Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 09 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumlarınız.

  Koç

  • Sevgili Koçlar saat 08:22 Ay-Jüpiter görünümüyle Cuma günümüz başlıyor. Gerek duygularımızla alakalı gerekse çalışma hayatımız ve sağlığımızla ilgili konularda abartılı düşünebiliriz. Bir yandan yoğunlukla veya sorunlarımızla başa çıkmaya çalışırken diğer taraftan her şeyi eleştirebiliriz. Kolay kolay beğenmeyiz. Hani derler ya her şeye bir kulp buluyor diye. Bizim de halimiz de ona benzer. Buna dikkat edelim. Aceleye getirmeyelim. Yavaş ve sakin biçimde işlerimizi bitirelim.
  • Saat 09:26 Venüs-Jüpiter görünümü ilişkinizle alakalı konularda dengenin yerli yerine oturtulması için teşvik edicidir. Ne de olsa güçlü olduğu Terazi burcunda ilerliyor. Bu enerji sayesinde birbirinizden farklı yanlarınıza tahammül göstermeniz gerektiğini bilirsiniz. İş konularında da yardımcıdır. Özellikle ilişkisinde huzur ve mutluluğu bulmuş olanlar için ben bu görünümü faydalı buluyorum. Gelelim ilişkisinde sorun olanlara sizler bu görünüm altında öncelikle geçtiğimiz Ekim başından bu yana yaşananları özellikle gözden geçiriniz. Bir iyileşme var mı yoksa hala aynı problemler devam ediyor mu? Devam ediyorsa o zaman iyi düşünmenizi tavsiye ediyorum. Kasım ayı bu anlamda önemli. Ay sonuna kadar olana bitene uzun vadeli bakmakta yarar var. İş ortaklığının iptal edilmesi veya yeni iş ortaklığı kurulması anlamındaki işlerde de ben acele etmenizden yana değilim. Eğer hem ilişki hem iş konularında her şey yolunda gidiyorsa bu görünüm yenilikleri gözden geçirme anlamında faydalıdır. Çok akıllıca düşünelim lütfen.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 09 Kasım 2012 Boğa

  Sevgili Boğalar saat 08:22 Ay-Jüpiter görünümüyle Cuma günümüz başlıyor. Ortaya koyduğumuz işlerin başarılı ve verimli olmasını istiyoruz. Titizlikle gözden geçirdiğimiz her meselenin yoluna girmesini bekliyoruz. Aşk hayatımızla ilgili konularda mükemmeli elde etmek düzenli bir ilişki yaşamaktan yanayız. İşte bütün bu isteklerimizin sebebi sahip olmak huzur bulmak ve saadete ulaşmak. Tabii ki bir şeyler yoluna girsin diye mücadele veriyoruz. Mücadelemizin meyvelerini toplamak istediğimiz bir gündeyiz.


  Saat 09:26 Venüs-Jüpiter görünümü her yönüyle sizin bakış açınıza uygun huzurlu bir ortamda çalışmak iş ilişkilerinde uyumlu bir alışverişte bulunmak beklentilerinize uygun bir alanda görev almak arzunuzu işaret eden Venüsün etkisi üzerinizde bir hayli etkili. Çünkü Venüs sizin öz yöneticiniz. Ayrıca sağlığınızla alakalı konularda da etkili olan Venüs beslenmenizden uyku düzeninize kadar her şeyin verimli çalışmanızda etkili olduğunu gösteriyor. Jüpiter maddiyatla alakalı meselelerin değişkenlik içerdiğini gösteriyor. Bazen yüksek bir akış var bazen hiç umulmadık bir durum can sıkıyor. Görünüm her ne kadar uyumlu gibi dursa da bizim gayet akıllıca hareket etmemiz lazım. Kimlerle iş birliğinde olduğumuzu nasıl bir ortamda çalıştığımızı nasıl yatırımlarda bulunduğumuzu gelir ve giderlerimizin farkında olmamızda yarar var. Eğer şu aralar belirsizlikler söz konusuysa bunların düzelmesi için sabırlı olmamız gerekiyor. En azından Kasım sonuna kadar. Eğer Ekim ayının ilk haftası bazı girişimlerde bulunduysak bunları gözden geçirmemizde yarar var. Eğer her şey yolunda gidiyorsa o zaman bu görünüm sizi aktif kılıcı ve canlandırıcıdır diyebiliriz.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 09 Kasım 2012 İkizler


  Sevgili İkizler saat 08:22 Ay-Jüpiter görünüm etkisi altında güne adım atıyoruz. Şöyle bir durup olan bitene bakacak halde değiliz. Bir şeyler ortaya koymak ve kısa vadede çabucak sonuç almak istiyoruz. Ailevi meselelerden özel hayatımıza kişisel girişimlerimize kadar her alanda birilerine uymak yerine kendi bildiğimizi yapmaktan yanayız. Bu sabırsız halimizle tabii ki acil kararlardan kaçınmakta fayda var. Hem yöneticimiz Merkür hem de burcumuz üzerinde geri hareketini sürdürmekte olan Jüpiter eskiyi gözden geçirmemiz yeni için sabırlı olmamız gerektiğini gösteriyor.


  Saat 09:26 Venüs-Jüpiter görünümü olumlu bir enerji. Ancak geri hareket döneminde olduğumuza göre ilişkinin niteliği önemli. Eğer aranızda gerçekten kuvvetli bir sevgi varsa bu görünüm dengeli paylaşımın partnerinizle aranızdaki uyumun birlikte yepyeni bir hayat kurabilmenin işaretçisi. Kasım sonrası yapılacak bir evliliği gösterebilir. Diyelim ki ilişkinizde sorunlar var ve siz bu beraberlikle ilgili kararsızsınız. O zaman ben derim ki Kasım sonuna kadar düşünün. Acele etmeyin. Uyum ve huzurun olmadığı bir beraberlik tabii ki rahatsız edicidir. Eğer ilişkiniz yoksa bu görünüm sevgi alışverişinin yüksek olduğu bir ilişkiye başlamak anlamındadır. Ancak siz yine de belli bir zaman geçmesini tercih edebilirsiniz. Kimileri bu görünüm altında söz kesmek nişanlanmak gibi bir tercihte bulunabilir. Birbirinizi daha ciddi anlamda tanımak için bu adımı atabilirsiniz. Ancak evlilik için bu kadar aceleci davranmamakta yarar var.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 09 Kasım 2012 Yengeç

  Sevgili Yengeçler saat 08:22 Ay-Jüpiter görünümüyle Cuma günümüz başlıyor. Bitirilmesi gereken işlerimizi düzenli bir şekilde yerli yerine koymak gerekiyor. Ancak acele etmeden ve çok da endişelenmeden. Her şeyin en mükemmel şekilde gelişmesini istiyoruz. Düzen kusursuzluk ve güvenlik ihtiyacımız gayet doğal. Fakat aşırıya kaçmadanyolunda sakin bir şekilde halledebilirsek gayet iyi olacaktır. Özellikle son haftalarda yoluna koyamadığımız işleri şimdi bitirebiliriz. Yeni olanları ise gözden geçirmeliyiz.

  Saat 09:26 Venüs-Jüpiter görünümü yaşam biçiminize göre yaşanması muhtemel gelişmelerin işaretçisidir. Eğer evinizde huzur sevgi ve uyumlu bir paylaşım varsa bu görünüm sayesinde ne zamandır düşündüğünüz bir yenilik hakkında ailenizle bir araya gelerek konuşabilir kararlar alabilirsiniz. Eğer ev ortamında bir huzursuzluk varsa bir türlü düzelmiyorsa bu görünüm tekrar bir gözden geçirmede bulunulması yönünde faydalıdır. Sabırsız olmamanızı tavsiye ediyorum. Bir anda gereksiz yere abartılı bir karar vermeyiniz. Bu görünüm yeni yuvasına taşınmış henüz yerleşme anlamında zorluklar yaşayanların düzenlemede bulunmaları eksikleri gözden geçirerek huzurlu bir ortam yaratmalarında yardımcıdır. Ancak düşünmeden yeni bir yere taşınmak borç altına girmek yeni bir düzenlemeye gitmek sakıncalı olabilir. Hesabınızı mutlaka iyi yapınız. Ayrıca aile sağlığınızı ve kontrollerinizi yaptırınız.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 09 Kasım 2012 Aslan


  Sevgili Aslanlar saat 08:22 Ay-Jüpiter görünümüyle güne adım atıyoruz. Adım attığımız işlerin mali açıdan olumlu netice vermesini beklediğimiz bir gündeyiz. Mantıklı bir şekilde ve uzun vadeli düşünürsek her açıdan mükemmel sonuç elde edebiliriz. Parasal konularda ve duygusal açıdan güvenliğimizi risk altına almamakta yarar var. Güvenilir insanlarla iş yapmalı soğukkanlı ancak kendimizden emin bir şekilde ilerimizi yoluna koymalıyız. Özellikle birkaç hafta öncesi planladığımız işleri bitirebiliriz. Önceden verilmiş kararları değiştirmeyelim. Ancak sağlam olana yönelmeyi de bilelim.

  Saat 09:26 Venüs-Jüpiter görünümü geçtiğimiz Ekim ayından bu yana düşünülen sağlam hale getirilmiş olan işler için size kuvvet veriyor. Çevre değişimi arkadaşlardan edinilen faydalar yakınlarınızla temasınız ve günlük hayatınızda her şey yolunda diyebiliriz. Tabii yine de dikkati elden bırakmayacağız. Her türlü konuda şöyle önümüze ardımıza bakmayı ihmal etmeyeceğiz. Ancak henüz bir şeyleri kafasında yerli yerine koyamamış bir türlü arzu ettiği şekilde düzenleme yapamamış bu yüzden de kafası karışmış Aslanların geri hareket döneminde olduğumuzu unutmadan akıllıca her şeyi gözden geçirmelerinde yarar görüyorum. Aile yakınlarıyla alakalı konularda problemleri olanlar bu hoş görünüm sayesinde eskiye ait sorunları şimdi düzeltme şansı bulabilirler. Eğer birkaç hafta önce hayatında yeni bir değişimde bulunmuş ve adım atmış kişiler varsa ancak bir yavaşlama söz konusu ise bu kişilere tavsiyem sabırlı olmanızdır.


  Saat 13:57 sonrası Ay-Güneş olumlu görünümü ev satın alma kiralama yatırımda bulunma konularında iyice düşünmenizi gerektiriyor. Aslında bu olumlu bir görünüm. İstenirse gayet doğru adımlar atılabilir. Yeter ki bilinçli davranalım. Titiz gözlemde bulunalım güvenli ve sonradan problem çıkarmayacak olanı tercih edelim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş