Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 17 Aralık 2012 Pazartesi - Günlük Burç Yorumlarınız.

  Akrep Burcu

  Koç Burcu Günlük Burç Yorumu Heyecanlı ve duygusal olacağınız bir gün. Hanım arkadaş ve yakınlarınız ile aranızdaki ilişkiler duygularınızı derinleştirebilir. Bu arada karamsar bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve isteklerinizi ortaya koymak için acele etmeyin. Beklentileriniz artabilir ve kendinizi tahammülsüz ve sabırsız hissedebilirsiniz. Ancak eski günlerinizi hatırlayacak ve alışkanlıklarınızın değişmiş olduğunun farkına varacaksınız. Kendinizden memnun olabilirsiniz ve böylece gelişmeleri izleyebilirsiniz. Bugün duygularınızı denetleyin.  Koç Burcu Genel Durum

  Yakın arkadaşlarınız ve sıkı dostlarınızla kurduğunuz ilişkilerde yeni gelişmeler olabilir. Kendileriyle görüşebilir dertlerinizi birbirinize açabilir birbirinizin sorunlarına çözüm bulmak için işbirliğine girebilirsiniz.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  Sosyal yönünüz güne damgasını vurabilir. İş dünyasından kişilerle sosyal yaşamınızda karşılaşırsanız iyi iletişimler öne çıkacaklardır. Bazı fırsatlar yakalamanız veya ihtiyacınız olan desteği bulmanız mümkündür.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 17 Aralık 2012 Pazartesi - Boğa Burcu

  17 Aralık 2012 Pazartesi - Boğa Burcu
  Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Bugün alacağınız haberlerden etkileneceksiniz ve düşünceleriniz derinleşecek. Eviniz aile bireyleri çocuklar ve yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmeniz gerekebilir ve kafanız karışabilir. Dikkat gerektiren çalışmalar yaparken tedbirli olun. Yapacağınız bazı organizasyonlarda aksaklıklar olabilir. Tartışmacı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Bugün eviniz ile ilgilenebilir eşyalarınızı ve dolaplarınızı düzenleyebilirsiniz. Bu arada eski resimler evraklar ve aldığınız hediyeler eski günleri hatırlamanıza neden olacak. Bu arada unutulmuş konular tekrar gündeme gelebilir.  Boğa Burcu Genel Durum

  Bugün tüm dikkatinizi yaşamınızın çeşitli alanlarını şekillendirecek planlara odaklayabilirsiniz. Ancak bunları eyleme dökmek yerine sonuçlarıyla ilgili hayaller kurmakla zaman harcamayın.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  İş hayatınızdaki gelişmelere odaklanabilirsiniz. Değerlendirme yaparken karşılaşmayı beklediğiniz şartlarda yapacağınız hamleleri sezgilerle belirlemeye başlayabilirsiniz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 17 Aralık 2012 Pazartesi - İkizler Burcu

  İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu Sevdikleriniz ile görüşebilir keyif aldığınız konular ile ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte çevre gezilerine çıkabilir seyahat projeleri yapabilirsiniz. İsteklerinizi güzel ifade edecek ve etkileyici olacaksınız. Geleceğe yönelik büyük projeler yapabilir ve yeni çevrelere girebilirsiniz. Kalabalıklar büyük organizasyonlar ve saygın kişilerin bulunduğu ortamlarda dolaşmak keyfinizi yerine getirecek. Sevdiğinizle birlikte geleceğe yönelik projeler yapabilir evlilik çocuk sahibi olmak ve mutlu olmak isteyeceksiniz.  İkizler Burcu Genel Durum

  Bugün algılarınızı açıp çevreyi birçok farklı yönden incelemeyi bakış açınızı genişletmeyi isteyebilirsiniz. Etrafınızda olan biten her şeyi felsefi bir kavrayış ile değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

  İkizler Burcu Kariyer Durumu

  Esnek olmanız şartlara uyum sağlamanız gereken bir döneme hazırlanın. İşlerinizle ilgili olarak önümüzdeki günler için yaptığınız programı başka programlara göre değiştirmeniz gerekebilir.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 17 Aralık 2012 Pazartesi - Yengeç Burcu

  Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu Sabah saatlerindeki duygusallığınız öğleden sonra azalacak ve dikkatinizi evinize yönelteceksiniz. Evinizde çeşitli değişiklikler yapabilir aile bireyleri ve anneniz ile ilgilenebilirsiniz. Arkadaşlarınızın davetine gidebileceğiniz gibi siz de arkadaşlarınızı evinize davet edebilirsiniz. Bu arada duyacağınız bazı haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olacak. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla karşılaşabilir ve unuttuğunuz olayları hatırlayabilirsiniz. Eski konular gündeme gelebilir ve yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde farklı konular ile ilgilenmeniz mümkün.  Yengeç Burcu Genel Durum

  Bugün paylaşıma çok daha büyük önem verebilirsiniz. Ortak kullanılan her şey gününüzün ana konularını teşkil edebilir. Başka insanlarla fikir alışverişleri de ön plana çıkacaktır.

  Yengeç Burcu Kariyer Durumu

  Projelerinize odaklanabilirsiniz. Bu odaklanma üstlerle olağanüstü görüşmelerde bulunmak iş dünyasından tanıdıklarla iletişime geçmek gibi sonuçlar getirebilir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 17 Aralık 2012 Pazartesi - Aslan Burcu

  Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yeni boyutlar kazanıyor. Daha önemli istekleriniz olabilir ve bunları gerçekleştirmek için sabırlı bir gayret içine girebilirsiniz. Dostlarınız sizi destekleyecek ve bu arada büyüklerinizin yardımını alacaksınız. Bugün duygusal ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz. Özellikle kardeşleriniz ve arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve tartışma ortamlarından uzak durun. Dolaplarınızı ve çekmecelerinizi düzenleyebilirsiniz. Böylece kafanızdaki karışıklıkları da düzenlemeyi başaracaksınız.  Aslan Burcu Genel Durum

  Etkilenmeye çevredeki titreşimleri özümsemeye açık bir gündesiniz. Çevrenizdeki kişilerin psikolojileri sizi de etkileyebilir. Bu insanlara anlayışla yaklaşmanıza yardım edecektir.

  Aslan Burcu Kariyer Durumu

  Bugün çeşitli ortamlarda yeni iş ilişkileri kurma fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Mevcut ilişkilerinizi geliştirmeniz de mümkündür. Güveninizi hak eden kişilerle ciddi görüşmeler yapabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş