Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 14 Aralık 2012 Cuma - Günlük Burç Yorumlarınız.

  Yay Burcu

  Balık Burcu Günlük Burç Yorumu Sanki yaşıyormuş gibi rüyalar görebilirsiniz ve hatta bilincinizin derinliklerinden yükselen unutulmuş olaylar ve kişiler rüyanızda karşınıza çıkabilir. Ayrıca geleceğe yönelik isteklerinizi gerçekleştirdiğinizi rüyanızda görebilirsiniz ve hatta sorunlarınızın çözümü ile karşılaşabilirsiniz. Tabii uyandığınız anda hatırladıklarınızı gün içinde unutacaksınız. Uyanır uyanmaz yazın ve uygulayın. Kendinizi kuruntulara kaptırmayın ve isteklerinizi gerçekleştireceğinize olan inancınızı koruyun. Gün içinde dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmanız gerekiyor. Önemli evrakları unutmayın.  Balık Burcu Genel Durum

  Bugün yakın çevrenizden bir kişinin veya dahil olduğunuz bir sosyal ortamın gözünüzdeki önemi büyük ölçüde artabilir. Bu şartlarınızla ilgili bir gelişmeden kaynaklanabilir.

  Balık Burcu Kariyer Durumu

  Bugün iş ilişkilerinize çok daha fazla önem verebilirsiniz. Sorunlarla cesurca yüzleşmek ve bunları çözmek için çabalamak kolaylıkla ileriki günlerin ana konuları arasında yer alabilir.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 14 Aralık 2012 Cuma - Kova Burcu

  Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Güne keyifli başlayacak ve projelerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret içine gireceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran durumlar olabilir ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz. Özellikle önem verdiğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve düşünceleriniz derinleşebilir. Ancak dikkatiniz yükseliyor ve kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Hatta fikirlerinizi gerçekleştirmek için büyük bir gayret göstereceksiniz. Büyüklerinizin etkisinden uzaklaşıp kendi istediğiniz ve bildiğiniz gibi davranmak keyfinizi yerine getirecek.  Kova Burcu Genel Durum

  Duygularınız bugün güç kazanabilirler. Bu nedenle yakın çevrenize daha duygusal ve sıcak biçimde yaklaşabilirsiniz. Yaratacağınız samimi hava ilişkilerinizi daha da kuvvetlendirmenize yarayabilir.

  Kova Burcu Kariyer Durumu

  İş ortamında bir süreliğine fazla iletişimci olmamaya karar verebilirsiniz. Kendinizi dış dünyadan soyutlayıp yalnız başınıza iş görerek gerçekten de daha verimli olmanız mümkündür.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 14 Aralık 2012 Cuma - Oğlak Burcu

  Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanacaksınız ve geleceğe yönelik yepyeni idealler içine gireceksiniz. Sabahın erken saatlerinde kuvvetli arzular ve yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. İsteklerinizi gerçekleştirmek için sabırlı olmanız gerekiyor ancak üzerinizde baskı hissetmeyeceksiniz ve arzu ettiğiniz değişiklikleri gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Bu arada önemsediğiniz kişilerin desteğini alacaksınız fakat güçlü kişileri karşınıza almasanız iyi olacak. Karar vermeye zorlayan durumlar karşısında aceleci davranmayın ve olayların gelişmesini bekleyin. Beklentilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Makul olun ve hırs yapmayın.  Oğlak Burcu Genel Durum

  Çevrenizde bugün oluşmaya başlayacak olan şartlar bazı faydalar sağlamanızı mümkün kılabilirler. Eğer doğru hareket şekillerini benimseyebilirseniz şartlarınızda önemli gelişmeler olabilir.

  Oğlak Burcu Kariyer Durumu

  Kariyerinizin önem kazanacağı bir dönem geçirebilirsiniz. Gelen günlerin gelişmeleri sizi memnun etmenin yanında karşılaştığınız engelleri aşmanızda büyük birer yardım olabilirl

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 14 Aralık 2012 Cuma - Yay Burcu

  Yay Burcu Günlük Burç Yorumu Güne farklı hayaller ile başlayacaksınız. Belki karmaşık rüyalar ve çocukluk günlerinize ait unutulmuş olayları hatırlatan rüyalar görmüş olarak uyanabilirsiniz. Ancak kendinizi daha özgür hissedeceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için gereken araştırmaları yapacaksınız. İlginç davetler alabilir ve değişik çevrelere girebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte olmaktan keyif alacaksınız fakat sevdiğinizi ihmal etmeyecek ve ilişkilerinizi daha sıcak hale getireceksiniz. Günün ilerleyen saatlerinde endişeleriniz dağılacak ve dikkatinizi keyif aldığınız konulara odaklayacaksınız.  Yay Burcu Genel Durum

  Bugün tüm düşüncelerinizi maddi konular üzerine yoğunlaştırabilirsiniz; çeşitli para kazanma yöntemleri üzerinde kafa yormanız olasıdır. Hamlelerinizden hızlı sonuçlar almanız mümkündür.

  Yay Burcu Kariyer Durumu

  Maddi konuların öne çıkmaya başlayacağı bir gün geçirebilirsiniz. Geçmişte ihmal ettiğiniz konular varsa bunlarla bugün ilgilenin. Alacağınız sonuçlar bazı yeni fırsatlar yaratabilirler.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 14 Aralık 2012 Cuma - Akrep Burcu

  Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu Güne keyifli başlayacaksınız. Özellikle görmüş olduğunuz rüyaların etkisi ile bir süre yatakta oyalanabilir ve sabah keyfi yapabilirsiniz. Geleceğe yönelik istekleriniz ile ilgili hayal gücünüz uyanacak ve hayallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız. Hayal gücü gerektiren işler sanatsal faaliyetler ve mistik konular ile ilgilenmek keyfinizi yerine getirecek. Şimdiye kadar yaptıklarınızdan daha ciddi ve önemli işler yapmak istediğiniz bir dönemdesiniz. Her türlü zorluk ile başa çıkacak gücünüz ver ve daha önemlisi yapabileceğinize inanıyorsunuz. Sevdikleriniz de sizi destekleyecek.  Akrep Burcu Genel Durum

  Bugün hiç hesapta olmayan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunlar iletişimleriniz veya kısa bir seyahatiniz esnasında karşınıza çıkabilirler. Para girişi ile ilgili konular gündeme gelebilirler.

  Akrep Burcu Kariyer Durumu

  İletişim konusunda bazı ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. İleriki günlerde tepkilerinizi kontrol altına alın. Bu şekilde olumlu bir iletişim kuracaksınız. Planlar daha hızlı yürütülecektir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş