Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 10 Aralık 2012 Pazartesi - Günlük Burç Yorumlarınız.

  Balık Burcu

  Balık Burcu Günlük Burç Yorumu Güne farklı duygular ile başlayacak ve hayal gücü gerektiren konular ile ilgileneceksiniz. Ancak hayallerin dağıtıcı etkisinden uzaklaşın ve dikkatinizi yapmanız gereken pratik konulara odaklayın. Gün içinde karşılaşacağınız kişiler ile ilişkilerinizde dikkatli davranın. Bazı ayrıntılar dikkatinizi çekecek ve şimdiye kadar önemsemediğiniz bazı konuları gözden geçireceksiniz. Meydana gelen olaylar dikkatinizi dağıtabilir fakat kendinizi olaylara kaptırmazsanız bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Böylece şanssızlık gibi görünen durumun içindeki fırsatı iyi değerlendirebilirsiniz.  Balık Burcu Genel Durum

  Bugünlerde bir seyahate çıkabilir veya geziye gidebilirsiniz. Bu yolculuk hem maddi hem de manevi bazı faydalar getirebilir. Fırsatları görmek için çevrenizi sürekli gözlemelisiniz.

  Balık Burcu Kariyer Durumu

  Gelecek ile ilgili planlarınıza odaklanacağınız detaylara takılmadan büyük düşüneceğiniz bir günde olabilirsiniz. Planlarınız atmayı düşündüğünüz adımlarla ilgili olabilir.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 10 Aralık 2012 Pazartesi - Kova Burcu

  Hareketli ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Saygı duyduğunuz kişilerin ziyaretine gidebilir yabancı ortamlarda dolaşabilir ve karşılaştığınız kişilerden etkilenebilirsiniz. Özellikle güç ve zenginlik sizi etkileyecek. Ayrıca derin bilgiye sahip olanlar ile karşılaşabilir ve yepyeni bilgilere ulaşabilirsiniz. Uzaklarda yaşayan akrabalarınızla haberleşebilir ve ziyaretine gitmeyi düşünebilirsiniz. Ayrıca saygı duyduğunuz kişilerle iş birliği yapabilir onların desteğini isteyebilirsiniz. Yatırım yapmak atılımda bulunmak yer yurt sahibi olmak gibi arzularınız olabilir. Evlilik çocuk ve ortaklık benzeri konular size çekici gelecek. Şansınız yükseliyor.  Kova Burcu Genel Durum

  Çevrenize karşı yerine getirmekle yükümlü olduğunuz görevleriniz ile ilgili düşüncelere dalabilirsiniz. Başkalarıyla paylaştığınız kaynaklar üzerinde kendi kendinizle tartışıp bazı hamleler yapmayı düşünebilirsiniz.

  Kova Burcu Kariyer Durumu

  Üst pozisyonlardaki kişilerle ilişkilerinizde ilerlemeler olabilir. Bu kişilerin arkanızda durması ile geniş çaplı bazı planları uygulamaya koymaya girişebilirsiniz. Alacağınız destek daha önce tıkanmış gibi görünen kanalları da açabilir.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 10 Aralık 2012 Pazartesi - Oğlak Burcu

  Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Karar vermeye zorlayan durumlar olsa bile olayları akışına bırakmayı başarabilirsiniz. Bu arada sevdiğinizi zorlamasınız iyi olacak. Aslında isteklerinizin ve parasal ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz. Beklentilerinizin gerilimini çevrenize yansıtmayın. Sevdiğinizin ilgisi ve yakınlarınızın desteği ile moraliniz yükselecek. Bugün sevdiğiniz konular ile ilgilenebilir seyahate çıkabilir ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Bu arada karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeyi başaracaksınız.  Oğlak Burcu Genel Durum

  Sorumluluk duygunuzun güçleneceği bir gün geçirebilirsiniz. Çevrenizin beklentilerini karşılamak için çalışabilirsiniz. Becerikli bir arkadaşınız size bu konuda destek verebilir.

  Oğlak Burcu Kariyer Durumu

  Sosyal hayatınızın hareketleneceği bir gün geçirebilirsiniz. Girdiğiniz ortamlar işleriniz veya kurgulamakta olduğunuz planlarla ilgili olarak yeni bakış açıları kazanmanıza da yardımcı olabilirler.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 10 Aralık 2012 Pazartesi - Yay Burcu

  Yay Burcu Günlük Burç Yorumu Meydana gelen olaylar sizi heyecanlandıracak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için daha kuvvetli arzular duyacaksınız. Sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir ve yaşam felsefenizi tamamen değiştirebilirsiniz. Bu arada daha önce saygı duymuş olduğunuz ne varsa sizin gözünüzde saygısını yitirebilir. Ve başka felsefeler başka yaşam biçimleri dikkatinizi çekebilir. Bu arada sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler yepyeni boyutlar kazanacak. Duygularınızı ve isteklerinizi ona yansıtabilir ilişkilerinizi daha sıcak boyutlara ulaştırabilirsiniz. Seyahate çıkabilir veya seyahat hazırlıkları yapabilirsiniz.  Yay Burcu Genel Durum

  Bugün sosyal hayatınız ön plana çıkabilir. Arkadaşlarınızla ilgilenmek veya bazı sosyal ortamlarda bulunmak durumunda kalabilirsiniz. Derinlerde bir yerde ise yalnız kalmayı isteyeceksiniz.

  Yay Burcu Kariyer Durumu

  Hareketli yaşamınızda bir mola vermek isteyeceğiniz bir günde olabilirsiniz. Kendi içinize odaklanmanız ve işleriniz ile sosyal statünüz üzerinde düşünmeniz mümkündür

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 10 Aralık 2012 Pazartesi - Akrep Burcu

  Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu Dedikodular ve arkadaşlarınızın veya yakınlarınızın arasında çıkan anlaşmazlıklar kafanızı karıştırabilir. Size ihtiyacı olan yakınlarınızla ilgilenmek yerine sevdiğinizle vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Aslında kendinizi iyi hissettiren ortamlarda bulunmaya ihtiyacınız var ve bugün düşüncelerinizi zorlayan ortamlardan uzaklaşıp sevdiğiniz konularla ilgileneceksiniz. Sempatik tavırlarınız ve enerjinizle hem karşı cinsi hem de çevrenizi etkileyebilirsiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişki hakkındaki fikirlerinizi arkadaşlarınıza anlatmasanız iyi olacak. Kafanızı karıştıranlar olabilir. Aslında sevdiğinizle baş başa olmaktan keyif alacaksınız.  Akrep Burcu Genel Durum

  İç dünyanız bugün sakinleşebilir ve bunun getirdiği huzuru sosyalleşerek derinleştirmek isteyebilirsiniz. Alacağınız davetleri kabul edin; hem eğlenceli hem de sosyal fırsatlar getirecek bir gün geçirebilirsiniz.

  Akrep Burcu Kariyer Durumu

  Bugün kendinizi ifade ediş şekillerinizle alakalı olumlu etkiler alabilirsiniz. Benzer şekilde işlerinizi yapma biçiminiz ve verimliliğiniz de çevreden takdir toplamaya başlayabilir. İlerlemeleri sağlayan siz olabilirsiniz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş