Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumlarınız.

  Yay

  Sevgili Koçlar saat 12:21 Yengeç-Oğlak burç aksı üzerinde oluşacak Dolunay yansımalarını gün içindeki etkili olacak görünümler çerçevesinde bir bütün halinde değerlendireceğim. Bu Dolunay özgür hareket etmek arzusu veriyor. Özellikle sabah saatlerinde bu isteğimiz çok daha yoğun olacaktır. Bizim için önemli olan her konuda öne çıkmak hevesimiz yüksek. Bir yanlışlık veya bir haksızlık gördüğümüzde olaya müdahale etmek isteyeceğiz. Hiç kimseye hesap vermek istemeyeceğiz. Ailemizle ilgili mevzularda evimizi ilgilendiren mesellerde huzursuz hassas bir gün geçirebiliriz. Çünkü bir şeyler yapmak hayatımızı yenilemek istiyoruz. Ancak bunu hemen yapabilmek başarabilmek kolay değil. Bu da bizi gerginleştirebilir.

  Bir yandan mesleki ve toplumsal sorumluluklarımızın üstesinden gelmemiz gerekiyor diğer yandan güven içinde yaşamak huzur bulmak istiyoruz. Bu iki isteği aynı anda yapabilmek kolay olmayabilir. Bu nedenle tepkisel davranabiliriz. Özellikle ailemiz ve patron konumunda bulunan kişiler veya işimiz gereği yüz yüze olduğumuz insanlarla elden geldiğince ılımlı bir iletişimde bulunmamız yararlı olur. Saat 16:43-30 Aralık saat 09:45 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Ailevi ilişki ve maddi konularda desteklenmek isteyeceğiz. Sakin olmamız hayatı zorlaştırmadan hareket etmekte yarar var. Ne olursa olsun ailemizi ilgilendiren işimizle alakalı meselelerde yeni kararlar vermemek gerekiyor. Çünkü şartlar pek uygun değil.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 Aralık 2012 Boğa

  Sevgili Boğalar saat 12:21 Yengeç-Oğlak burç aksı üzerinde oluşacak Dolunayın burcunuz üzerindeki yansımalarını gün içindeki önemli görünümleriyle beraber ele alacağım. Böylece anlamını daha iyi idrak edebiliriz. Bu Dolunay altıncı hissinizi bir hayli yükseltiyor. İşlerinizi derleyip toparlamanız durumunuzu gözden geçirmeniz yapacaklarınızı kafanızın içinde derleyip toparlamanız gerekebilir. Aileniz duygusal meseleler işleriniz kardeşlerinizle alakalı konular kafanızı kurcalayabilir. Bir o yana bir bu yana koşuşturmak her şeyi hassas bir şekilde ele almak veya bazen gereksiz laf sözle uğraşmak sizi rahatsız edebilir. Lütfen her şeyi kafanıza takmayınız. Dinlenmeyi ihmal etmeyiniz. Dolunay her türlü meselenin özüne inerek düşünmenin önemini işaret ediyor. Hassasiyet bir hayli yüksek olacaktır.

  Bir yandan sahip olduklarınızı korumak ve kollamak durumundasınız diğer yandan dış dünyadaki sorumluluklarınızı mutlaka yerine getirmeniz lazım. Yolculuk iletişim haberleşmede güvenliğinizi mutlaka düşününüz. İşlerinizi belli bir disiplin altında yapmanız ve karşınıza çıkabilecek engelleri hesaba katarak hareket etmeniz gerekecektir. Malum yılbaşı yaklaşıyor. Hepimizin kendince koşuşturması olacak. Bize düşen etrafımızdaki insanlarla veya yeni tanışacağımız kişilerle ilgili konularda bilinçli hareket etmeye çalışmak. Saat 16:43-30 Aralık saat 09:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ani karardan yüksek hassasiyet nedeniyle oluşan gerginliklerden mümkün olduğunca uzak durmamızda yarar var.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 Aralık 2012 İkizler

  Sevgili İkizler saat 12:21 Yengeç-Oğlak burç aksı üzerinde oluşacak Dolunayı gün boyu etkili olacak görünümler çerçevesinde ele alacağım. Bu Dolunay hayattan beklediğinizi iyice düşünmeniz ve kendinize hem maddi hem hedef anlamında bir amaç belirlemeniz gerektiğini işaret ediyor. Bir yandan güven içinde kimseye muhtaç olmadan yaşamak için ekmeğinizi kazanmanız diğer yandan sabırlı sistemli sorumluluklarınızın farkında hareket etmeniz lazım. Nefes alacak zaman kalmaması sizi huzursuz edebilir. Özellikle sabah saatlerinde parasal işlerinizi ailenizle ilgili meseleleri önemli girişimlerinizi hallederken sakin olmakta yarar var.

  Bu Dolunay parasal konularda bir hayli etkili. Özellikle borç ve alacak ortaklık konuları eş ile alakalı meseleler hisseli paralar emeklilik yatırım ve kredi konularında dikkatli olunması gerektiğini hatırlatıyor. Riskli yatırımlardan kaçınmakta yarar var. Kısa vadede hoş gibi görünen ancak zaman içinde sizi zorlayabilecek işlere kalkışmadan önce hesabınızı mutlaka iyi yapınız. Geçmiş borçlarınızı vergi yükümlülüklerinizi yasal konuları nafaka meselelerini hukuki ve iş haklarınızı iyice araştırınız. Saat 16:43-30 Aralık saat 09:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun süre içinde duygusal düşünebilir hassasiyetle yanlış kararlar verebilirsiniz. Paranıza işinize hedeflerinize iş birliği içinde olduğunuz insanlara dikkat ediniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 Aralık 2012 Yengeç

  Sevgili Yengeçler saat 12:21 burcunuz üzerinde oluşacak Dolunay yansımalarını gün boyu etkili olacak görünümler dahilinde ele alarak sizleri daha geniş manada bilgilendirmek istiyorum. Sabah saatlerinde özellikle iş hayatınızla ilgili konularda sabrınız zorlanabilir. Son anda birileri hiç istemediğiniz işleri gelip önünüze yığabilir. Malum yılbaşı yaklaşıyor. Mesaiye kalmanız istenebilir. Otorite konumundaki kişiler anlayışsız davranabilirler veya siz çalışmak dahi istemezsiniz. Tayin veya bir değişiklik yoğunluk talepleri karşılamakta güçlükler gündeme gelebilir. Bu Dolunay bir yandan kendinizi güven altına alma ailenizi koruma veya ailevi meselelerle yakından ilgilenmenizi sağlarken diğer yandan ilişkinizle ilgili konularda kendinizi baskı altında hissetmenize neden olabilir.

  Bir karar vermeden önce kesinlikle ilerisini düşünerek hareket etmenizde yarar var. Eşiniz veya partnerinizin üzerinizdeki baskınlığı bir hayli artabilir veya siz ilişki meselelerini çok fazla hassasiyetle ele alabilirsiniz. Eğer beraberliğinizde sorun varsa olayları çok daha fazla büyütebilirsiniz. Yalnızsanız kaderi suçlayabilir hiçbir zaman mutlu olamayacağım diye düşünebilirsiniz. Bütün bunlar Dolunay ve gün boyunca etkili olan görünümler nedeniyledir. Saat 16:43-30 Aralık saat 09:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bütün bunlar bir de uzun sürece boşluk etkisini kattığımızda benim tavsiyem ilişki aşk hayatınız çocuklar kişisel anlamdaki tüm konularda sakin olmaya çalışmanızdır. Tahammül gücümüzün çok düşük olduğu bir gündeyiz. Bunu biliniz ve ona göre lütfen kendinizi ayarlayınız.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 28 Aralık 2012 Aslan

  Sevgili Aslanlar saat 12:21 Yengeç-Oğlak burç aksı üzerinde oluşacak Dolunay yansımalarını bütün görünümleriyle beraber ele alacağım. Böylece gün boyu neler hissedebileceğimizi ve Dolunayın anlamını daha iyi anlayabiliriz. Bu Dolunay sizin iç dünyanızdaki güvence arzunuzu ailenizle alakalı konulardaki her türlü meseleyi işinizi huzurlu ve mutlu bir yaşam sürebilmek için kendinizi gözlem altına almanızı sağlıyor. Dış dünya ile birebir ilişkide bulunmanız kendinizi geliştirmeniz hayatla buluşmanızı sağlayacak aktivitelere yer vermeniz gerekiyor. Çünkü bunu yapmazsanız sürekli her şeyi kafanıza takabilir geçmişe bağımlı kalabilir kendinizi üzebilirsiniz. Bu dolunay bir yandan eskinin üzerinizdeki etkilerini ve izlerini hatırlamanızı diğer yandan hayatınızı verimli hale getirmek adına düzenlemelerde bulunmanızı işaret ediyor.

  Yorucu bir Dolunay ve ister istemez yarattığı hassasiyet nedeniyle içsel bir gerilim oluşturuyor. Sağlığımız ailemiz hayatımızı sürekli sorgulamamıza neden oluyor. Oysaki bizi karanlıktan aydınlığa taşıyacak morale değişime ihtiyacımız var. Saat 16:43-30 Aralık saat 09:45 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun bir süre olacağı için özellikle kendinize lütfen dikkat ediniz. Gereksiz meselelerin kişilerin geçmişin insanların sizi etkilemesine esir almasına baskı altında tutmasına izin vermeyiniz. Size iyi gelebilecek aktivitelere rahatlamaya güzel minicik değişimlerde bulunmaya uykunuza beslenme düzeninize dikkat ediniz. Lütfen hayatı sorgulamayınız. Geçmişi deşelemeyiniz ve kendinizi ihmal etmeyiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş