Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 12 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

  KOÇ:
  Her zaman paylaşıma önem veren siz bugünü içinize kapanarak yaşamak istiyorsunuz. Enerjinizi bastırmak yerine çeşitli sosyal aktivitelere katılabilir ve kendinizi istediğiniz gibi ortaya koyabilirsiniz.

  BOĞA:

  Ay kombinasyon burcunuz Başak'ta ilerliyor. Karamsar olmanız için hiçbir neden yok. Yalnızlık duygusunun size sağlayacağı dinginliğe ihtiyacınız var. İdealist yönlerinizin ağır bastığı bir gün.

  İKİZLER:

  Fırtınalarınızın altında yatan mantıklı yapınızı su üstüne çıkarmaktan korkmamalısınız. Duygusal değişimlerinizin size sağlayacağı avantajları doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz.

  YENGEÇ:

  Kardeşler ve yakın komşularınızla çatışmalar yaşayabilir ve arzu etmediğiniz bir ikilem içinde kalabilirsiniz. Bugün yapacağınız telefon görüşmelerinizde duygu yoğunluğu yaşayacaksınız.

  ASLAN:

  Sakin yapınızın altında güçlü arzular yatıyor. Karşı taraftan beklediğiniz desteğin size yetmeyeceği bir gerçek. Bugün duygularınızda dumura uğramak istemiyorsanız amaçlarınızı saptırmamalısınız.

  BAŞAK:

  Ay burcunuzda ilerlerken kişiliğinizin olumlu ve olumsuz yönlerini ortaya çıkarıyor. Güven ve tatmin olma duygularınızın aynı anda ortaya çıkması size ikilem yaşatacak. Amaçlarınızı hatırlayın.

  TERAZİ:

  Başkalarına ne yapmaları gerektiğini söylediğiniz zaman alacağınız tepki sizi şaşırtabilir. Bugün Ay'ın konumu tek başına çalıştığınız zaman performansınızın daha yüksek olabileceğini gösteriyor.

  AKREP:

  İçinizde yaşattığınız duyguların kafanızı karıştırmasına izin vermemelisiniz. Anılarınızın verdiği olumsuzluklardan kurtulmanıza rağmen takıntılarınız yüzünden ayaklarınız geriye gidiyor.

  YAY:

  Güven duygusunun eksik olduğu ortamlardan hemen uzaklaşıyorsunuz. Empati yeteneğiniz oldukça güçlü. Kişisel hırslarınızı olumlu kullanmanıza rağmen herkesten aynı şeyi beklemeniz yanlış.

  OĞLAK:

  Arkadaşlarınızı yargılamak yerine onların ruhsal yapılarını anlamaya çalışmalısınız. Ay'ın konumu değer yargılarınızda esnemeniz gerektiğini söylerken dostlarınıza şans tanımanızı sağlayabilir.

  KOVA:

  Öğrenme ihtiyacınızın yüksek olduğu bir gün. Bildiğiniz konuları daha da pekiştirmek isteyebilirsiniz. Çevrenizdeki gelişen olaylara doğru bir yaklaşımla eleştiri getirmekle takdir topluyorsunuz.

  BALIK:

  Ay karşıt burcunuzda ilerlerken partnerinizin değişen duygularından payınızı alabilirsiniz. Olayları olumsuz değerlendirmek yerine farklı bir gözle bakmalı çatışmak yerine uzlaşmayı tercih etmelisiniz.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  ne demek herkesten aynı şeyi beklemem yanlış

  Neymiş yanlış olannn. Heee ?

  İnanmadım sana BURÇÇ :S

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Bende İnanmadım
  Bir rüyaydın ama güzeldi güzeldin özelsin..

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 12 Aralık 2012 Çarşamba - Koç Burcu

  Koç Burcu Günlük Burç Yorumu Güne heyecanlı başlayacak ve sabahın erken saatlerinde harekete geçeceksiniz. Kısa veya uzun yolculuklar yapabilir ilginç kişiler ile görüşebilirsiniz. Kadim bilgiler teknoloji ve alışılmışın dışındaki farklı konular ilginizi çekecek. Bugün karşılaştığınız marjinal kişilerden etkilenebilirsiniz ve yaşantınızı gözden geçirebilirsiniz. Bu arada hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Sürpriz fırsatlar ile karşılaştığınız bir dönemdesiniz. Ancak yapabileceğinizden daha büyük istekleriniz olabilir ve kendinizi zorlayabilirsiniz. Bütçenizi dikkatli yapın.  Koç Burcu Genel Durum

  Bugün normale oranla kat kat daha fazla iyimser olabilirsiniz. Bu nedenle derinlemesine düşünmeden ve plan yapmadan hareket etmeyin. İmkanınız varsa günü eğlenceye ayırın ve iyimserliğinizin tadını çıkarın.

  Koç Burcu Kariyer Durumu

  Zihninizin yoğun biçimde aktif olacağı bir gün geçirebilirsiniz. Uzak hedefleri net biçimde görmeniz mümkündür. Yine de bu hedeflere ulaşabilmek için oldukça detaylı kurgular meydana getirmeniz gerekebilir.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 12 Aralık 2012 Çarşamba - Boğa Burcu

  Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu Rüyalar hayaller ve yepyeni idealler sizi heyecanlandırıyor. Sezgilerinize güveneceksiniz ve sabırlı davranmayı başaracaksınız. Özellikle burcun ilk günleri doğmuş olanlar geleceğe yönelik ciddi hayaller kurabilir ve gerçekleştirmek için tarzınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Özellikle isteklerinizi gerçekleştirmenize engel olarak düşündüğünüz alışkanlıklarınızı değiştirmeniz mümkün. Bu arada sağlığınıza özen göstereceksiniz ve uzun zamandır ihmal ettiğiniz sağlık kontrollerini yaptıracaksınız. Bugün korkularınızdan uzaklaşıp yapıcı ve kararlı davranacaksınız.  Boğa Burcu Genel Durum

  Yakın ilişkilerinin öne çıkacağı bir gün geçirebilirsiniz. Kalabalık ortamlara katılmanız veya sosyal faaliyetlerde yer almanız da mümkün olabilir. Sosyal hayatın sizi kabuğunuzdan çıkarmasına direnmeyin.

  Boğa Burcu Kariyer Durumu

  Normale oranla daha esnek olmak zorunda kalacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Günün konusu programınızda ani değişiklikler olabilir. Ani planlanmamış müdahalelerle şartları lehinize çevirebilirsi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş