Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 25 Aralık 2012 Salı - Günlük Burç Yorumu

  Yay Burcu
  Balık Burcu

  25 Aralık 2012 Salı - Balık Burcu Günlük Burç Yorumu


  Bugün dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayacaksınız. Uzaklarda bulunan dostlarınızla haberleşebilir ve duyacaklarınızdan etkilenebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz yakınlarınız ziyaretinize gelebilir ve bu arada yapmanız gereken işleriniz ve programınız aksayabilir. Fakat iyimser ve yapıcı bir tutum içinde bulunacaksınız. Ve hatta kendi rahatlığınıza kendiniz bile şaşırabilirsiniz. Zaman zaman endişeleriniz ortaya çıkabilir ve hiç istemediğiniz halde kaygılarınızı çevrenize yansıtabilirsiniz. Fakat genel olarak gün iyimser ve yapıcı bir tavır içinde olacaksınız.  Balık Burcu Genel Durum

  Bir arkadaşınızı da ilgilendiren önemli bir konuda süreci takip etmeyi bırakıp artık hamle yapma zamanının geldiğine karar verebilirsiniz. Özgüvenli olun ve mesele neyse en derinine inip çözmeden bırakmayın.

  Balık Burcu Kariyer Durumu

  Bugün tüm enerjinizi iş hayatına akıtabilir istediğiniz hızla çalışabilirsiniz. Kendinize belli bir plan veya program belirleyip bunu takip ederseniz bireysel etkinliğiniz de olabilecek en üst seviyede kalacaktır.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 25 Aralık 2012 Salı - Kova Burcu Kova Burcu 25 Aralık 2012 Salı - Kova Burcu Günlük

  25 Aralık 2012 Salı - Kova Burcu
  Kova Burcu

  25 Aralık 2012 Salı - Kova Burcu Günlük Burç Yorumu


  Sevdiğinizle ilgili duygularınız derinleşebilir. Birlikte geleceğe yönelik hayaller kurabilir isteklerinizi ve arzularınızı ortaya koyabilirsiniz. Bu arada yapmanız gereken işleri büyük bir kararlılık ile sürdüreceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız kişiler içinizdeki potansiyel gücün açığa çıkmasına yardımcı olacak. Sorumluluk gerektiren işler yapabilir ve gücünüzü ortaya koymak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçin. Zor işler ile başa çıkacak gücünüz var.  Kova Burcu Genel Durum

  Ev yaşantısı ve aile içi ilişkiler ile ilgili konuların öne çıkacakları bir gün geçirmeniz mümkündür. Aile bireylerini evinizde bir araya toplamanız birlikte güzel vakit geçirmeniz günün ana konusu olabilir.

  Kova Burcu Kariyer Durumu

  Bugün hakkında çeşitli fikirlerin öne sürüleceği konuları ele almanız gerekebilir. Bu konular doğrudan kendi alanınızı da ilgilendirebilir. Bir hareket planının görüşüleceği toplantıları yönetmeniz gerekebilir.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 25 Aralık 2012 Salı - Oğlak Burcu Oğlak Burcu 25 Aralık 2012 Salı - Oğlak Burcu Günl

  25 Aralık 2012 Salı - Oğlak Burcu
  Oğlak Burcu

  25 Aralık 2012 Salı - Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu


  Duygusal ve alıngan olacağınız bir gün. Özellikle çevrenizin saygı duyduğu kişilerin davranışlarından hoşlanmayabilir ve tepkisel bir tavır ortaya koyabilirsiniz. Sizin bildiğinizden daha farklı davranan ve yaşayan kişilere karşı davranışlarınızı denetleyin. Aslında hoş fırsatlar ile karşılaştığınız bir dönemdesiniz. Şansınızı çok fazla sorgulamasanız iyi olacak. Aslında olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başarabilirseniz fırsatların farkına varacaksınız. Bugün içiniz içinize sığmıyor ve bir yerlerde duramıyorsunuz. En iyisi dışarı çıkın. Açık hava ve sevdiklerinizin ilgisiyle rahatlayabilirsiniz. Olayları büyütmeyin ve isteklerinizi gözden geçirirken geçmişte yaşamış olduğunuz olaylara takılı kalmayın.  Oğlak Burcu Genel Durum

  İlişkilerinizde duygularınız yoğunlaşabilir. Bu iletişimlerinizin de duygusal bir temel üzerine inşa edilmesi durumunu doğurabilir. Yaratıcılığınızı duygularınızın arasına katarsanız hem kendinize hem çevrenize çok iyi vakit geçirtebilirsiniz.

  Oğlak Burcu Kariyer Durumu

  Ortaklarınız veya çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkinizin iyileşebileceği bir gün geçirebilirsiniz. Anlayış ve saygı gibi kavramların daha güçlenmesini sağlayın ve inadı ilişkinin dışında tutun. Bu iki tarafa da yarar sağlayacaktır.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 25 Aralık 2012 Salı - Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

  Yay Burcu  Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah iyi duygularla uyanacak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Sabahın erken saatlerinde dostlarınızı ve sevdiklerinizi özlem ile hatırlayabilirsiniz ve geçmişte yaşadıklarınızı sorgulayabilirsiniz. Fakat hayata ve olaylara daha iyimser açıdan bakmaya başladığınız bir dönemdesiniz. Bazı karışıklıklar olsa bile iyimser ve olumlu davranarak sorunları çözmeyi başaracaksınız. Çevrenizin saygı duyduğu kişiler tarafından desteklendiğinizi hissedeceksiniz. İsteklerinizi gözden geçirebilirsiniz.  Yay Burcu Genel Durum

  Kendinize bir öncelik sıralaması yapın. Gün içinde de bu sıralamayı takip edin ve dürtülerinize göre hareket etmekten kaçının. Enerjiniz yüksek ama bu enerjiyi tamamen harcamaya çalışmayın. Kendinizi yıpratmayın.

  Yay Burcu Kariyer Durumu

  Enerjik olacağınız hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Rahat olun. Bazı işleri ağırdan almanın kendinizi yormamaya çalışmanın bugün kimseye zararı olmayacaktır. Dinginleştirici faaliyetlere zaman ayırmaya bakın.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 25 Aralık 2012 Salı - Akrep Burcu

  Akrep Burcu

  25 Aralık 2012 Salı - Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu


  Yoğun duygular ve farklı arzular uyanacak. Özgür aşklar size çekici gelecek ve karşılaştığınız kişilerden etkileneceksiniz. İsteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz. Farklı olanlar ve değişik konularla ilgileneceksiniz. Bugün meydana gelen ani gelişmeler şaşırtıcı olabileceği gibi sizin duygusal tepkileriniz de çevrenizi şaşırtabilir. Hareket halinde olmak ve ilginç ortamlarda dolaşmak keyfinizi yerine getirecek. Geleceğe yönelik kaygılarınız devam etse bile bugün karşılaştığınız kişiler sizi heyecanlandıracak.  Akrep Burcu Genel Durum

  Yoğun duygularınız ve artan enerjiniz sizi bugün son derece güçlü bir karakter haline getirebilir. Bundan azami faydayı sağlamak için kendinizi kontrol edin ve enerjinizi yaşamınızın akışını kontrol altına almakta kullanın.

  Akrep Burcu Kariyer Durumu

  En ufak bir tartışmada hatta zararsız içten bir eleştiride aniden parlamamaya çalışmalısınız. Dış etkenlere olumlu bir yaklaşım geliştirirseniz en büyük faydayı siz sağlayacaksınız. İnsanlar bugün işinizde size çok şey katabilirler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş