Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Aralık 2012 Salı - Günlük Burç Yorumlarınız.

  Akrep Burcu

  Balık Burcu Günlük Burç Yorumu Dikkatinizi sevdiğiniz konulara odaklayacak ve çalışmalarınızı kararlı bir biçimde sürdüreceksiniz. Parasal konulara yönelik istekleriniz için acele etmeyecek ve gelişmeleri bekleyeceksiniz. Dostlarınız ve sevdikleriniz sizi destekliyor. Yakınlarınızın ilgisi ve sıcak davranışları moralinizi yükseltecek. Yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için daha fazla gayret göstermeniz gerekiyor. Dikkatinizi dağıtan konular ile ilgilenmeyin ve yapmanız gereken pratik işlere dikkatinizi odaklayın. Sorunları büyütmeyin.  Balık Burcu Genel Durum

  Yaşamdaki hedefleriniz ile ilgili olarak büyük düşüneceğiniz ve planlara odaklanacağınız bir günde olabilirsiniz. Ancak; iyi konsantre olmalı ve detaylara dikkat etmelisiniz. Planlarınızı uygulanabilir kılmaya özen gösterin.

  Balık Burcu Kariyer Durumu

  Bugün günlük işleriniz ve detaylarla ilgili düşünceler sayıca artabilir. Bu işleri birinci sıraya koymak durumunda olduğunuzu unutmayın. Bu şekilde çok daha hızlı yol kat edip farklı alanlara da yönelebileceksiniz.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Aralık 2012 Salı - Kova Burcu

  Kova Burcu Günlük Burç Yorumu Dostlarınızla birlikte şehir dışına kısa geziler planlayabilir sevdiğinizle birlikte yürüyüşlere çıkabilirsiniz. Enerjik ve istekli olacaksınız. Fakat isteklerinizi ortaya koyarken sakin davranın. Kafanız karışık olabilir. Aklınız yerine duygularınızla davranırsanız daha başarılı olacaksınız. Eski dostlarınızla karşılaşabilir ve bilmediğiniz bazı ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Böylece olaylara bakış açınızı değiştirmeyi başaracaksınız. Günün ilerleyen saatlerinde karşılaştığınız kişiler size geçmişte yaşadığınız olayları hatırlatabilir. Takılı kalmayın.  Kova Burcu Genel Durum

  Yakın ilişkilerinizde bazı gelişmeler olabilir. İnsanlar beklemediğiniz hareketler içerisine girebilirler. Fazla üzerinde durmamaya çalışın. Birkaç gün içinde her şey normale dönecek.

  Kova Burcu Kariyer Durumu

  Görev ve sorumluluklarınızla ilgili düşünceler ön plana çıkacaklarsa da bunlara odaklanacak istekliliği içinizde bulamayabilirsiniz. Dinlenme isteğiniz yoğunlaşabilir. Kendinizi zorlamayın.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Aralık 2012 Salı - Oğlak Burcu

  Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Bugün karşılaştığınız olaylar duygularınızı harekete geçirecek. Önceki günün sorunlarından tamamen uzaklaşacak ve çalışmalarınızı istediğiniz gibi yapacaksınız. Dostlarınızın ve sevdiklerinizin sıcak ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Kendinize olan güveninizi çevrenize yansıtabilir ilişkilerinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ile haberleşebilir ve seyahat organizasyonları yapabilirsiniz. Bugün karşılaştığınız kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilirsiniz. Üstelik henüz tanıştığınız kişiler size çok eskiden beri tanıyormuş hissi uyandırabilir.  Oğlak Burcu Genel Durum

  Bugün sosyal yaşamınızı her şeyin üzerinde tutmaya eğilim gösterebilirsiniz. Tüm vaktinizi kalabalıklar içinde geçirmek istemeniz mümkündür. Eğer bir işle ilgilenmeniz gerekiyorsa bunu hızlıca tamamlamaya bakın.

  Oğlak Burcu Kariyer Durumu

  İşle bağlantılı sosyal hayatınızın oldukça renkli geçeceği bir günde olabilirsiniz. Kalabalık insan grupları arasına karışmanız söz konusu olabilir. Kendinizden ve işinizden bahsedebilirsiniz.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Aralık 2012 Salı - Yay Burcu

  Yay Burcu Günlük Burç Yorumu Heyecan duyacağınız gelişmeler meydana geliyor. Ancak çok fazla ayrıntılar ile ilgilenmeseniz iyi olacak. Dikkatinizi kendinize odaklayacak ve kendinizi özgür hissetmenin keyfini yaşayacaksınız. İlginç fikirleriniz olabilir ve farklı kişiler ile karşılaşmak bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz ve geleceğe yönelik isteklerinizi gözden geçireceksiniz. İletişim cihazları ile ilgili yenilikler dikkatinizi çekecek. Arkadaşlarınız bilgisayar teknolojisi ile üretilmiş yeni ürünler ve oyuncakları hediye edebilirler...  Yay Burcu Genel Durum

  Bugün iç dünyanıza kapanıp çevrenizden uzakta geçirmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Hisleriniz ve düşünceleriniz dikkatinizi üzerlerine çekip sizi meşgul edebilirler. İç dünyanızı inceleyebilirsiniz.

  Yay Burcu Kariyer Durumu

  Bugünün etkileri zihninizde bazı belirsizliklerin doğmasına yol açabilir. Merak etmeyin bunlar tehlike uyarıları değil. O nedenle artık üzerlerine gidip yarattıkları engelleri aşın

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 11 Aralık 2012 Salı - Akrep Burcu

  Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu İlişkileriniz yeni boyutlar kazanıyor. Sevdiklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve duygularınız derinleşebilir. Bugün anneniz ile ilgilenmeniz gerekebilir. Parasal konulara yönelik meydana gelen gelişmeler duygularınızı harekete geçirecek. Hem geçmişte yaptığınız çalışmaları hatırlayacaksınız hem de geleceğe yönelik yeni istekler içine gireceksiniz. Kısa veya uzun yolculuklar yapabilirsiniz. Ayrıca seyahat programları yapabilir sevdiğiniz konular ile ilgilenebilirsiniz. Bugün karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve isteğiniz yükselecek.  Akrep Burcu Genel Durum

  Kişisel işlerinize yoğunlaşmanızı sağlayacak öz disiplininiz bugün biraz gevşek olabilir. Kendinizi zorlamayın ve sizi rahatlatacak faaliyetlere yönelin. Sosyal hayat bugün oldukça keyifli olabilir.

  Akrep Burcu Kariyer Durumu

  Kişilik özelliklerinizi güçlü biçimde ortaya koyabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kararlı analizci ve derinleri görebilen bir kişi olarak bir süredir bekleyen bazı konular için yapılması gereken hamleleri bulabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş