Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 02 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumlarınız.


  Sevgili Koçlar saat 00:05 itibariyle Venüs-Uranüs karşıtlık etkisi altında güne uyanıyoruz. Bu karşıtlık gayet önemlidir. Venüsün yönettiği burçta ve yaşam alanında ilerlemesi nedeniyle aslında çok da zorlayıcı değildir. Ancak burada önemli olan ilişkinin niteliğidir. Eğer siz birbirinizin arzu ve isteklerine yaşam stiline özgürlüğüne herhangi bir müdahalede bulunmuyorsanız hiçbir sorun çıkarmaz. Sevgiliniz size nazik bir şekilde yanaşır. Siz de bu ilişkiye farklı bir hava katarsınız. Birbirinizle sıra dışı bir ilişki yaşamanın hazzını duyarsınız. Ancak diyelim ki sorunlu bir ilişkiniz var.

  Karşınızdaki kişi size nazik davranıyor ancak sizin aradığınız farklı bir ilişki. İşte böyle durumda bu ilişkiyi bitirmeye karar verebilirsiniz. Sizin dünyanızda meydana gelen değişimler veya özgür olma ihtiyacı partnerinizin rahatsızlık duymasına neden olabilir. Sonunda bir kopuş veya uzun süreli bir ayrılık yaşanabilir. İlişkisi olmayanlar bu karşıtlıkta sürpriz bir beraberliğe adım atabilirler. Karşınıza çıkan kişinin hoş tavırları sizi etkiler. O da sizin farklı biri olduğunuzu düşünür. Saat 11:21-3 Kasım saat 09:43 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. İletişim yakın çevre yolculuk girişimler konusunda tedbirli olalım.

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 02 Kasım 2012 Boğa

  Sevgili Boğalar saat 00:05 itibariyle gerçekleşecek Venüs-Uranüs karşıtlığı bir işi daha güzel kaliteli ve düzgün bir şekilde yapabilmeniz için sabırsızlıktan uzak durmanız en azından bir süre daha bu işin mutfağında pişmeniz gerektiğini söylüyor. Karşımıza çıkan zorunlulukların üstesinden gelebilmeniz için sizi diğer insanlarla işbirliği yapmaya çağırıyor. İhmal ettiğiniz ve bazı alışkanlıklarınız nedeniyle hiçe saydığınız sağlığınızı düşünmeye zorluyor. Ne kadar tek başına yol almak istiyorum deseniz de sizi dengelisakin ve aklı başında davranmaya ve başkalarına karşı düşünceli olmaya davet ediyor. Oyunu kuralına göre oynamak için kibarlık ve nezaket şart.

  Ben demek yerine biz demeniz gerekiyor. Ayrıca geçmiş kırgınlıkları unutarak uzlaşmaya hazır olmanız lazım. Bencillik ve öfke patlamalarının size hiçbir faydası olmaz. Soğukkanlı ayarlamalarda bulunma zamanı. Size düşen ortaklarınızla veya iş hayatınızla veyahut da sağlıkla ilgili mevzularda bilinçli davranmak sanatsal konularda yenilikleri takip etmek ortaklaşa çalışmak üzerinize düşen sorumlulukları kabul etmek. Bunu yaptığınızda hayatı bu kadar zorlamamayı içinizdeki özgürlüğü keşfetmeyi kendinizikainatı ve varoluşunuzun ardındındaki sırları öğrenmeyi ve geçmişinizde olanları affetmeyi başarabilirsiniz. Saat 11:21-3 Kasım saat 09:43 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Parasal konularda yenilik anlamındaki yatırım-alış-satış konularında dikkatli olalım.

 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 02 Kasım 2012 İkizler


  Sevgili İkizler Cuma günümüz saat 00:05 Venüs-Uranüs karşıtlık etkisi altında başlıyor. Bu görünüm son derece önemli. Bu durumda ileriye dönük hedefleri olanyenilikte bulunmak dışa açılmak isteyen ve gönlünce yaşamaktan yana olan birey bazı tercihlerle karşı karşıya kalıyor. Bunlar nedir? Kimileri için bir çocuk sahibi olmanın sorumluluğunu üstlenmektir. Tabii ki buna hazır değilseniz böyle bir durum canınızı sıkabilir. Ancak partneriniz size böyle bir talepte bulunabilir ve siz bu isteği düşünmek durumunda kalabilirsiniz. Peki o zaman hedefleriniz ne olacak? Bunu oturup birlikte düşünebilirsiniz. İlla birbirinize düşmeniz gerekmiyor. İkincisi değişik arkadaşlıklar kurmaktan yana sosyal ilişkilerine ağırlık vermeyi seven bir kişinin şimdi karşısına çıkan biriyle ciddi bir beraberliğe adım atması.

  Bu sizin gibi düşünmekte olan kişiler için şaşırtıcı ve kimi zaman zorlayıcı olabilir. O zaman şimdi kendinizi ve ilişkinizi gözden geçirebilirsiniz. Belki de bu beraberlik sizi olgunlaştırabilir. Başka bir örnek vereyim. Gruplar içinde liderliğinizi göstermek ve projelerinizi hayata geçirmek kendinizi tanıtmaktan yanasınızdır. Ancak şimdi birileriyle işbirliği yapmak durumunda kalabilirsiniz. Hedeflerim mi yoksa sorumluluklarım mı hayallerim mi aşkım mı ben mi önemliyim yoksa biz mi? sorular kafanızın içinde dolaşıp durabilir. Ancak hayatta her şeyin bir çaresi olduğuna göre öncelikle yapılması gereken Venüsün sesine kulak vererek biz olmaya çalışmaktır. Saat 11:21-3 Kasım saat 09:43 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Kişisel yenilik anlamındaki girişimlerde dikkatli olalım.

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 02 Kasım 2012 Yengeç


  Sevgili Yengeçler saat 00:05 Venüs-Uranüs karşıtlık etkisi altında Cuma günümüz başlıyor. Önce bir bilgi vermek isterim. Uranüs ise Koç burcu üzerinde geri hareketini sürdürmekte. Bu nedenle 13 Aralık 2012 tarihine kadar yeniliklerde sabırlı olmakta fayda var. Venüs-Terazi burcu geçişi ise yuva alanınızda sizi diğerleriyle işbirliğinde bulunmaya çağırıyor. Yani tek başınıza isteklerinizin peşinden gitmeden önce başkalarına karşı sorumluluğunuz olduğunu söylüyor. Huzurlu uyumlu bir ev yaşamı için elbirliği içinde hareket etmenin önemini gösteriyor.

  Bu karşıtlık özgür hareket edemeyen bireyin kendi sınırları içinde dengeli bir şekilde hareket etmek ve bu düzene uymak zorunda kalışının yarattığı bir sıkıntı hali. Bu durumda kimileriniz iş-ev arasında bazılarınız idealleriyle sorumlulukları arasında bir tercih yapmaya zorlanıyor. Ancak şu anda yapılması gereken bildiği düzeni sürdürmesi ve yenilik konusunda acele etmemesi. Madem ki daha henüz bazı şeyler yerine oturmamış o zaman oturana kadar hoşgörülü davranmaya acil kararlar vermemeye çalışmamız yararlıdır. Saat 11:21-3 Kasım saat 09:43 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Sağlığımıza özen gösterelim. Herhangi bir konuda yeni bir karar vermeyelim. Beklemede kalalım.

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart 02 Kasım 2012 Aslan

  Sevgili Aslanlar saat 00:05 itibariyle Venüs-Uranüs karşıtlık etkisi altındayız. Ufkunu genişletmek yaşamın anlamı ve önemini kendince tespit etmekten yana olan kişiçevresel faktörler bir takım insanlar durumlar nedeniyle sınırlandığını hissedince sert tepkilerde bulunabilir. Çünkü sınırlanmak gururlu bir Aslan için oldukça zorlayıcı. Bazı kişilerle görüş ayrılıklarına düşmeniz söz konusu. Geleceğe ve keşfedilmesi gerekene odaklanmaktan yana olan birey kendi dar çevresinde kalmaya zorlandığı için zaten gergin. Oysaki burada yapılması gereken ideallerinizden tümüyle vazgeçmek değil.

  Bilakis oturup neler eksik veya nelere dikkat etmek gerekiyor bunları ele almak. Bağları koparmak yerine çevrenizle aranızdaki iletişimi güçlü tutmak sizinle aynı görüşte olmasalar dahi istekleriniz şimdilik gerçekleşmese dahi sabırla zamanın geçmesini beklemek ve aklı başında davranmak. Böylece 13 Aralık 2012 tarihi geldiğinde yenilikleri yerli yerine oturtur hızlıca uygulamaya başlarsınız. Yeter ki bir amacınız hedefiniz doğru olsun. Saat 11:21-3 Kasım saat 09:43 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Yenilik içeren konularda tedbirli olalım. Yabancı ortamlarda bilmediğimiz insanlarla olan irtibatlarımızda dikkatli olalım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş