve katılacağınız büyük organizasyonlarda yeni kişiler ile arkadaşlık ilişkileri kurabilirsiniz. Çevrenizin genişlediği bir dönemdesiniz. Üstelik yeni insanlar ve farklı bilgiler ile karşılaşmak sizi heyecanlandıracak ve keyfinizi yerine getirecek. Kısa yolculuklar yapabilir hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sevip saydığınız büyükleriniz ile ilgileneceksiniz ve onlar da sizi destekleyecekler.  İkizler Burcu Genel Durum

  Yaşayacağınız gelişmeler sizi motive edecektir. Artan yaratıcılığınız sorunlara etkin çözümler getirmenizi sağlayabilir. Sanatsal ifade yollarına da yönelebilir sanatla bağlantılı bir uğraşınızda gelişmeler meydana getirebilirsiniz.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  İnsanlar bugün sizi spekülatif girişimler konusunda ikna etmeye çalışabilirler. Kolay ve hızlı getiri sağlama düşünceleri aklınızı çelmesin. Siz yolunuza sıkı çalışarak devam edin. Bugünlerde riskli hiçbir girişimde bulunmayın.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 04 Ocak 2013 Cuma - Yengeç Burcu

  Yengeç Burcu

  04 Ocak 2013 Cuma - Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu


  Olayları doğru değerlendirmek için gayret gösteriyorsunuz fakat sert bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Daha makul davranmalısınız. İstekleriniz ile ilgili beklentileriniz büyük olabilir ve radikal değişiklikler yapmanız gerekebilir. Aslında kendinizi yenilemeniz mümkün. Fakat mevcut durumu korumaya çalışırken aynı zamanda radikal değişiklikler yapamazsınız. En iyisi olayları akışına bırakın ve kendinizi fazla zorlamayın. Günün ilerleyen saatlerinde arkadaşlarınız ile haberleşeceksiniz ve girişimde bulunmak için harekete geçeceksiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanacak.  Yengeç Burcu Genel Durum

  Ev yaşamıyla alakalı konular gündeminizde yer tutabilir. Ev ortamınız veya aile ilişkilerinizle ilgili ortaya çıkan fırsatlara yönelebilir bunları değerlendirmek için bazı yaklaşımlarda değişikliklere gidebilirsiniz.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Bir aile bireyiyle iş yaşamınızla alakalı bir konuda görüşmelerde bulunabilirsiniz. Bu görüşmeler fikir ve öğüt almak ortaklık kurmak ya da iki meslektaş olarak bazı durumları karşılıklı değerlendirmek için gerçekleştirilebilirler.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 04 Ocak 2013 Cuma - Aslan Burcu

  Aslan Burcu

  04 Ocak 2013 Cuma - Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu


  Güne heyecanlı başlayacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştirmek için düşüncelerinizi ve duygularınızı değiştireceksiniz. Bugün daha iyimser ve yapıcı bir tavır içinde bulunabilirsiniz ve çevrenizin desteğini alabilirsiniz. Yabancı ülkeler büyük organizasyonlar ve yeni tanıştığınız kişiler sizi heyecanlandıracak. Uzun seyahatlere çıkmak için hazırlık yapabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek için çok fazla gayret gösterebilirsiniz. Bu arada korkularınız uyanmış olabilir fakat olaylara bakış açınız değişiyor ve daha iyimser bir tavır içine giriyorsunuz. Böylece isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak.  Aslan Burcu Genel Durum

  Kardeşiniz veya kardeşiniz gibi gördüğünüz bir kişi ile keyifli saatler geçireceğiniz bir gündesiniz. İletişiminiz her zamankinden daha açık olabilir. Hatta bu kişiyle akşam saatlerinde yapacağınız kısa bir gezi de gündeminizde yer tutabilir.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  Son derece hareketli bir o kadar da iyimser bir gün geçirebilirsiniz. Olumlu bakış açınız işlerinizden keyif almanızı bu sayede de başarı yakalamanızı sağlayacaktır. Gelişmelerin olumlu yönlerini görmek fırsatları da açığa çıkarmanıza yardım edecektir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş